Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


(13)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
Video
Video
(3)
10.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(1)
9.95 €
Paskutinė prekė
Video
Paskutinė
Video
(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(72)
10.00 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (6)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-13
5.0
Durex Performa yra žinomas ir patikimas prezervatyvas, kuris siūlo ne tik saugumą, bet ir papildomą privalumą - ilgesnį malonumo išlaikymą. Šis produktas yra skirtas tam, kad pagerintų intymias akimirkas, suteikiant ilgesnį ir intensyvesnį malonumą tiek jums, tiek jūsų partneriui. Mano patirtis su Durex Performa buvo labai teigiama - šis prezervatyvas ne tik suteikia saugumą, bet ir leidžia ilgiau mėgautis malonumu, tai suteikia ypatingą naudą mūsų intymiam gyvenimui. Be to, Durex Performa yra patogus naudoti ir pasižymi patikima kokybe, todėl galėjau naudotis juo be jokių rūpesčių dėl efektyvumo ir saugumo. Visuotinai, Durex Performa yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia praturtinti savo intymius santykius su ilgesne malonumo išlaikymo galimybe. Aš tikrai rekomenduoju šį produktą tiems, kurie trokšta patirti naujus malonumo lygius ir sustiprinti savo intymius santykius su partneriu.

2024-01-31
5.0
Kokybė labai gera, suteikia naujus pojučius, jei prezervatyvai tai būtinai rekomenduoju - Durex Performa

2024-01-22
5.0
Durex Performa" prezervatyvai yra tiesiog nepakeičiamas rinkinys tiems, kurie siekia nepaprastos intymios patirties. Šie prezervatyvai prailgina lytinį aktą, o tai tikrai atitinka jų pavadinimą. Jų išskirtinė savybė – speciali medžiaga iš vidaus, kuri stebėtinai atitolina ejakuliaciją, leisdama mėgautis meilės žaidimais daug ilgiau. Tai ne tik apie saugumą, bet ir apie išskirtinį malonumą. Mano patirtis su šiais prezervatyvais buvo fenomenali – jie ne tik suteikė saugumą, bet ir padarė kiekvieną akimirką neįtikėtinai ilga ir intensyvia. "Durex Performa" prezervatyvai yra ideali pasirinkimas vyrams, kurie siekia suteikti savo moterims ilgus, nepamirštamus ir aistringus sekso seansus. Tai tikrai verta investicija į aukščiausios kokybės ir prabangų malonumą lovoje!

2024-01-17
5.0
Durex Performa tai prezervatyvai dar pratęsti ilgiau ir suteikia galimybe džiaugtis partneriu dvigubai ilgiau su vienas kitu, taip pat jie labai yra atsparus dėl to nėra baisu kokius judesius rinktis ir taip toliau, nes atlaikys ir nebus jokių problemų dėl plyšimu ar nusimovimo sekso metu pačiame įkarštyje, nes tai tikrai erzina ir sudaro nepatogumus bei gadina linksmybes ir malonumus ir taip toliau. Taip pat labai gerai užsideda patogiai ant varpos ir nesukiale diskomforto, kad esi kažką užsidėjus bei nesukiale jokių trigdžių, nes puikiai priglunda. Apibendrinant tikrai rekomenduojame ši produktą su mergina ir tai liks viena iš favoritų mūsų sekso žaidimuose kaip norėsime ko nors neįprasto vienas iš kito.

2023-12-21
5.0
Durex Performa prezervatyvai yra kokybiški apsauginiai prietaisai, sukurti siekiant pratęsti lytinius santykius. Jų svarbiausia savybė yra specialus anestetikas benzokainas, kuris sumažina jautrumą ir padeda kontroliuoti ejakuliaciją, leisdamas ilgiau mėgautis intymiomis akimirkomis. Patogi dydžio ir lengvai naudojami, šie prezervatyvai užtikrina ne tik saugumą, bet ir didesnį malonumą abiem partneriams. Jų diskretiškas dizainas ir neutralus kvapas suteikia papildomą pasitikėjimą. Naudotojai dažnai paminėjo jų efektyvumą, patogumą ir aukštą kokybę, dėl ko šie prezervatyvai tampa puikiu pasirinkimu ilgesniems ir įsimintiniems intymiams momentams.

2023-12-06
5.0
Didžiausia rekomendacija! Kokybė pasakiška bei tikrai veikia!


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ