Prekių krepšelis

Sekso prekių parduotuvė Klaipėdoje

 

 

 

Sekso prekių parduotuvė Klaipėdoje įsikūrusi Sausio 15osios g. 13 (netoli "Avitela"). Įėjimas iš gatvės pusės. Mūsų sexshop'e rasite didžiąją dalį www.fantazijos.lt asortimento: įvairių rūšių vibratoriai, analiniai, bei įprasti falo imitatoriai, strap on, lubrikantai, prezervatyvai (daugybę rūšių), masturbatoriai, sekso lėlės, penio pompos. Ieškantys subtilios dovanos taip pat galės išsirinkti iš plataus asortimento erotinių suvenyrų ir seksualaus apatinio trikotažo.

Fantazijos.lt parduotuvės adresas: 

Sausio 15-osios g. 13, Klaipėda

Darbo laikas:
I-V 10:30-18:30

+370 659 38069

Automobilį parkuoti galite "Avitela" aikštelėje arba priešais mūsų parduotuvę kitoje gatvės pusėje.

 
 
Sekso prekių parduotuvė Klaipėdoje

 Populiariausios prekės Klaipėdoje

   

 

Erotinės priemonės – gerų santykių ir savijautos triukas 

Malonus kūno virpulys, pagreitėjęs širdies plakimas, gilūs ir garsūs atodūsiai... Tai ženklas, jog intymūs prisilietimai pasiekė tikslą. Pamaloninti kūnus ir sielas galite ne tik kito žmogaus artumu. Išskirtinius erotinius potyrius užtikrina naujos sekso prekės Klaipėdoje. Daukanto g. 23 įsikūrusioje parduotuvėje jūsų laukia subtili darnių santykių ir puikios savijautos paslaptis. 

Suaugusiųjų priemonės – sumanių porų sprendimas  

Rūpinatės, kad jūsų santykiuose būtų kuo daugiau abipusio pasitenkinimo? Norite užkirsti kelią nuoboduliui? Sumaniai parinktos erotinės prekės pateisins net slapčiausius jūsų lūkesčius. Išmėginti suaugusiųjų priemones verta, nes jos: 

Paįvairina santykius. Seksualinis malonumas, kurį patiria abu partneriai, ilgainiui kinta. Jei trokštate vienas kito glėbyje jaustis taip, kaip pirmaisiais kartais, galite išmėginti skirtingas taktikas. Sekso prekių parduotuvė Klaipėdoje kupina priemonių, įkaitinančių mintis ir kūną. Palepinkite vienas kitą masažu su kvapniais aliejais, suviliokite afrodiziakais, garsiai skaitomais erotiniais kūriniais ir teminiais kostiumais. Norisi daugiau? Drąsiai išmėginkite abiems skirtus vibratorius, varpos antgalius, nelygaus paviršiaus prezervatyvus ar net fetišo detales.  

Padeda pažinti. Kito žmogaus kūnas – tai tarsi atskira šalis. Svajojate ją užkariauti? Atraskite tai, kas skatina jūsų partnerio ar partnerės širdį plakti greičiau. Naudodami erotines prekes galite pažadinti netikėčiausias erotines zonas. Tai – jūsų privalumas, kuris gali padėti kurti dar artimesnius, glaudesnius santykius. 

Sutvirtina ryšį. Besirūpindami bendra kūno palaima nebyliai teigiate, jog esami santykiai jums yra svarbūs. Dėmesį galite parodyti papildę viliojimo priemonių arsenalą gundančiais apatiniais drabužiais, daugiafunkciais masturbatoriais, malonaus kvapo prezervatyvais, švelniu lubrikantu. Tam, kad eksperimentai būtų labiau intriguojantys, sexshop Klaipėdoje galite aplankyti dviese. 

Padidina malonumą. Sujaudinti partnerį maksimaliai pavyksta ne visuomet. Tokiu atveju erotinės prekės – tiesiog nepakeičiamos. Įmantrios formos vaginaliniai bei analiniai vibratoriai, falo imitacijos, varpos ilgintuvai ir žiedai padeda aistringą nuotykį paversti nepamirštamu. Tai – idealios priemonės, jei norite sustiprinti kulminaciją stimuliuodami mylimosios G tašką ir klitorį ar mylimojo prostatą. 

Menkas pasitenkinimas ir seksualinis nesuderinamumas yra dažna skyrybų priežastis. Nuosekliai rūpindamiesi, kad jūsų antroji pusė patirtų įspūdingą palaimą galite mėgautis įdomiais ir tvirtais santykiais. 

Džiaugsmingi atradimai vienumoje 

Gausios sekso prekės Klaipėdoje patenkina ne vien porų, bet ir vienišių poreikius. Intymūs žaidimai ir specialios priemonės padeda palaikyti puikią psichologinę bei fizinę savijautą. Išmėginkite erotines prekes, jei trokštate: 

Geriau pažinti save. Sekso žaislai yra sumanus pasirinkimas, jei norite patenkinti savo smalsumą. Vibruojančios, nelygaus paviršiaus, įmantrių formų, spalvingos erotinės prekės gali padėti rasti ypatingas erotines zonas. Slapčiausių, jautriausių vietų pažinimas užtikrina gerokai didesnį ir lengviau pasiekiamą orgazmą.  

Padidinti seksualumą. Vilionių menas – subtili sritis. Sugundyti kitą ir įjaudrinti savo kūną žymiai paprasčiau, jei seksualumą išreiškiate tinkamai. „Fantazijos.lt“ sekso prekių parduotuvė Klaipėdoje gausi priemonių, kurios didina intymią patirtį ir padeda geriau suvokti savo patrauklumą.  

Patirti didesnį malonumą. Geriausias būdas geismui suvaldyti – jam pasiduoti. Išmėginkite erotines prekes, jei nenorite atsitiktinių santykių ar siekiate išlaikyti ištikimybę. Vienumoje galite atsipalaiduoti ir pasiekti nepakartojamą palaimą – tereikia atrasti tinkamiausią falo imitaciją, masturbatorių, vibratorių ar sekso lėlę.  

Jaustis geriau. Tyrimai atskleidžia, kad seksualinis malonumas ir orgazmas mažina skausmą, streso, nerimo poveikį. Taip pat jis stiprina imunitetą, saugo nuo prostatos vėžio, gerina miego kokybę. Apsilankę sexshop Klaipėdoje galite pasirūpinti tinkamu dėmesiu poreikiams. Atsidusti giliau paskatina vibruojantys, oralinį seksą imituojantys masturbatoriai ir klitorį stimuliuojantys vibruojantys žaislai. Tai – sumanus sprendimas, jei kamuoja vienatvė arba antroji pusė negali suteikti pakankamai malonumo.  

Aistra – stipri, pasitenkinimą savimi ir santykiais lemianti energija. Klasikinės ir egzotiškos sekso prekės padeda kurstyti geismą, ilgiau, smarkiau mėgautis intymia patirtimi. Dvejojate dėl pasirinkimo? Jums visuomet mielai patars ir apie rūpimas prekes daugia papasakos „Fantazijos.lt“ uostamiesčio parduotuvės konsultantės.