Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Dame Products |
| Medžiaga | Silikonas, ABS |
| Savybės | Turi užrakto funkciją, piršto kilpa gali būti nuimama, galingas veikimas, tylus, kompaktiškas |
| Vibracija | 5 intensyvumai |
| Svoris | 34 g |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Ilgis | 7,5 cm (su kilpute) |
| Maitinimas | USB |
| Skersmuo | 3,5 cm |
| Spalva | Rožinė |
| Skirta | Universalus |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
TOP PREKĖS
