Rūšiuoti

Maisto papildai vyrams

Maisto papildai vyrams - natūralių žolelių pagrindu pagaminti preparatai, kurie skatina geismą ir suteikia daugiau seksualinės energijos. Jie padidina lytinį potraukį ir naujam gyvenimui prikelia prislopusią aistrą. Maisto papildai suaktyvina kraujotaką, todėl erekcija tampa tvirtesnė ir ilgiau trunkanti. Potencijai skirti produktai gali būti kapsulių arba tablečių pavidalu. Jų dėka pagerinsite lytines funkcijas, galėsite mėgautis kokybišku ir ilgiau trunkančiu aktu.

Maisto papildai vyrams
Maisto papildai vyrams
Maisto papildai moterims
Maisto papildai moterims
Stimuliuojantys kremai moterims
Stimuliuojantys kremai moterims
Kremai erekcijos stiprinimui
Kremai erekcijos stiprinimui
Ejakuliaciją atitolinantys kremai
Ejakuliaciją atitolinantys kremai
Ejakuliaciją atitolinantys purškikliai
Ejakuliaciją atitolinantys purškikliai
Lašiukai vyrams
Lašiukai vyrams
Lašiukai moterims
Lašiukai moterims
Lašiukai poroms
Lašiukai poroms

Kaip naudoti?


Žemiau išvardinti simptomai, kurie gali signalizuoti apie maistinių medžiagų trūkumą. Atminkite, kad visada geriausia pasikalbėti su gydytoju apie bet kokią seksualinės sveikatos problemą, su kuria susiduriate.

- Erekcijos sutrikimas;

- priešlaikinė arba uždelsta ejakuliacija;

- nesugebėjimas patirti orgazmo (anorgazmija);

- testosterono kiekio kraujyje sumažėjimas;

- ilgai trunkantis atsistatymas po lytinio akto.

Seksualinė sveikata reiškia žmogaus savijautą, leidžiančią jam visapusiškai dalyvauti ir mėgautis seksu. Po reguliaraus maisto papildų, kurie veikia kaip afrodiziakai, vartojimo galite tikėtis aktyvesnio seksualinio gyvenimo.

- Sustiprėja erekcija;

- prailginama lytinio akto trukmė;

- suintensyvėja pojūčiai lytinio akto metu ir ejakuliuojant;

- greičiau atsistatoma po lytinio akto;

- sumažėja šlapimo ir lytinių sistemų susirgimo rizika.
 

Atraskite geriausią pasirinkimą Jums

 


Veiksmingo maisto papildo pasirinkimas yra dvejopas procesas. Pirmiausia, įsivardinkite problemą, kurią bandote išspręsti. Nustatę priežastį, peržiūrėkite papildų paskirtis ir išsirinkite Jums tinkamiausią. Be maisto papildų, padėti gali kremai erekcijos stiprinimui, ejakuliaciją atitolinantys kremai bei ejakuliaciją atitolinantys purškikliai.

Maisto papildai seksualinei sveikatai pagerinti savyje turi pačius svarbiausius vitaminus bei mikroelementus. Jie būtini kiekvienam fiziškai aktyviam vyrui. Toliau aptarsime populiariausias seksui skirtų maisto papildų sudedamąsias dalis. 

L-argininas. Iš šios aminorūgšties organizmas gamina azoto oksidą - molekulę, padedančią atpalaiduoti ir atverti kraujagysles. Tai - būtina, norint pasiekti erekciją.

Johimbinas. Jis išgaunamas iš Afrikoje augančio medžio žievės. Skatina kraujotaką varpoje.

Cinkas. Reikalingas spermatogenezei ir normaliam prostatos funkcionavimui. Naudojamas vyriško nevaisingumo ir prostatos profilaktikai bei terapijai.

Niacinas (vitaminas B3). Reikalingas lytinio hormono testosterono sintezei. Padeda organizmui kovoti su streso pasekmėmis.

Vitaminas C. Atsakingas už lytinį potraukį. Užtikrina kapiliarų praeinamumą mažajame dubenyje. Dėl vitamino C kraujagyslės tampa elastingesnės.

Maca. Vienmetis augalas, kilęs iš Peru. Maca gali padidinti lytinį potraukį. Kaip maisto produktas, augalas turi daug maistingųjų medžiagų. Jame yra didelis kiekis arginino. Jis yra būtinas erekcijai reikalingo azoto oksido gamybai. 

Gulsčioji ragužė (ang. tribulus). Jau šimtus metų vartojama tiek vyrų, tiek moterų seksualinėms problemoms gydyti. Palengvina mažus ar vidutinio sunkumo erekcijos sutrikimų simptomus.

Raudonasis ženšenis. Azijoje klestintis augalas. Pasižymi afrodiziako poveikiu. Stiprina erekcijos pajėgumą ir trukmę.

Epimedis. Pasak legendos, senovės kinų ožkų augintojai pastebėjo, kad jų gyvuliai, ganęsi pievoje su epimedžiais, tapo seksualiai aktyvesni. Todėl kartais augalas vadinamas Horny Goat Weed. Jis padeda organizmui atkurti laisvojo testosterono kiekį. 


Susiję straipsniai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ