Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(8)
10.95 €
Video
Video
(3)
9.95 €
9.95 €
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.86 (7)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-13
5.0
Durex Basic prezervatyvas, nors ir paprastas, yra esminis įrankis užtikrinantys saugumą ir patogumą intymiose akimirkose. Jo neutralus dizainas ir paprastumas leidžia naudoti šį prezervatyvą diskretiškai, be didesnio dėmesio atkreipiant kitių žmonių dėmesį. Tai suteikia galimybę mėgautis intymumu neįtraukiant perteklinės rūpesčių dėl išorinių dalykų. Be to, Durex Basic yra lengvai naudojamas ir patikimas, todėl naudojantis juo galima jaustis visiškai patogiai ir atsipalaidavus. Nors jis nėra aprūpintas jokiais ypatingais detaliais, jo paprastumas yra būtinas, suteikiantis ramybę ir pasitikėjimą, kai tai labiausiai reikia. Iš viso, Durex Basic yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina paprastumą ir patikimumą savo intymiose santykiuose. Rekomenduoju visiems išbandyti juos, paprasti bet geri.

2024-01-22
5.0
Durex Basic prezervatyvai - tai tikras laimėjimas intymaus gyvenimo srityje! Šie klasikiniai, tiesios formos ir įprasto storio prezervatyvai ne tik užtikrina saugumą, bet ir sukuria nepakartojamą malonumo patirtį. Jų lengva užmaunamumo savybė ir puikus prigludimas suteikia ne tik patogumą, bet ir intensyvius pojūčius. Mano patirtis su šiais prezervatyvais buvo tiesiog nuostabi - jie pasižymi lengvu naudojimu, puikiu prigludimu, kas daro intymias akimirkas dar įdomesnes. Be to, šie prezervatyvai turi papildomą lubrikantą, kuris prideda dar daugiau komforto ir malonumo. Jų slystantis paviršius leidžia aktui vykti sklandžiau, suteikiant ypatingą mėgavimą abiem partneriams. Durex Basic prezervatyvai yra ne tik patikimi, bet ir puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia paprastumo, patogumo ir didelio malonumo savo intymiose akimirkose. Tai tikrai aukštos kokybės produktas, kuris praturtins jūsų intymųjį gyvenimą.

2023-11-24
5.0
Superiniai

2023-10-12
5.0
Durex Basic prezervatyvai yra patikimi ir lengvai naudojami. Jų kokybė ir patogumas daro juos puikiu pasirinkimu, siekiant užtikrinti saugumą ir apsaugą intymumo metu. Prezervatyvų dydis atitiko poreikius, ir jie buvo patogūs dėvėti. Lubrikacija buvo pakankama, tačiau kartais norėjau daugiau slydimo, todėl naudojau papildomą lubrikantą, kad užtikrinčiau optimalų komfortą. Vis dėlto tai nėra didelis trūkumas, nes daugelis prezervatyvų gali reikalauti papildomo lubrikavimo, priklausomai nuo individualių poreikių. Durex Basic prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patikimos apsaugos intymumo metu, nes jie gaminami žinomo prekės ženklo. Be to, jų prieinama kaina daro juos lengvai prieinamais daugeliui žmonių. Jie tikrai padėjo man jaustis saugiai ir užtikrintai, o tai yra svarbiausia.

2022-12-10
5.0
Tikrai gera ir laiko patikrinta prekė. Dažnai naudoju ir esu šio prekės ženklo gerbėjas. Prezervatyvai klasikiniai, niekuo neišsiskiriantys. Labai gerai užsideda ir tvirtai laikosi bei puikiai priglunda. Storis standartinis, kaip ir kitų gamintojų, o paviršius lygus, todėl papildomos stimuliacijos moteriai nesuteikia. Bet ir pojūčių akto metu neslopina. Išpakavus galima pajusti, kad yra daug lubrikanto ir tai didelis privalumas, lyginant su kitų gamintojų produktais (teko išbandyti nemažai kitų gamintojų produktų). Kokybė niekada nenuvylė, kiek naudojau, niekad neplyšo ir nenukrito. Alerginių reakcijų taip pat nesukėlė, nes pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Kainos ir kokybės santykis geras, todėl siūlau išbandyti kiekvienam, norinčiam patvarumo ir aukštos kokybės apsaugos.

2022-10-16
4.0
Prezervatyvai super!

2022-05-11
5.0
Puikūs. Jokių problemų, dydis geras, naudojam ir pirksim toliau.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ