Antpirščiai ir liežuvio vibratoriai

Antpirščiai ir liežuvio vibratoriai - nedideli, vibruojantys sekso žaisliukai, kuriuos galite užsimauti ant piršto arba užsidėti ant liežuvio. Tai nep...akeičiamas sprendimas norint paįvairinti preliudiją, masturbaciją arbą oralinio sekso malonumus. Paprastai šie žaisliukai turi paprastas, tačiau itin jaudinančias funkcijas, tokias kaip vibracija ar nelygūs, stimuliuojantys paviršiai, todėl intensyviais pojūčiais galėsite mėgautis kada tik panorėję.Daugiau

Antpirščiai ir liežuvio vibratoriai


Pirštų vibratorius Pagalbininkas
Vibruojantis antpirštis Sweet Smile
Vibruojantis antpirštis Kimi
Oralinio sekso vibratorius Blowjob King
Universalus vibratorius Be One
Antpirštis Liežuvis
(3)
15.95 €
Stimuliacinė pirštinė Fist It
Feelz Toys vibratorius Oral
Antpirštis Bunny
(1)
31.95 €
Liežuvio vibratorius The Lingo
Antpirštis Marvelous Tickler
Antpirštis Nubby
(1)
19.00 €
Antpirštis Malonumo šereliai
Antpirštis Delfinukas
Piršto vibratorius Ducky
Piršto vibratorius Flutter Effect

Parduotuvės


Parduotuvė
Mus rasite:
Gedimino pr. 45
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 621 56530
Parduotuvė
Mus rasite:
P. Lukšio g. 2
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
Susisiekime:
+370 650 88860
Parduotuvė
Mus rasite:
Savanorių pr. 196
Darbo laikas:
I–V 10:30-18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 617 00069
Parduotuvė
Mus rasite:
Sausio 15-osios g. 13
Darbo laikas:
I-V 10:30-18:30
Susisiekime:
+370 659 38069
Parduotuvė
Mus rasite:
PC "Saulės miestas"
Darbo laikas:
I-VII 10:00-21:00
Susisiekime:
+370 677 48369
Parduotuvė
Mus rasite:
Kauno g. 31
Darbo laikas:
I-V 11:00-19:00
Susisiekime:
+370 607 10860

Informacija


Prekių pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi. Todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Nemokamas pristatymas LP Express paštomatais ir Lietuvos paštu įsigijus prekių už 29 Eur ir daugiau.

Jeigu įsigysite prekių už mažesnę sumą pristatymas kainuos nuo 2,2 Eur iki 3 Eur. Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Išsirinktas prekes paštu siunčiame į bet kurią Europos šalį.

daugiau

Prekių grąžinimas

Užtikriname sklandų brokuotų prekių grąžinimą. Neveikiančią prekę pakeičiame kita arba klientui pageidavus, grąžiname pinigus.

Susisiekti dėl prekių grąžinimo galite info@fantazijos.lt

Gavus nekokybišką prekę, reikėtų su mumis susisiekti kuo greičiau. Prekes galima grąžinti fizinėse parduotuvėse arba išsiųsti registruotu paštu.

Atsiskaitymas

Už prekes siūlome apmokėti jums patogiausiu būdu. Jį pasirinkti galėsite pirkimo metu. Visi mūsų siūlomi atsiskaitymo būdai yra saugūs ir patikimi.

Turint klausimų dėl apmokėjimo susisiekti galite info@fantazijos.lt

Siūlome atsiskaityti grynaisiais atsiimant prekes, bankiniu pavedimu, kreditine kortele per Paypal ar elektronine bankininkyste.

Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes.

Prekės įpakuojamos neutralioje pakuotėje – paprastoje kartotinėje dėžėje be jokių skiriamųjų ženklų. O internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas ir apmokėjimo sąskaitų konfidencialumas užtikrina maksimalų privatumą.

Pateikiame Jums daugybę pasirinkimo variantų, todėl esame įsitikinę, kad tikrai rasite piršto vibratorių savo unikaliems poreikiams patenkinti. Populiariausi mūsų siūlomi variantai yra ant vieno piršto maunami beveik negirdimi, bet galingi vibratoriai iš silikono, pvz.: „Pink Finger Vibe“, o taip pat dygliuoti, vandeniui atsparūs gaminiai, skirti tobuliems sekso žaidimams duše ar baseine.Kiekvienas liežuvio vibratorius yra sukurtas taip, kad pasiektų jautriausias Jūsų kūno vieteles su nuostabiomis funkcijomis, tokiomis kaip virpėjimas, sukimasis ir malonus spaudimas. Įsigykite nešiojamą vibruojantį liežuvio žiedą, kad sustiprintumėte savo arba partnerio malonumą, naudodami ranka valdomą vibratorių, kuris sukasi ir virpa. „Fantazijos.lt“ yra Jūsų pagrindinis pasirinkimas, jei norite įsigyti aukštos kokybės vibratorių, pagamintų iš saugių medžiagų. Šie diskretiški sekso žaisliukai yra parduodami su privatumo ir pasitenkinimo garantija. „Fantazijos.lt“ visada siūlo puikias, mažas kainas ir nemokamo pristatymo galimybes.