Nors griežtas ir stiprus BDSM nėra skirtas kiekvienam(-ai), tačiau turbūt 99 procentai mūsų norėtų bent lengvą fetish prieskonį kartkartėmis atnešti į intymų gyvenimą.

Todėl jei pagaliau nusprendėte kurį nors iš šių minėtų dalykų išbandyti, mes rekomenduojame – pasiskirstykite vaidmenimis. Galite erzinti partnerį arba specialių žaisliukų dėka sukelti jam nežymų skausmą arba iš karto stačia galva pasinerti į aštrių potyrių persmelktus žaidimus. Visada norėjote tai išbandyti, tačiau pabūgote? Pritrūko drąsos? Užteks bijoti, pats metas įgyvendinti visus seksualinius troškimus. Skaitykite ir sužinosite viską apie BDSM!

Kas yra BDSM ir fetish?

bdsm fetish

Bendra terminologija bei populiarumas

BDSM ir fetish – du žodžiai, terminai, kurie apima labai platų seksualinių pomėgių spektrą. Kalbant paprastai BDSM – tai vergija ir drausmė, dominavimas ir paklusimas, sadizmas ir mazochizmas. Būtent angliški šių žodžių ir panašių erotinių žaidimų pavadinimai ir užkoduoti termino anagramoje:

B – bondage (vergavimas)

D – discipline (disciplina, dominavimas, o tuo pačiu ir paklusnumas – submission angl.)

S ir M – sadism ir masochism (sadizmas ir mazochizmas atitinkamai)

BDSM dažnai vadinama fetish, mat ši veikla neatsiejama nuo įvairių fetišų. Ją išbandyti ryžtasi tikrai nemažai žmonių. Vieniši vyrai, moterys ar poros iš viso pasaulio mėgaujasi tuo ir dažnai net buriasi į BDSM mylėtojų bendruomenes. Didžiausi fetish klubai organizuoja masinius, kartais net tarptautinius renginius, į kuriuos vyksta žmonės iš viso pasaulio, o taip pat ir Lietuvos. Europoje BDSM bendruomenės centru laikoma Vokietija (Hamburgas ir Berlynas). Daug „veiksmo“ vyksta ir Londone.

Sekso mašina vyrams The Milker
Sekso mašina Love machine
-43%
Antklodė šlapiam seksui
(5)
33.30 € 18.98 €
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Fetish rinkinys Seksas ir valdžia
Antrankiai Švelnus tramdymas (juodi)
Erotinis žaidimas Please Me
Sekso mašina Power Banger
Kūno diržai Gundymas
Vibratorius Electric Eric Estim
Kombinezonas Juoduma
109.95 €

BDSM išbandyti verta

Ne paslaptis, jog daugeliui BDSM asocijuojasi su skausmu, partnerio žalojimu, pernelyg ekstremaliu seksu. Tačiau dar nepabandžius, pulti bjaurėtis šia technika nereikėtų. Juk užtenka panaudoti tik kelis mažyčius elementus ir akimirksnius sugriausite Jus užklupusią rutiną miegamajame, sutvirtinsite poros santykius, o svarbiausia – dar labiau pakurstysite aistrą! Nereikia net abejoti, kad Bdsm žaidimai į kiekvieno iš partnerių gyvenimą įpūs gaivaus vėjo gūsį. Tačiau svarbiausias dalykas – su partneriu aptarkite žaidimo taisykles, kiek toli esate pasiryžę nueiti, koks bus žodis/ženklas, kurį ištarę ar parodę nedelsiant nutrauksite visus veiksmus. Svarbiausia, kad abiems tai būtų priimtina ir suteiktų malonumą, kurstytų aistrą, užvestų.

BDSM dalys

BDSM, kaip ir minėjome, susideda iš įvairių dalių. Jose svarbūs vaidmenys ir, kad akto metu būtų skirtingus vaidmenis turinčių partnerių. Tad štai ką verta žinoti apie BDSM žaidimų tipus:

Vergystė ir disciplina (BD)

bdsm straipsnis

Angliškas terminas bondage apima fizinius suvaržymus. Dažniausiai šioje srityje būna seksas, tačiau jo gali nebūti. Fizinį suvaržymą partneriai suteikia surišdami arba surakindami savo antrųjų pusių rankas, o kartais ir kojas. BD dažniausiai naudojamos virvės, o šalia naudojamas ir japoniškas terminas shibari, kas reiškia japonišką bondage.

Bondažui beveik visada talkina žaidimas vaidmenimis, kada yra dominuojantis ir paklusnusis personažai (apie tai kiek vėliau). Tiek vyrai, tiek moterys gali būti surišti arba surakinti, o tokio tipo fantazijos yra be galo populiarios. Pagal oficialią ir neoficialią statistiką, tarp pusės ir 2/3 suaugusių, seksualiai aktyvių žmonių turi fantazijų apie vienokio ar kitokio tipo suvaržymus (bondage) lovoje. Tai yra viena populiariausių BDSM bei fetish rūšių, kur naudojami pančiai, antrankiai bei virvės.

Pradedantieji gali naudoti paprastesnius pūkinius antrankius, kad suteiktų pikantišką prieskonį lovos žaidimams.

Disciplina – dominavimas ir paklusnumas (D)

Disciplina apima tik pscihologinę BDSM sekso pusę. Čia, kaip ir kitose dalyse, turime ryškų dominuojantį partnerį arba partnerę (BDSM valdovas ir BDSM valdovė – dom) bei paklusnųjį partnerį bei partnerę (gali būti vadinamas sub, vergas, t.t.). Rimtas dominavimas ir paklusnumas įmanomas tik tarp itin atsidavusių partnerių, mat čia veikia ne tik kūnai, o ir protai. Būtina atsiduoti savo rolei 100% ir būtina nebijoti išlipti iš savo komforto zonos.

Dominuojanti pusė dažniausiai duoda nurodymus, ką ir kaip turi padaryti submisyvūs partneriai. Jie turi komandas vykdyti ir abi pusės gali labai suartėti psichologiškai. Šitokie žaidimai gali pereiti ir už miegamojo ribų, pvz. valdovė lieps savo vergui užsiimti sexting‘u darbo metu, o valdovas lieps savo sub atsiųsti pikantiškų nuotraukų iš parduotuvės persirengimo kabinos.

Skirtingai nei bondage, dominavimas ir paklusnumas atneša įvairesnių emocijų bei niekada nebūna toks pat. Kad ir kaip būtų keista, bet dominuojančiomis valdovėmis dažnai gali būti ir labai pilkos pelytės, o paklusniai tarnauti mėgsta didelių įmonių vadovai ir sėkmingi žmonės. Tai siejama su noru išeiti iš komforto zonos bei adrenalinu, kuris kyla naujose situacijose. Pradėti dominavimo žaidimus galima su antrankių, virvių, žvakių ar seksualios aprangos pagalba. Svarbu nebijoti būti atviriems apie tai, ką norite išbandyti.

BŪTINA ŽINOTI!!! Tokiuose santykiuose svarbu aiškiai apsibrėžti taisykles bei ribas. Kadangi žaidimai nemenkai išstumia iš komforto zonos, būtina, kad abu partneriai būtų atsipalaidavę ir įsijautę į roles. Norintys išbandyti turi sugalvoti saugius žodžius, kad reikalui esant būtų galima viską nutraukti.

Sado-mazo (S/M)

Daug kas BDSM temą sieja būtent su šia fantazijos dalimi. Tačiau ji tėra tik dalis. Sadomazochizmas yra potraukis skausmo suteikimui arba gavimui. Jis kilęs nuo dviejų prancūziškų terminų – sadizmas ir mazochizmas. Sadizmas yra pasimėgavimas skausmo suteikimu kitam žmogui, o mazochizmas – pasimėgavimas kada skauda jums patiems.

Suprantama, kad sadizmas ir mazochizmas yra ne kiekvienam žmogui, tačiau statistika teigia, kad tokių fantazijų turi nuo trečdalio iki dviejų trečdalių suaugusių, seksualiai aktyvių žmonių. Labai svarbu atskirti, kad šiame kontekste skausmas suteikiamas tik malonumo ribose ir tada, kai abu partneriai su tuo sutinka. Sadizmas, praktikuojamas be abipusio seksualinio pasitenkinimo yra laikomas nusikalstamu, o potraukis į sadizmą – psichiniu sutrikimu, liguistas mazochizmas be seksualinio pasitenkinimo – taip pat psichinis sutrikimas.

Tai, be konkurencijos yra ekstremaliausia BDSM dalis, kuri tinka tikrai ne kiekvienam. Fantazijos.lt parduotuvėje galite rasti spenelių spaustukų, pompų, užveržėjų, botagėlių, plakimo mentelių bei pačių įvairiausių sekso žaislų S&M žaidimams. Dėl to, kad ši sritis yra itin plati bei galinti sukelti be galo jautrias, kraštutines emocijas, mes rekomenduojame pirmiau išbandyti lengvą bondage, disciplinos žaidimus ir tik tada pereiti prie S&M.

Keletas praktinių patarimų pradedantiesiems

Jei su mylimuoju nusprendėte išbandyti BDSM, tačiau nežinote nuo ko pradėti, nes ši patirtis abiems iš jūsų pirmoji – daug naudingos informacijos rasite šiame straipsnyje. Įsitikinkite, kad partneris(-ė) taip pat trokšta pradėti BDSM žaidimus. Jeigu abu norite, tačiau neturite patirties ir bijote klausti žmonių akis į akį – visada galite paieškoti patarimų internete, knygose ar tiesiog anonimiškai pasikalbėti su kažkuo, kas nuolat praktikuoja BDSM ir fetish.

 1. Pirmiausia pasiskirstykite vaidmenimis, aptarkite visus galimus būsimo žaidimo variantus.Nuspręskite, o galbūt net traukite burtus, kuris iš Jūsų atliks paklūstančio, o kuris vadovaujančiojo vaidmenį. Pastarasis, žinoma, turi daugiau privilegijų, nes būtent jis kuria taisykles, kurias paklūstantysis turi įvykdyti. Na, o jei partneris nesutinka įgyvendinti kokių nors Jūsų pageidavimų – privalo būti nedelsiant nubaustas. Klausiate kaip? Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos! Tik elkitės pagarbiai ir niekada neverskite partnerio daryti to, kas jam/jai yra nepriimtina. Procesu turite mėgautis abu, kitu atveju apie seksualinį pasitenkinimą galite tik pasvajoti.
 2. Nepamirškite tinkamų žaisliukų. Pagal kiekvieną BDSM dalį, kurią įvardinome, galite surasti tinkamiausių sekso žaisliukų. Antrankiais supančiosite rankas ir kojas bei uždengsite akis mylimajam arba mylimajai. Botagėliu bei mentele galėsite nubausti nurodymų nevykdantį ar nevykdžiusią vergą(-ę), o spaustukai ar skaistybės diržas padės įsilieti į sado-mazo žaidimus. Kitaip tariant – visais šiais pirkiniais kurstysite aistrą. Norite dar nekasdieniškesnių pojūčių? Burnos Kaištis Vergija neabejotinai juos suteiks. Kamuoliukas turi specialias, kvėpavimui skirtas ertmes, todėl karščiausių žaidimų metu nepritrūksite oro. Odinis dirželis tvirtai jį pritvirtins ir neleis išslysti iš burnos. Taip pat pravers šmaikštus botagėlis Penis, kuriuo galėsite nubausti partnerį už jo nedorą elgesį. Aistringi sekso žaidimai taip pat neįsivaizduojami be antrankių Švelnumas, kuriais surakinsite mylimąjį ir būsite jo vadas. Mėgstate šlapius ir audringus meilės žaidimus, tačiau nenorite ištepti lovos? Antklodė Slidus seksas – puikus išsigelbėjimo būdas. Turėsite išskirtinę galimybė mėgautis maistu, šampanu, erotiniu masažu su gausybe lubrikanto ar masažinio aliejaus. BDSM žaidimai reikalauja laiko, nusiteikimo ir vietos, o po jų gali tekti apsikuopti, todėl antklodė tikrai praverčia.
 3. Saugumas – svarbiausia. Galvoti apie partnerio bei Jūsų saugumą reikėtų užsiimant bet kokia seksualine veikla,  fetish ir BDSM ne išimtis. Juk nenorėtumėte susilaužyti galūnių ar kitaip susižeisti? Todėl prieš naudodami tam tikrus sekso žaislus, būtinai perskaitykite instrukciją bei aptarkite su antrosiomis pusėmis ką ir kaip darysite. Pavyzdžiui, nesvarbu, kokie minkšti bebūtų rankoms ar kojoms skirti pančiai, nenaudokite jų pernelyg ilgai, kitu atveju galimi kraujotakos sutrikimai bei nuospaudų žymės ant riešų bei čiurnų.
 4. Improvizuokite saugiose ribose. Deja, BDSM veikla nėra tokia lengvabūdiška kaip džiazas. Čia improvizacijos turi būti iš anksto apgalvotos. Jos negali būti iš piršto laužtos, mat ne ten atsidūręs pirštas, kaištis ar kita komanda gali ne tik atimti malonumą, bet ir ilgam sumažinti seksualinį potraukį tarp partnerių. Suprantama, kad įkarščio apimti galite jaustis itin geidulingai, tačiau apsibrėžkite ribas. Jeigu padarėte kažką, ko neturėjote – geriau viską nutraukite ir atsiprašykite antros pusės. Nebandykite vėl visko atkurti, nes tikriausiai nepavyks pilnai atsipalaiduoti. Būkite kantrūs ir pakantūs.
 5. Nebijokite mokytis. Blogai galvoti, kad viską žinote ir suprantate. Daugybė porų ir pavienių žmonių, daugybę metų tobulina savitarpio supratimą ir po truputėlį slenka ribas vis tolyn, kol galų gale pasiekia tai, ko nori BDSM srityje. Internete yra daugybė naudingos informacijos, yra ne viena knyga (tiesa – didžioji daugumą jų parašyta anglų, retais atvejais – rusų kalbomis), kurią verta paskaityti. Už uždarų durų, kartu su antrąja puse arba vieni galite pažiūrėti ir populiarių turinio kūrėjų sukurtus įrašus. Socialiniame tinkle Reddit arba Twitter taip pat galite nevaržomi prisijungti ir sekti žmones, kurie dalinasi savo patirtimis. Ten yra ištisos bendruomenės, kurios nori dalintis ir laukia jūsų. Be abejo yra ir specializuotų, būtent BDSM temoms sukurtų puslapių ir platformų (net gi ir lietuviškų), tačiau jas tikrai rasite patys, jeigu bus noro. Drąsiai semkitės informacijos iš žmonių, esančių ten. Jie turi kuo pasidalinti!
 6. Atsiduokite ir pasitikėkite vienas kitu 100 procentų. Daug minime pokalbius, bendravimą, komunikaciją, o ne konkrečius žaislų modelius, pozas ir taip toliau. Kodėl? Ogi todėl, nes BDSM – tiek pat psichologinis, kiek ir fizinis žaidimas. Galima net teigti, kad tinkamas nusiteikimas bei emocinė branda čia svarbesnė už kūnišką pasiruošimą. Tačiau reikėtų kalbėti apie balansą tarp vidinio ir kūniško malonumo. Tik tada, kai žinosite, kad su jumis yra žmogus, kuriuo pasitikite ir su kuriuo norite būti, BDSM žaidimai įgaus tikrąją spalvą ir padės pasiekti didžiausius malonumus.
 7. Jeigu jums tai patiks – tęskite! Svarbu nepamiršti, kad išbandę BDSM ir supratę, jog tai jums patinka neturėtumėte sustoti. Yra daugybė malonių patirčių, kurios dar laukia jūsų!

BDSM žaidimai

Jeigu nesijaučiate patogiai improvizuodami (kas yra visiškai normalu tada, kai neturite patirties), labai naudinga pasižiūrėti į jau sukurtus BDSM žaidimus, kad pavyktų pasisemti įkvėpimo bei pagerinti savo lovos reikalus.

 • Paklusnumo ugdymas (angl. slave training) – tai ilgalaikis žaidimas, kurio tikslas – suartėti emociškai bei išlipti iš savo komforto zonos. Vienas partneris tampa valdovu, o kitas – paklusniuoju. Viskas prasideda nuo labai lengvų dalykų – valdovas (dom) gali reikalauti ypatingai paruošto valgio ar namų tvarkymo. Jeigu paklusniesiems nepavyksta reikalavimų įvykdyti tinkamai, arba, jeigu dominantai taip nusiteikę – paklusnieji gauna bausmę. Bausmė – su seksualiniais elementais. Visa tai tęsiasi kurį laiką ir reikalavimai gali pasidaryti intymesni, o žaidimas pereina į aukštesnį lygmenį.
 • Skaičiukai tai labai intymus žaidimas, kur reikia turėti bent keletą žaisliukų ir pakankamą praktiką analiniam seksui. Skaičiai nuo 1-10 turėtų atspindėti žaisliukus (pvz. 1, 5, 7 – dildo; 2,4,9 – analinis kaištis; 3,6,8 – burnos kamuoliukas). Na, o skaičiai nuo 10 iki 20 atspindi veiklas (pvz. 11 – ropoti, 12 – masturbuotis solo, 13 – atsiklaupti ir pasiruošti plakimui ir t.t.). Tik dominantas žino skaičių reikšmes, tačiau vieną porą renkasi būtent jis, o kitą – paklusnieji nariai. Iki kol visos kombinacijos bus išpildytos – malonumų patirsite tikrai daug.
 • Fantazijos – dar vienas ilgalaikis žaidimas, kada dominuojantis partneris duoda paklusniajam sąrašą su visomis savo fantazijomis. Na, o tada, paklusnieji po vieną tas fantazijas padeda išpildyti. Nebūtinai iš karto, didžiausias malonumas tada, kai to nesitikima!

BDSM žaisliukai

bdsm antrankiai

BDSM žaisliukų yra tikrai labai įvairių. Dažniausiai jie yra skirstomi pagal kategorijas. Kone tiksliausiai į kategorijas BDSM žaisliukus yra suskirsčiusi internetinė sekso prekių parduotuvė fantazijos.lt. Štai kokių BDSM žaislų kategorijų ten rasime:

 • Antrankiai – klasikinis ir savaime suprantamas daikčiukas, skirtas apriboti judesius. Vieni yra pūkuoti ir žaismingesni, kiti – odiniai, metaliniai ir grubesni.
 • Suvaržymo žaislai – rimtesniam suvaržymui skirti žaislai. Į suvaržymo rinkinius taip pat gali įeiti ir antrankiai, bet ta žaislų kategorija yra tokia plati, kad ją pateikėme atskirai. Štai kitos suvaržymo žaislų kategorijos
  • Virvės
  • Juostos ir raiščiai
  • Pančiai, specialūs dvigubi ir skirti pančioti prie lovos ir/ar durų
  • Burnos kaiščiai
  • Antkakliai ir pavadėliai
  • Akių raiščiai
 • Gaubtai ir kaukės – tam, kada norisi paslėpti tapatybę ir pridėti anonimiškumo prieskonį.
 • Spaustukai speneliams
 • Spenelių pompos – vakuumo pagalba padeda pajautrinti spenelių sritį
 • Penio ir sėklidžių užveržėjai – leidžia suveržti vyro penį, kad šis pasiektų geresnę erekciją bei padėtų įsijausti į žaidimus. Sėklidžių užspaudėjas yra skirtas SM žaidimų kategorijai.
 • Skaistybės diržas – paklusniam vyrui arba tam, kuris dalyvauja cuckold bei panašiuose žaidimuose.
 • Medicininiai prietaisai – įvairūs prietaisai, kurie padeda keisti kūno anatomiją (praplėsti makšties kanalą, ištempti, prailginti varpą ir t.t.) arba masažuoti kūną.
 • Sekso mašinos bei elektrostimuliacija – mašinos naudoja elektros energiją tam, kad stimuliuotų, o elektrostimuliacijos įtaisai siunčia elektrinius impulsus ir per lengvą šoką sujaudina.
 • Kiti žaislai – tai plunksnelės, stekai, flogeriai bei plakimo mentelės. Visa tai skirta dominavimo bei SM žaidimams.
 • Fetish apranga – būtent BDSM žaidimams pritaikyta fetish apranga vyrams ir moterims.
 • Aksesuarai – įvairūs priedai bei kiti dalykėliai, kurie nepatenka į kitas kategorijas.

Žaidimai su raiščiais

Absoliuti kontrolė – tam reikės virvių bei raiščių. Aukščiausiam lygiui praverstų ir sekso sūpynės. Paklusniajam nariui užrišamos akys, surišamos rankos ir kojos. Jo arba jos judesiai turi būti labai smarkiai apriboti ir jis/ji turi jaustis bejėgis(-ė). Naudodamas įvairius erzinimo bei jaudinimo būdus, dominuojantis partneris gali naudotis bejėgiška savo antros pusės padėtimi ir išpildyti visas, net ir slapčiausias fantazijas.

Sensacijos – kiek lengvesnis žaidimas, kuriam pakaks tik surakintų rankų ir užrištų akių. Čia taip pat reikės ledukų, vaškinės žvakės bei grietinėlės, šokolado, uogų ir panašių daiktų, kuriuos galima dėti ant kūno. Užrištomis akimis ir surakintomis rankomis gulintis partneris turi atspėti arba mėgautis tuo, kas ant jo pilama. Kitu atveju ir pilantysis gali labai geidulingai šokoladą ar grietinėlę nuo kūno pašalinti.

Įžymybės, kurios žinomos dėl savo pomėgių BDSM

Jeigu jums dar trūksta paskatinimo, kodėl verta užsiimti BDSM arba, jeigu dar manote, kad BDSM – keistuolių užsiėmimas, mes jums paruošėme trumpą sąrašą įžymybių, kurios vienaip ar kitaip atvirai yra pareiškusios, jog mėgsta BDSM. Ir ne, sąraše nebus tik filmo „50 pilkų atspalvių“ aktoriai.

Angelina Jolie
Gražiausia pasaulio moterimi tituluota Holivudo aktorė tikrai ne vieną kartą buvo minima kaip neoficialus BDSM bendruomenės simbolis. Per ne vieną savo interviu moteris teigė, jog BDSM jos gyvenime buvo tikrai svarbus. Jis ne tik padeda paįvairinti seksą, tačiau ir vaidina svarbų vaidmenį padedant užmegzti tarpusavio ryšį.

Carmen Electra
Seksualioji aktorė per savo karjerą tikrai nebuvo pati doriausia mergina. Viename interviu C.Electra atskleidė, kad jai patinka lingerie ir sekso žaisliukai, o labiausiai ją jaudina galimybė kontroliuoti įvykius sekse. Tačiau tuo pat metu moteris prisipažino, kad geba įsijausti į abi roles.

Pen Jillette
Vienas garsiausių iliuzionistų pasaulyje yra senas šou biznio vilkas. Las Vegaso žiūrovų linksmintojas ir TV asmenybė P. Jillette‘as kažkada pristatė savo namus, kuriuose turėjo visą teminį BDSM požemį. Matyt iliuzionistus grandinės darbo vietoje traukia ne be reikalo…

Rihanna
Oficialių klausimų iš reporterių apie tai pop diva dar negavo, tačiau, jeigu įsiklausysite į jos dainų žodžius, klausimų apie tai, kad Rihann‘ą jaudina grandinės, botagai, dominavimas bei paklusnumas – nelieka.