Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


9.95 €
11.95 €
(3)
10.95 €
10.95 €
9.95 €
-20% Akcija
-20% Akcija
12.76 € 15.95 €
(1)
11.95 €
Populiaru
Populiaru
(4)
9.90 €
(15)
12.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.83 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-03-27
5.0
Lengvai naudojamas, bekvapis, patogus transportuoti ir turėti su savimi, lengvai nuplaunamas, nepaliekantis jokių žymių.

2022-11-27
5.0
Labai geras lubrikantas, labai slidus ir ilgi išlieka. Puikiai tinka solo žaidimams ir užtenka ilgam laikui. Pakuotė nedidelė, todėl patogu naudoti kelionėse. Pirksiu dar kartą!????

2018-07-26
4.0
Vandens pagrindo lubrikantas (20 ml) iškarto užkabino akį dėl kainos, funkcionalios pakuotės ir neautralios išvaizdos. Kozeris, kuris ir nulemė pirkimą tai, kad jis vandens pagrindo. Pakankamai gerai veikia, nereikia perdaug didelio kiekio kaip aš dažnai galvodavau apie vandens pagrindo lubrikantus. Tačiau užtepus ant atviros odos greitai prarado praslydimą, bet puikiai vistiek veikia uždarose ertmėse. Man patinka šis rubrikantas ir manau, kad kiekvienas žmogus, kuris dar nebūtinai yra bandęs šį produktą turėtų pasvarstyti rimtai ir vis gi įsigyti tai, apie ką ir yra ši mano apžvalga. Lubrikantas, kurį netikėtoj situacijoje tiesiog išsitraukus iš kišenės, kuris jis prieš tai guli nepastebimas kartu su prezevatyvu, galima įgyti tikrai spontaniškų įspūdžių ir patirčių, patikėkite.

2018-07-22
5.0
Kadangi nusprendžiau įsigyti iš šios parduotuvės vibratorių, todėl užsisakiau pabandyti ir lubrikantą. Iš karto susidomėjau šiuo lubrikantu, nes jis vandens pagrindu, yra skaidrioje pakuotėje, kas yra labai patogu, nes visada gali stebėti kiek lubrikanto yra likę ir matyti kada jis pasibaigė. Taip pat labai patiko tas, kad jis yra bekvapis, aš tikrai vertinu bekvapius lubrikantus, nes tie kvapai kartais erzina, trukdo atsipalaiduoti ir pan. O šis lubrikantas yra natūralus, jo užtenka tikrai ilgam laikui, kadangi jis vandens pagrindo, tai jo reikia nedaug, kad sudrėkinti, Pakuotė nedidelė, mini, todėl ją galima nešiotis kartu rankinėje ar kosmetinėje ir niekas net neįtars kas tai yra. Taip pat labai patogu kai turite mini vibratorių, tai tokia mini pakuotė kaip komplektas, nes juos visada galite turėti šalia. Kaina palyginus su kokybe tikrai gera, nes lubrikanto kokybė puiki, užtenka ilgesniam laikui, todėl tikrai nesigailiu nusipirkusi ir planuoju dar pirkti būtent šį lubrikantą ateityje:)

2018-07-17
5.0
Anksčiau visada pirkdavau ne lubrikantus, o prezervatyvus suteptus lubrikantais. Šį lubrikantą nusprendžiau įsigyti iš smalsumo bei paskatinta antrosios pusės. Likau maloniai nustebinta. Šis lubrikantas ne tik ilgai išlieka, bet ir nėra lipnus. O be to yra bekvapis ir skaidrus. Nedidelė pakuotė neužima daug vietos ir gali tilpti bet kurios moters kosmetinėje, vonios spintelėje ar net rankinuke. Šis vandens pagrindo lubrikantas žymiai palengvina lytinius santykius ne tik su prezervatyvu, bet ir be jo. Ir galiu drąsiai sakyti, kad ne tik palengvina, bet ir suteikia maksimalų malonumą tiek vyrams, tiek moterims. O moteriai solo partijai šis lubrikantas yra pats idealiausias variantas su vibratoriumi. Dėl puikaus kainos ir kokybės santykio siūlau įigyti ir patirti neapsakomą malonumą.

2018-06-29
5.0
Šioje parduotuvėje lubrikantą pirkau pirmą kartą.Labai patiko ,kad šis lubrikantas yra skaidrus,bekvapis,neriebus,nelipnus,ilgai išliekantis,lengvai nusiplaunantis,netepantis,nepaliekantis dėmių,patogi naudojimui,,nedidelė jo pakuotė,vokiška,laiko patikrinta kokybė,tad prekė yra tikrai patikima.Tokią galima pasiimti rankiniame bagaže ir į kelionę arba tiesiog išbandyti namuose.Priimtina prekės kaina,o išbandžius galima nuspręsti,ar verta įsigyti didesnę pakuotę.Kadangi mačiau šioje internetinėje parduotuvėje 200 ml pasiūlymus labai gera kaina,manau tikrai pasinaudoti galimybe įsigyti patikimo gamintojo puikų,kokybišką lubrikantą,kuris padės pasiekti dar didesnį malonumą meilės žaidimuose bei naudojant prezervatyvus.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ