Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Egzo prezervatyvas Viesulas
Egzo prezervatyvas Viesulas

2.95 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 3.74 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Video
Video
(2)
10.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(7)
9.95 €
Testuota
Paskutinė prekė
Populiaru
Testuota
Paskutinė
Populiaru
Video
(1)
9.95 €
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
Populiaru
(2)
10.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-01-01
5.0
Prekės "Egzo Viesulas" prezervatyvas – puikus pasirinkimas. Jis pasižymi aukštu kokybės lygiu, užtikrinančiu saugumą ir malonumą. Mano patirtis su šiais prezervatyvais buvo labai teigiama. Jų plonas ir elastingas dizainas suteikia natūralų pojūtį, taip pat patikima apsauga. Be to, jų neutralus kvapas nesukelia nepatogumo. Egzo Viesulas leidžia išlaikyti ypatingą intymumo atmosferą, nesvarbu, kokią veiklą planuojate. Jis lengvai išlenkiamas ir patogiai naudojamas. Pakuotė patraukli ir diskretiška. Rekomenduočiau šiuos prezervatyvus tiems, kurie vertina kokybę ir jaukumą intymių akimirkų metu.

2023-10-03
5.0
Labai žaismingas, fainas prezervatyvas, tvirtas, kokybiškasSu partneriu buvome ištikimi Pasante silk thin prezervatyvams, tačiau atėjo diena kai nusprendėme išbandyti kažką naujo ir surizikavome nusipirkti Egzo prezervatyvą. Likome maloniai nustebinti ir galiu užtikrinti, kad šis yra tikrai tvirtas ir kokybiškas ir niekad nekilo baimių kad gali suplyšti, todėl drąsiai galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti žaismingumu bei nekasdienišku pojučiu. Labai rekomenduoju nepabijoti naujovių ir išbandyti bei paįvairinti seksą. Nekantrauju išbandyti ir kitus egzo prezervatyvus, o smagiausias dalykas, kad partneris irgi patenkintas, kai jis prezervatyvams labai išrankus.

2023-08-31
5.0
Su partneriu buvome ištikimi Pasante silk thin prezervatyvams, tačiau atėjo diena kai nusprendėme išbandyti kažką naujo ir surizikavome nusipirkti Egzo prezervatyvą. Likome maloniai nustebinti ir galiu užtikrinti, kad šis yra tikrai tvirtas ir kokybiškas ir niekad nekilo baimių kad gali suplyšti, todėl drąsiai galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti žaismingumu bei nekasdienišku pojučiu. Labai rekomenduoju nepabijoti naujovių ir išbandyti bei paįvairinti seksą. Nekantrauju išbandyti ir kitus egzo prezervatyvus, o smagiausias dalykas, kad partneris irgi patenkintas, kai jis prezervatyvams labai išrankus.

2020-01-07
5.0
Labai žaismingas, fainas prezervatyvas, tvirtas, kokybiškas.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ