"Tori Black Torrid Fleshlight" masturbatorius

Laikinai neturime
SKU
3000013885
77,39 €

Intriguojanti naktis su seksualia brunete, erotinių filmų suaugusiems žvaigžde, garsėjančia tobulos formos, putlia ir visuomet prisirpusia vagina. Skamba kaip svajonė? Ją įgyvendinti padės Fleshlight masturbatorius, kuris imituoja garsiosios Tori Black vaginą.

Fleshlight – vienas populiariausių masturbatorių gamintojų pasaulyje. Prabangos ir kokybės ženklas garantuoja maksimalų ir ilgalaikį malonumą. Visi masturbatoriai pagaminti iš odą imituojančios SuperSkin medžiagos, kurios pagrindinis tikslas – vyrams suteikti tokius pojūčius, kokių jie nė neįsivaizdavo savo erotinėse fantazijose.

Šis unikalus masturbatorius sukurtas pagal garsiosios filmų suaugusiems žvaigždės Tori Black Torrid vaginos anatomiją. Žaisliukas pagamintas iš aukštos kokybės SuperSkin medžiagos, kuri pasižymi minkštumu, elastingumu ir garantuoja itin malonų įsiskverbimą. Viduje jūsų laukia speciali, gumbeliais padengta tekstūra, kuri suteikia papildomą stimuliaciją.

Masturbatorius lengvai valomas ir prižiūrimas. Diskretiška pakuotė leidžia jį nešiotis su savimi. Prieš naudodami išimkite formą palaikančią lazdelę iš Fleshlight vidaus. Pirmą kartą naudodami nepamirškite išimti viduje esančios ir formą palaikančios lazdelės. Ilgis – 25,5 cm, skersmuo – 2 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
2
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Real Feel Super Skin
Gylis 25,5 cm
Skersmuo 2 cm
Savybės Minkštas, tamprus
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos