Stimuliuojantis kremas moterims „Meilės lietus"

SKU
3100003537
37,90 €

Jaudinantis kremas „Meilės lietus“ sukurtas moterims, išsiilgusioms intensyvesnių potyrių ir karštesnių meilės žaidimų. Jis didina susijaudinimą ir gali padėti pagerinti seksualinį gyvenimą. Puikiai tiks tiek solo veiksmui, tiek intymioms akimirkoms su partneriu.

Kompanija „Shunga“ gerai žinoma kaip aukščiausios kokybės afrodiziakų gamintoja. Vienas populiariausių jos produktų – stimuliuojantis kremas G taškui. Jis suaktyvina kraujotaką į G tašką ir padeda atrasti šią erogeninę zoną. Be to, ji tampa kur kas jautresnė bet kokiam prisilietimui, todėl lengviau patirsite vaginalinį orgazmą. Kremo konsistencija yra švelni ir tiršta, todėl jis padės išlaikyti jūsų natūralią drėgmę ir mėgautis jaudinančiu įsiskverbimu.

Naudojimas: patepkite kremo ant pirštų galiukų ir švelniais sukamaisiais judesiais pirmyn-atgal įtrinkite jį makšties viduje ir ant G-taško ploto. Kremas taip pat gali būti naudojamas kaip lubrikantas. Nerekomenduojamas nėščioms moterims ir žmonėms kenčiantiems nuo genitalijų dedervinės (herpes). Patekus į akis nuplaukite vandeniu. Draugiškas prezervatyvams. Atidarius galioja 24 mėnesius. Tūris – 30 ml.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Tūris 30ml.
Savybės Stimuliuoja G tašką, gali būti naudojamas, kaip lubrikantas.
Lytis Moterims.
Pristatymo laikas 1-2 d.d
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos