Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-09-12
5.0
Pasiemėm šį antpirštį priedu prie didesnės prekės. Išsiaiškinom, kad pati silikoninė jo dalis nusiema ir gaunasi, kad turi bullet tipo vibratorių ir priedam silikoninį antgalį. Vibratorius turi vieną darbinę padėtį, kuri tikrai galinga ir veikia tikrai ne tyliausiai. Su mylimaja pamėginom vieną vakarą tai sakė tie silikoninkiai šereliai vietomis kiek per jautriai jaučiasi ir galėtų pats vibratorius turėti bent kelias padėtis galingumo, nes jai visgi per stiprus. Dėl patogumo tai tiek ant vyriškų storesnių pirštų, tiek ant moteriškų labai laibų pirštų jautėsi saugiai ir patogiai. Tai visgi verdiktas toks: merginai mano kiek per jautrus, sakė jeigu nebūtų nemokamas neimtų, o man asmeniškai visai prikolas.

2023-09-08
5.0
Nedidukas. Labai tinka kelionėms. Su gera fantazija ir ranku miklumu nenusiledžia ir prabangesniems konkurentams. Vienintelis trūkumas, kad tik vienas vibravimo pasirinkimas galėtu būti ivairesniu.

2023-09-08
5.0
O dieve, koks čia gėris. Tobulas daiktas, net nežinau kaip anksčiau gyvenau be jo. Mažytis, paprastutis, bet padaro labai daug.

2023-08-25
5.0
Mažas, praktiškas ir sakyčiau galingas daiktas. Atrodo gražiai, žaismingai, bet rankinuke toki radus tikrai atpažįstama būtu kokia jo paskirtis. Su vyru naudojame kaip prieda prie žaidimu, arba kartu su kitu didesniu variantu, kuriu vienas išores, o kitas vidaus stimuliacijai. Man labai patiko, jei klaustu ar pirkčiau dar karta, kai pabandžiau tai taip. Gal kaina šiek tiek galetu būtu mažesne, nežymiai, bet tada išvis neliktu abejoniu pirkti ar ne. Vertas demesio daiktas poros žaisliuku dėžutėje.

2023-08-17
5.0
Labai geras

2023-08-17
5.0
Feel the Magic Shiver Antpirštis Wonderful yra vienas iš universaliausių ir patogiausių sekso žaislų, su kuriuo man teko susidurti. Šis prietaisas turi patikimą dizainą, kuris leidžia pirštams jaustis patogiai žaidomo metu, nes nepersiduoda vibracija, todėl jaučiamas mažesnis pirštų nuovargis. Žaislas yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, tokių kaip ABS ir silikonas, kuris suteikia švelnumo ir juntamo malonumo. Šis žaislas yra labai lengvas ir patogus naudoti tiek storesniems tiek plonesniems pirštams. Jis yra lengvai valomas ir suteikia galingą vibraciją, kuri suteikia daug malonumo. Antpirštis Wonderful yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori patirti didesnį malonumą naudojant savo sekso žaislus ne tik vidinei, bet ir išorinei stimuliacijai. Galiausiai, tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris ieško kompaktiško bei galingo sekso žaislo naudoti tiek individualiai, tiek su partneriu. Aš esu labai patenkinta šio žaislo dizainu ir jo galimybėmis. Aš rekomenduoju jį visiems, kurie ieško universalaus sekso žaislo.