Sekso prekių parduotuvės Vilniuje

Norinčius gyvai apžiūrėti mūsų asortimentą bei gauti išsamią specialistų konsultaciją, kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse Vilniuje. Garantuojame, kad čia rasite didžiausią kokybiškų prekių pasirinkimą už geriausią kainą!

Mūsų parduotuvių adresai:

Gedimino pr. 45 (žr. žemėlapyje)
Darbo laikas: I–V 11:00–19:00 val., VI–VII 10–18 val.
Mob. tel. +370 62156530 

Ši parduotuvė yra didžiausia mūsų tinklo parduotuvė Lietuvoje. Joje rasite daugiau nei 4000 sekso prekių, kurios skirtos jūsų aistros patenkinimui, parterio gundymui ir naujų pojūčių atradimui.

Automobilį patariame parkuoti Gynėjų gatvėje, netoli M. Mažvydo bibliotekos įrengtose parkavimo zonose.

Daugiau informacijos: www.sexshopvilnius.lt

Pardavėja-konsultantė Deimanė: "Kviečiu apsilankyti parduotuvėje, Gedimino pr. 45, Vilniuje. Miesto centre esanti parduotuvė didžiausia Lietuvoje, asortimentas itin gausus, o mes visada pasiruošę Jums padėti ir pakonsultuoti!"

Perkamiausios prekės parduotuvėje:


P. Lukšio g. 2 (žr. žemėlapyje)
Darbo laikas: I–V 11:00–19:00 val.
Mob. tel. +370 600 84088

Šalia parduotuvės yra parkavimo zona ir „Vilpros“ parkavimo aikštelė.

Pardavėja-konsultantė Greta: "Jūsų laukia platus prekių asortimentas, profesionalus bei nuoširdus aptarnavimas. Kiekvienam klientui garantuojame išsamią konsultaciją apie prekes, atsakymus į visus dominančius klausimus bei pagalbą renkantis visus Jūsų lūkesčius atitinkančias prekes. Maloniai laukiame apsilankant!"

Perkamiausios prekes parduotuvėje:


Vienuolio g. 16 (žr. žemėlapyje)
Darbo laikas: I–V 11:00–19:00 val.
Mob.tel. +370 602 74686

Automobilį rekomenduojame parkuoti stovėjimo aikštelėje šalia Operos ir baleto teatro.

Pardavėja-konsultantė Neringa: "Klientai sako, jog šioje parduotuvėje šviesu, jauku ir visada malonu sugrįžti. O aš esu pasiruošusi patarti ir padėti išsirinkti tai, kas geriausia Jums."

Perkamiausios prekes parduotuvėje:


Kodėl verta rinktis Fantazijos.lt parduotuves?

Kokybė. Mes užtikriname, kad malonumą suteiks tik aukščiausios kokybės gaminiai.

Patogumas. Kiekvieną parduotuvę įrengėme taip, kad patogiai galėtumėte apžiūrėti visas prekes ir būtų užtikrintas jūsų privatumas.

Gera kaina. Naujiems potyriams ir erotiškiems atradimams nereikia didelių investicijų. Pasirūpinome konkurencinga kainodara ir siūlome geriausias kainas 

Konsultacijos. Profesionalūs parduotuvių darbuotojai ne tik atsakys į rūpimus klausimus, bet ir padės išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sekso žaislą.

Padėsime jums atverti duris į slaptą ir jaudinantį aistros pasaulį!