Tas momentas, kai aplink jus ir jūsų simpatiją tvyro šiek tiek įtempta, jaudinanti atmosfera ir nežinote, ar jau pats metas žengi lemtingąjį žingsnį, ar dar reikėtų palaukti… Tokiais atvejais iššifruoti kito žmogaus ketinimus gali padėti kūno kalba. Nors iš pirmo žvilgsnio ją pastebėti sunku, atidžiai sekdami ženklus galite žinoti, kada jums užsidegė žalia šviesa ir laukia karštas bučinys ar aistringa naktis. Dalinamės patarimais, kurie padės geriau suprasti vyrų ir moterų kūno kalbą.

Moterų kūno kalba

 • Akys. Turbūt pagrindinis susidomėjimo jumis ženklas yra ilgas žiūrėjimas, akių kontakto išlaikymas. Tačiau tokios drąsios gali būti ne visos moterys. Kai kurios yra drovesnės ir negali ilgai išlaikyti žvilgsnio, nuolat dirsčioja vis į kitus objektus. Tai nebūtinai reiškia, kad ji jumis nesižavi. Tokiu atveju tiesą atskleis akių vyzdžiai. Atkreipkite dėmesį, ar bendraujant su jumis moters akių vyzdžiai išsiplečia. Priklausomai nuo žmogaus nuotaikos jo vyzdžiai gali susitraukti arba išsiplėsti net iki keturių kartų. Kai asmuo jaučia teigiamas emocijas. Tad šis signalas gali išduoti net ir pačias droviausias ar geriausias flirto meistres.

 • Plaukai. Nudžiugti reikėtų, jei pastebėsite, kad moteris glosto savo plaukus, atmeta juos atgal, suka ant piršto ar dar kaip nors su jais žaidžia. Atidengdama vienas intymiausių savo kūno vietų – kaklą ir riešą, ji stengiasi pabrėžti savo moteriškumą ir taip užkariauti vyrą.
 • Prisilietimai. Jei moteris glosto savo kaklą, veidą, pečius, rankas ar kojas, tai užuomina, kad jūs jai patinkate. Jei ji nevalingai, tarsi netyčia stengiasi kuo dažniau prisiliesti prie jūsų – tai garantas, kad susidomėjimas yra didelis.
 • Kūno pozicija. Simpatiją galite atpažinti, jeigu sėdėdama ji sukryžiuoja kojas ir į jus atsuka pėdas, arba stovėdama palinksta savo kūnu į jus. Geras ženklas, jei moteris sėdi ar stovi šalia ir yra atsisukusi visu kūnu. Kai moteris stovi taip, kad jos keliai linktų link jūsų, o kojos būtų šiek tiek atskirtos, tai signalas, kad ji yra pasirengusi su jumis nuveikti daugiau. Na, o jei ji deda ranką virš savo kelio, tarp šlaunų, tai reiškia, kad ji norėtų, kad greitu metu čia atsidurtų ir jūsų rankos.
 • Artumas. Jei moteris stengiasi būti kuo arčiau jūsų – tai ženklas, kad ją sudominote ir ji gali prisileisti jus arčiau.
 • Lūpos. Kai moteris nuolat žvilgčioja į lūpas arba jas stebi godžiai, galite būti tikri, kad ji laukia, kada ją pabučiuosite.
 • Apsinuoginimas. Jei pastebėjote, kad dažnėjant susitikimams apranga tavo truputį labiau provokuojanti, ji apnuogino kojas, pečius ar kitas kūno vietas, gali būti, kad dėl jūsų ji jau pasiryžusi nusimesti visus drabužius.

-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Mysterious Man (30 ml)
-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Spicy man (30 ml)
Feromoninis gelis vyrams Hot
-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Urban man (30 ml)
-38%
Feromoniniai kvepalai moterims Sensual (30 ml)

Vyrų kūno kalba

 • Žvilgsnis. Kaip ir moterų, vyrų akių vyzdžiai išsiplečia, kai jie kuo nors žavisi. Įdėmus, kartais šiek tiek akiplėšiškas ar veriantis žvilgsnis dažnai reiškia, kad vyras ne tik domisi moterimi, bet ir nori nuveikti šį tą daugiau. Na, o jei jis pastebimai jus nužiūrinėja nuo viršaus iki apačios, vyras neabejotinai nori parodyti, kad mato jus kaip seksualinę partnerę.
 • Sėdėjimo poza. Tai, kaip vyras sėdi, dažniausiai atskleidžia jo suinteresuotumą moterimi. Jei jis sėdi į moterį atsukęs kojas, tai reiškia susidomėjimą, jei pėdos nusuktos į šalis, tai gali reikšti, kad jis dar nesuintriguotas arba jo mintys klajoja kitur. Atkreipkite dėmesį, jei vyras sėdi gana plačiai praskėstomis kojomis. Tai dažnai signalizuoja apie tai, kad jį domina fizinis intymumas.

 • Prisilietimai. Jei vyras kalbėdamas dažnai paliečia moterį, ši kūno kalba reiškia, kad jis ne tik domisi jos žodžiais, bet ir mano, kad jai sunku atsispirti.
 • Tvarkymasis. Jei vyras vis bando susitvarkyti savo išvaizdą – taiso kaklaraištį, kedena plaukus, atsega ir užsega sagas, tai reiškia, kad jis nori padaryti įspūdį. Tai susidomėjimo ženklas.
 • Klubai. Apie susidomėjimą išduoda, jei vyras stovi laikydamas rankas ant klubų. Taip jis parodo pasitikėjimą savimi. Jei rankos ant klubų ir pirštai ištiesti, pasąmoningai jis stengiasi atkreipti jūsų dėmesį į savo vyrišką pasididžiavimą.
 • Artumas. Vyras tikrai jaučia simpatiją, kai bet kokia kaina siekia artumo. Jei pastebėjote, kad jis restorane nori sėdėti ne prieš jus, o šalia, arba klausydamasis palinksta arčiau jūsų – jums pavyko jį suvilioti.