Prekių krepšelis

Sekso prekių parduotuvės Vilniuje

 

 

Sekso prekių parduotuvės Vilniuje laukia jūsų! Mūsų sexshop‘ai garantuoja geriausias kainas mieste. Turime virš 2000 skirtingų erotinių prekių: vibratoriai, lubrikantai, dildo, masturbatoriai, sekso lėlės, afrodiziakai, prezervatyvai. Patyrusios pardavėjos padės išsirinkti, pakonsultuos ir nuoširdžiai patars.

Fantazijos.lt parduotuvių adresai:

Gedimino pr. 45 (didžiausia Lietuvoje!) 
Darbo laikas: I-V 11:00-19:00 VI-VII 10-18
+370 62156530  Daugiau informacijos apie parduotuvę rasite tinklapyje www.sexshopvilnius.lt

P. Lukšio g. 2 ("Sigma" teritorija, netoli Šiaurės miestelio)
Darbo laikas: I-V 11:00-19:00
+370 600 84088

Vienuolio g. 16 (šalia "Operos ir baleto teatro")
Darbo laikas: I-V 11-19h 
+370 602 74686

Populiariausios prekės Vilniuje

   

 

Kaip mus rasti:

Gedimino pr. 45, Vilnius
-Parduotuvę rasite Gedimino prospekto pabaigoje, tarp „Drogas“ ir „Lelija“ parduotuvių (kitoje gatvės pusėje yra „Cofee inn“).

Kur parkuoti automobilį:
-Automobilį geriausia parkuoti Gynėjų gatvėje, netoli M. Mažvydo bibliotekos (ir Seimo) įrengtose parkavimo zonose. Taip pat įmanoma prisiparkuoti ir užsukus į netoli parduotuvės esančius vidinius kiemus.

 

P. Lukšio g. 2, Vilnius

-Važiuojant Kalvarijų gatve nuo centro: likus ~30 metrų iki Ozo ir  Kalvarijų gatvių sankryžos matysite posūkį į dešinę- į P. Lukšio gatvę. Pavažiavus ~10 metrų dešinėje pusėje matysite mūsų parduotuvę.

-Važiuojant Ozo gatve link Kalvarijų gatvės: privažiavę kalvarijų gatvę sukite į dešinę. Pavažiavus ~30 metrų sukite į kairę- į P. Lukšio gatvę. Pavažiavus ~10 metrų dešinėje pusėje matysite mūsų parduotuvę.

-Važiuojant iš Šiaurės miestelio: važiuokite Lukšio gatve, likus ~10 metrų iki Kalvarijų gatvės kairėje pusėje matysite mūsų parduotuvę.

 
Kur parkuoti automobilį:

-Netoli parduotuvės yra parkavimosi zona. Važiuojant nuo Kalvarijų gatvės (Lukšio gatve) link Šiaurės miestelio, pravažiavę mūsų parduotuvę, dešinėje kelio pusėje ieškokite, kur parkuotis.

-Jeigu važiuojate Kalvarijų gatve, parkuotis galite šalia posūkio į Lukšio gatvę esančioje  Vilpros parkavimosi aikštelėje.

Vienuolio g. 16

-Parduotuvę rasite netoli "Operos ir baleto teatro", ant Vienuolio ir Goštauto gatvių kampo (visai šalia "Skalvija" kino teatro).

Kur parkuoti automobilį:

-Automobilį patogiausia parkuoti aikštelėje šalia "Operos ir baleto teatro".

Miestas, kuriame patenkinami subtiliausi aistros kaprizai 

Geismas – tai tarsi gausybės ragas, iš kurio teka gaivinantis, pasaulį ryškiomis spalvomis nudažantis malonumas. Įgyvendinti visus slaptus, gundančius, vaizduotės įkvepiamus troškimus padeda sekso prekės Vilniuje. Aistros atradėjams sostinėje skirtos net kelios „Fantazijos.lt“ ir „Suaugusiems.lt“ erotinių prekių parduotuvės. 

Dvejos durys į fantazijų pasaulį

Trokštate patirti išskirtinį malonumą? Ryžkitės įgyvendinti asmenines ir poros puoselėjimas seksualines svajones. Sostinėje galimybių tam suteikia kelios parduotuvės, įsikūrusios:

Gedimino pr. 45;

P. Lukšio g. 2.

Vienuolio g. 16

Visas mūsų parduotuves rasti paprasta keliaujant tiek automobiliu, tiek pėsčiomis. Nuosavą transporto priemonę galite palikti parkavimosi zonose arba vidiniuose kiemuose. Puikiai apgalvota parduotuvių vieta – privalumas, leidžiantis jums pasirūpinti geismo kibirkštimis itin greitai ir patogiai. 

Suaugusiųjų pirkiniai: nuo dovanos iki pagrindinio akcento

Didžioji sekso prekių parduotuvė Vilniuje, miesto centre, išsiskiria ypatingai plačiu asortimentu. Erdvioje salėje galite įvertinti daugiau nei 2000 prekių, skirtų aistringiems jūsų ir jūsų partnerio, partnerės atradimams. 

Norite praskaidrinti vienatvę? Geismas užklumpa tuomet, kai šalia nėra antrosios pusės? Pasimėgaukite tuo, ką sugeba šiuolaikiški vibratoriai, masturbatoriai ir falo imitacijos. Tokie pirkiniai gali būti pagrindine individualių meilės žaidimų dalimi. Patikimų gamintojų žaislai masturbaciją paverčia neprilygstamo malonumo šaltiniu. Stimuliuodami intymiausias savo kūno vietas galite geriau pažinti save, o tokia patirtis naudinga ir sekso metu. 

Jei trokštate atgaivinti priblėsusią aistrą, sexshop Vilniuje rasite itin viliojančių priemonių. Pasiilgote romantikos? Išmėginkite kvapnias žvakes, eterinius, masažo aliejus ir afrodiziakus. Palepinkite mylimojo ar mylimosios pojūčius žavingais, mintis įkaitinančiais apatiniais drabužiais. Nuobodulį akimirksniu išsklaido ir blizgūs lateksiniai teminiai kostiumai. Norite ko nors ekstremalesnio? Subtiliausius lūkesčius išpildo plati fetišo ir BDSM prekių, analinių vibratorių, kaiščių pasiūla. 

Gundantis pirkinys puikiai tinka ne vien bendriems erotiniams nuotykiams. Sekso prekės – šmaikšti ir praktiška dovana gimtadienio, vestuvių metinių, mergvakario ar bernvakario proga. Vardiniai prezervatyvai ir spenelių papuošalai neabejotinai nuteikia aistringoms suaugusiųjų pramogoms. 

Jei trūksta idėjų, jums padėti gali specialūs erotiniai žaidimai, norų dėžutė. Maloniai nustebinti gali ir kelių funkcijų sekso prekės Vilniuje: žvakės, kurių vašką galite saugiai varvinti ant kūno, penio formos stikliukai ir ledų formelės, krūtų ar varpos formos šlepetės. 

Higienos priemonės, patogiai ir saugiai naudojami, funkcionalūs žaislai, intymūs aksesuarai ir drabužiai padeda pasiekti aukščiausias malonumo viršūnes. Šios prekės paįvairina santykius ir pratęsia sekso teikiamą palaimą. Nedrįstate eksperimentuoti? Apsilankykite sostinės parduotuvėse dviese ir pasirūpinkite svajonių įgyvendinimu kartu.

Kodėl verta rinktis Vilniaus parduotuves?

Nuo erotinės priemonės priklauso patiriama palaima. Todėl renkantis prekybos vietą svarbu įvertinti ne vien pasiūlą, bet ir kitas ypatybes. Kiekviena „Fantazijos.lt“ sekso prekių parduotuvė Vilniuje pasižymi šiais privalumais: 

Patikimumu. Patirtis ir rūpestingumas padeda atrinkti geriausius, visame pasaulyje pripažintus gaminius. Puiki tiekėjų reputacija ir griežta kokybės kontrolė – jūsų pasitenkinimo pagrindas.

Erdvumu. Vaikščiodami po dideles, patrauklaus dizaino sales, dairydamiesi į sumaniai sustatytas lentynas galite atidžiai apžiūrėti visas prekes, mėgautis patogumu ir privatumu. 

Patraukliomis kainomis. Tam, kad patirtumėte kvapą gniaužiančius intymius potyrius, užtenka nedidelės investicijos. Konkurencinga ir lanksti kainodara, ypatingų pasiūlymų gausa išskiria parduotuves iš kitų, esančių sostinėje. 

Efektyviomis konsultacijomis. Patyrusios, malonios parduotuvių darbuotojos visuomet pasirengusios padėti išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkančią prekę.

Pasirinkę „Fantazijos.lt“ sexshop Vilniuje galite drąsiai atverti duris į slaptą savo aistros pasaulį. Tai, kas jį puošia, teikia naujų, nepamirštamų potyrių – subtilus jūsų ir partnerio ar partnerės sprendimas.

 

Fantazijos.lt parduotuvė P. Lukšio 2 Vilnius, VIlniaus sav. LT-08221
Telephone: +370 600 84088