Nors kiekvienais metais prekybos centrų lentynas užpildančios širdelės ir pliušiniai meškiukai dažniausiai kelia ironišką šypseną ir norą priešintis komercijai, Valentino diena vis tiek ateina ir jos išvengti sunku. Mokykloje pradedame klijuoti širdeles klasiokams, o vėliau ši diena įgyja daugiau romantinio atspalvio. Visai nesvarbu, ar vasario 14-ąją praleisime su partneriu, ar vieni, ignoruoti jos tikriausiai nepavyks, todėl galime pasistengti, kad ši diena būtų kiek ypatingesnė ir jausmingesnė už kitas.

Valentino dienos kilmė ir tradicijos

Kad ir kokia komercinė atrodytų ši diena, vis dėlto jos istorija apipinta legendomis ir mitais. History.com rašoma, kad meilės ir įsimylėjėlių šventės ištakos siekia krikščionybės ir senovės Romos tradicijas.

Meilės dienos pavadinimas siejamas su Romos vyskupo, Šv. Valentino, vardu. Pasakojama, kad imperatoriaus Klaudijaus II valdymo metais Roma dalyvavo kruvinuose mūšiuose, o imperatoriui sunkiai sekėsi rasti karių, kurie norėtų ginti imperiją. Manydamas, kad šeima vyrams trukdo prisijungti prie kariuomenės, Klaudijus II uždraudė santuokas. Valentinas, suvokdamas įstatymo neteisybę, pradėjo tuokti įsimylėjėlius slapta. Kai imperatorius sužinojo apie dvasininko nepaklusnumą, Valentinas buvo nužudytas. Tai įvyko 270 m. po Kr., vasario 14 dieną. Po mirties vyskupui buvo suteiktas šventojo statusas, o vasario 14 diena pavadinta jo vardu.

Šv. Valentinas

Kituose šaltiniuose teigiama, kad Valentino dienos ištakas galima atrasti pagoniškoje vaisingumo šventėje Lupercalia, kiekvienais metais vykusioje senovės Romoje. Sakoma, kad žmonės vasario 14 dieną pagerbdavo Juno – moterų ir santuokos deivę, o vasario 15-ąją prasidėdavo Lupercalia. Ji buvo švenčiama siekiant pagerbti Romos žemės ūkio dievus – Lupercus ir Faunus. Šventė buvo neatsiejama nuo ritualinio gyvulių aukojimo ir puotavimo.

Viena mieliausių Valentino dienos tradicijų, prasidedanti dar mokykloje – meilės rašteliai ir atvirutės. Kaip teigia Businessnewsdaily.com, manoma, kad pirmąjį meilės raštelį išsiuntė Orleano kunigaikštis Čarlzas savo žmonai, kai 1415 metais kalėjo Londone. Raštelis Londono bibliotekoje saugomas iki šiol.

Valentino diena šiandien

Šiais laikais Valentino diena – antra pagal dydį šventė po Kalėdų, kurios metu nuperkama daugiausiai atvirukų. Kiekvienais metais daugybė pasaulio porų skuba įrodyti savo meilę gėlėmis ir saldainiais. Vidutiniškai per Valentino dieną visame pasaulyje apsikeičiama maždaug 36 mln. saldainių dėžučių ir 189 mln. rožių. Tikriausiai neklysta tie, kurie kritikuoja šventę dėl jos komerciškumo, bet vis dėlto nėra netinkamos dienos švęsti meilę ir savo partneriui parodyti ypatingą dėmesį. Na, o jeigu partnerio šiuo metu neturite, meilės sau taip pat reikėtų nepamirši.

Valentino diena

Nenorint paskęsti rožių žiedlapiuose, putojančio vyno burbuliukuose ir šokolade, reikia rimtai palaužyti galvą ir įjungti fantaziją. Ką dovanoti savo partneriui? Ką originalaus nuveikti, kad diena taptų visai nebanali, bet įsimintina? Čia jums į pagalbą gali ateiti „Fantazijos“.

Ką dovanoti?

Kuomet kalba pasisuka apie Valentino dienos dovanas, reikėtų turėti omeny, kad tiek moterys, tiek vyrai poroje vienodai nori intymumo, dėmesio ir meilės nepriklausomai nuo lyties. Įsimylėjėlių šventė – puiki proga į jūsų intymų gyvenimą įnešti naujų spalvų ir išbandyti kažką naujo.

Tad kodėl vietoj saldainių dėžutės nepadovanojus sekso žaislo?  Juk priežasčių, kodėl nuolat reikėtų eksperimentuoti, ypač ilgalaikiuose santykiuose – daugybė.

Vibratoriai

Vibratoriai – turbūt populiariausia ir didžiausią pasirinkimą turinti kategorija kiekvienoje erotinių prekių parduotuvėje. Jei dar vis drovitės poroje išbandyti kokius nors sekso žaislus, vibratoriai gali tapti puikia pradžia. Įvairios rūšys (klasikiniai, klitoriniai, „kiškučiai“ ir daugybė kitų), spalvos, formos ir platus kainų spektras leis išsirinkti kiekvienam.

Daugeliui moterų vis dar atrodo, kad jų partneriai sureaguotų nekaip joms įsigijus vibratorių. Tačiau tokia dovana JAI gali būti puikus gestas, parodantis, jog jums svarbu partnerės laimė, atsilapaidavimas ir  jus netgi skatinate ją pasinerti į solo keliones.

Specialiai poroms skirti žaislai

Nėra tokios taisyklės, kuri teigtų, kad sekso žaislai yra skirti tik solo žaidimams. Rinkoje egzistuoja ir poroms skirti vibratoriai, kurie ypač populiarėja tarp mūsų klientų, vystančių santykius per atstumą.

Nepaprastai šioje srityje yra pasižymėjęs We-Vibe prekinis ženklas, kuris sukūrė unikalią technologiją, leidžiančią intymiais poros žaidimais mėgautis netgi skiriant tūkstančio kilometrų atstumui. Įsigijus šį išmanų vibratorių partneriui tereikia parsisiųsti programėlę į telefoną ir jos pagalba kontroliuoti vibracijų tipą bei intensyvumą.

Tad su šiuo vibratoriumi galite tikrai smagiai praleisti Valentino dienos vakarą fiziškai nebūdami kartu.

Valentino dienos dovana

Tiesa, egzistuoja žaisliukų, kurie puikiai pravers net ir jeigu atstumas neskiria jūsų. Satisfyer Pro 4 – vienas tokių. Šis žaisliukas, naudojamas lytinio akto metu stimuliuoja moters klitorį ir makštį, na, o vyrui suteikia tampresnio įsiskverbimo pojūtį ir vibracija stimuliuoja varpą.

Trokštate dar stipresnių pojūčių įsimylėjėlių vakarą? Tuomet verta rinktos specialų Golden Moment rinkinį, kurį sudaro Womanizer klitorio stimuliatorius ir We Vibe porų vibratorius.

Nepamainomas šioje kategorijoje yra ir Black Velvets vibratorius porai. Šis vibratorius tvirtinasi ant varpos ir sėklidžių, todėl seksas bus malonus ne tik moteriai, kuri jaus dvigubą įsiskverbimą, bet ir vyrui, kadangi žaisliukas papildomai stimuliuos jo erogenines zonas.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(18)
89.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
(8)
39.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
198.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
158.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
118.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Naujiena
Lizingas
Nemokamas pristatymas
84.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
79.95 €
Rodyti daugiau

BDSM – aštresniems pojūčiams

Jeigu atrodo, kad vibratoriumi partnerio per daug nenustebinsite, per Valentino dieną supažindinkite jį su BDSM praktikomis. BDSM – tai ne atsitiktinių raidžių kratinys, o junginys, apimantis kelias skirtingas sąvokas – surišimą ir bausmes (angl. bondage and discipline), galią ir paklusnumą (angl. dominance and submission), sadizmą ir mazochizmą (angl. sadism and mazochism). Užsiimdami BDSM, partneriai užima skirtingas galios pozicijas, jose žaidžia, eksperimentuoja ir tyrinėja ribas. Nors gali atrodyti, kad veiksmuose yra prievartos elementas, pati svarbiausia BDSM dalis yra ta, kad viskas vyksta bendru susitarimu, dažnai ir turint saugumo žodį (angl. safe word), kurį ištarus, aktas yra nutraukiamas.

Valentino dienos proga visai nebūtina partneriui nupirkti narvą ir išplakti jį botagu. Užteks pradėti nuo pūkuotų antrankių ar akių raiščių. Aštresniems pojūčiams galite išbandyti suvaržymo rinkinį ir subtilius burnos kaiščius. BDSM svarbiausia ne tai, kokius žaislus naudojate, o tai, kiek pasitikite savo partneriu ir mokate vienas su kitu komunikuoti.

Tokia veikla tiks ypatingai tiems, kurie nemėgsta tradicinių rožių, šokolado dėžučių ir apatinio trikotažo. Tai nepaprasta, išskirtinė, adrenalino kupina veikla, kuri Valentino dieną pavers nepamirštama.

Lubrikantas leis patirti naują sekso skonį

Oralinis seksas yra turbūt viena iš intymiausių akimirkų poros miegamajame. Tada mes būname labiausiai pažeidžiami, atviriausi kitam žmogui. Valentino diena – puiki proga pagalvoti apie tai, kaip tas intymias akimirkas galima būtų paįvairinti. Oralinis lubrikantas gali tapti puikia išeitimi – jis seksui suteiks naują skonį ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme. Galite rinktis iš vyšninių, braškinių, šokoladinių ir daugybės kitų.

Seksualus apatinis trikotažas

Sutikite, nors seksualus apatinis trikotažas atrodo visiška Valentino dienos klasika, jį gauti yra labai malonu. O ir šiaip norint patirti tikrai gerą, išskirtinį seksą kartais ir tereikia tik jaustis seksualiai, išskirtinai, ypatingai.

Puikiai pažįstate savo antrąją pusę ir žinote, kad ji mėgsta vaidmenų žaidimus? Tokiu atveju vienareikšmiškai siūlome teminius kostiumėlius, kuriuos vilkint jūsų antroji pusė galės įsikūnyti į policininkės, tarnaitės, mokinukės, gydytojos ar kambarinės amplua.

Nemėgstančioms pernelyg eksperimentuoti, siūlytume dovanoti gražų, skoningą, estetišką apatinį trikotažą su nėriniais. Jis ne tik suteiks moteriai seksualumo, bet ir puikiai priglus nešiojant po rūbais. Puikiai Valentino dienos proga tinka ir chalatas.

Masažo aliejai bei žvakės

Kaip ir minėjome prieš tai, Valentino dienos proga nėra geresnės dovanos nei laikas ir dėmesys vienas kitam. Todėl romantiškas masažas žvakių šviesoje gali būti tikrai puiki idėja norintiems nustebinti savo antrąją pusę įsimylėjėlių dienos proga.

Šiame straipsnyje išskyrėme esminius patarimus, kurie padės pasiruošti nepamirštamam masažo seansui kuo geriau. Svarbiausia atsiminti, jog siekiant maksimalaus malonumo, labai svarbu tinkama kambario temperatūra, mėgstama muzika, skanūs gėrimai ir maistas, tinkama technika bei specialios, masažui skirtos priemonės: žvakės, aliejai ir kt.

Smagūs žaidimai, paįvairinantys kasdienybę

O galbūt esate pora, kurios žvakių šviesa ir romantiški filmai netraukia? Tokiu atveju, Valentino diena gali būti puikus metas pasilinksminti! 

Pavyzdžiui, žaidimas „FUCK ME“ tikrai nepaliks abejingų. Komplekte yra du kauliukai, kurių vienas nurodo sekso pozą, o kitas vietą namuose, kurioje turėsite mylėtis. Stipresniems pojučiams patirti yra pridėti du penio žiedai ir papildomos kortelės su kamasutros pozomis.

Dar vienas smagus žaidimas, kurį tikrai rekomenduojame pažaisti – tai „Tiesa Drąsa“. Žinoma, galite žaisti jį senuoju būdu, tačiau didesniam adrenalinui pajausti rekomenduojame pasinaudoti specialiomis kortelėmis

Šio žaidimo eiga: meskite pridėtą žaidimo kauliuką, kuris nurodys kokią kortą trauksite – klausimo ar užduoties. Ištraukęs klausimo kortą, laimėsite taškų tik už nuoširdų ir detalų atsakymą. Ištraukę užduoties kortą gausite taškų atlikdami provokuojančią užduotį. Ant kortelės esančios širdys nurodys taškų skaičių už konkrečią kortelę. Jei ištrauksite klausimą, į kurį nenorite atsakyti ar užduotį, kurios nenorite vykdyti, nurodyti taškai bus atimami iš Jūsų sąskaitos.

Ką nuveikti?

Nors dovanas gauti ir jas dovanoti per Valentino dieną smagu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad svarbiausia dovana, kurią galime skirti savo partneriui – mūsų laikas ir užsiėmimas bendromis veiklomis. Įsimylėjėlių dieną visi restoranai, kino teatrai ir spa centrai būna perpildyti, tad jei norisi daugiau ramybės ir intymumo – sugalvokite veiklų namuose ar netradicinėse vietose.

Pavyzdžiui, surenkite fotosesiją su profesionaliu fotografu studijoje arba namuose. Fotografavimosi procesas gali būti labai suartinantis ir jaukus, o rezultatais džiaugsitės ilgai. Taip pat galite suplanuoti netradicinę ekskursiją, itin tinkančią meilės dienai. Tai – apsilankymas erotinių prekių parduotuvėje. Apsilankymo metu galėsite plačiau susipažinti su įvairiomis sekso prekėmis, pasikonsultuoti ir kažką įsigyti sau.

Vaidmenų žaidimas (angl. role play) gali tapti dar viena smagia Valentino dienos pramoga. Nustebinkite vienas kitą su partneriu išsirinkdami kostiumus ir vaidindami įvairias situacijas. Na, o jeigu policininko ar medicinos seselės nesužadins aistros, bent jau galėsite pasijuokti ir būsite išbandę kažką naujo. Jeigu nenorite persirenginėti, žaidimai su įvairiomis užduotimis gali paįvairinti vakarą.

Šv. Valentino diena

Masažą mylimam žmogui taip pat galima įtraukti į Valentino dienos pramogų, kurios tikrai bus malonios ir jaukios, sąrašą. Norėdami masažą paversti ypatingu ritualu, atlikite jį su kvapniu aliejumi, kuris maitina ir ramina odą, o masažo žvakės, praturtintos afrodiziakais tikrai sukurs romantišką atmosferą.

Jeigu neturite partnerio – nepamirškite ir savęs

Nors Valentino diena laimingoms poroms kelia džiaugsmą ar net euforiją, daugelyje šaltinių rašoma, kad ši diena gali būti itin skausminga vienišiems žmonės. Jeigu per Valentino dieną esate vieniši, prisiminkite – liūdėti yra visiškai normalu ir jūs nesate vieni. Skirkite šią meilės dieną meilei sau, nes vis dėlto santykis su savimi yra pats svarbiausias, todėl išnaudokite laiką jo puoselėjimui. Nuveikite per Valentino dieną kažką, ką tikrai mėgstate, užsisakykite skanaus maisto ar paskaitykite gerą knygą.

Svarbu nepamiršti, kad sekso žaislai ir seksuali apranga nėra skirta tik poroms. Vienas iš būdų, kaip praleisti šią dieną – padovanokite sau prabangius ir gražius apatinius, su kuriais jausitės gerai, nes puošiamės pirmiausia tik dėl savęs. Taip pat, tikriausiai jau visi žino apie masturbacijos naudą, pavyzdžiui, miego kokybės gerinimą, nerimo mažinimą ir net odos švytėjimo skatinimą. Tam pasitarnauti gali įvairūs vibratoriai. Jų tiek daug, kad tikrai išsirinksite tokį, kuris atitiks visus jūsų poreikius.

Na, o jeigu jokios pramogos nesumažina liūdesio ir neprablaško per šią įsimylėjėlių šventę, nusipirkite spragėsių ir išsirinkite filmą iš daugybės sąrašų internete, subalansuotų žmonėms, kurie per Valentino dieną neturi poros. Štai, pateiksime jums kelis pasiūlymus: 

„John Tucker Must Die“ (liet. Džonui Takeriui – mirtis!) – amerikiečių komedijoje trys to paties vaikino buvusios merginos nori jam atkeršyti, todėl sugalvoja planą, kaip sudaužyti jo širdį. Merginos jį įvilioja į mielos, ką tik atsikrausčiusios gyventi į naują miestą, merginos pinkles.

„Promising Young Woman“ (liet. Perspektyvi jauna moteris) – juodosios komedijos trileryje, atliepiančiame šių laikų aktualiausias ir opiausias problemas, jauna moteris, kurią vaidina aktorė Carey Mulligan, siekia teisingumo ir keršto dėl savo geriausios draugės, kuri buvo nužudyta ir išprievartauta, mirtį.

„The Love Witch“ (liet. Meilės ragana) – tai siaubo komedija apie šiuolaikinę raganą, kuri naudoja magiškus eliksyrus, kad pavergtų, suviliotų vyrus, o vėliau jai atsikratytų. Samanta Robinson filme atlieka žmogžudės viliotojos vaidmenį ir užburia žiūrovus savo paslaptingumu ir moteriška energija.

„Gone girl“ (liet. Dingusi) – įtemptas trileris pasakoja apie iš pažiūros laimingos, tobulos poros sugriuvusią santuoką ir tamsiausias žmonių paslaptis. Per penktąsias Niko ir Eimės vestuvių metines Eimė dingsta, o pagrindiniu įtariamuoju netikėtai tampa jos vyras.

„500 Days of Summer“ (liet. 500 meilės dienų) – jau klasika tapusi romantinė komedija apie merginą, kuri netiki meilę ir beviltišką romantiką vaikiną, kuris ją įsimyli. Filmas pasakoja spalvingą ir jautrią jų meilės istoriją, trukusią 500 dienų.

„Legally Blonde“ (liet. Užsispyrusi blondinė) – pagrindinė komedijos veikėja Elis yra sėkminga, graži ir populiari teisės studentė, pametusi galvą dėl mados ir drabužių. Vis dėlto vakarienės su savo vaikinu metu ji išgirsta ne taip ilgai laukti „ar tekėsi už manęs?“, bet prašymą skirtis, nes ji „per daug nerimta blondinė“. Elis nusprendžia įrodyti, kad taip nėra.

„Under the Tuscan Sun“ (liet. Po Toskanos saule) – tai idealus filmas išgyvenantiems skyrybas. Ką tik su vyru išsiskyrusi rašytoja Francė nusprendžia savo gyvenimą pakeisti iš pamatų ir išsikrausto į vilą Toskanoje, Italijoje, kur galvoja, kad jos gyvenimas apsivers aukštyn kojomis.

„Fatal Attraction“ (liet. Fatališkas potraukis) – erotinis, psichologinis trileris nuo pirmų sekundžių užgniaužia kvapą ir sukuria įtampą. Susituokęs vyras po vienos nakties nuotykio supranta padaręs klaidą, kai moteris, su kuria jis permiegojo, pradeda persekioti jį ir jo šeimą.

„The Lobster“ (liet. Omaras) – siurrealistiniame ir keistame filmo pasaulyje vienišiems žmonėms nebelieka vietos. Nauji įstatymai visus vyrus ir moteris, neturinčius partnerio, įpareigoja privalomai užsiregistruoti specialiame viešbutyje. Visi vienišiai turi 45 dienas susirasti porą, o jeigu nepavyksta – jie paverčiami gyvūnais.

„Kill Me Three Times“ (liet. Nužudyk mane tris kartus) – po šio filmo tikrai neliūdėsite, kad nesate susituokę. Juodosios komedijos trileryje stebime santuoką, kuri taip nenusiseka, kad baigiasi keliais nužudymais, persekiojimais ir kitais nusikaltimais.

„My Best Friend’s Wedding“ (liet. Mano geriausio draugo vestuvės) – Du vaikystės draugai, dar besimokydami universitete susitaria, kad jeigu iki 27 metų amžiaus nesusituoks, dviese sukurs šeimą. Žinoma, šis pajuokavimas netrukus išgaruoja iš galvų, bet vieną vakarą Džulijana sulaukia iš Maiklo telefono skambučio. Šis praneša apie savo vestuves ir Džulijana netikėtai suvokia, kad be jo negalės gyventi.

„Chicago“ (liet. Čikaga) – šiame filme telpa daug žanrų. Tai ir juodojo humoro kriminalinė komedija, ir muzikinis filmas, kuriame pasakojama apie įžymybių gyvenimus, nusikaltimus, korupciją ir skandalus auksiniame džiazo amžiuje. Filme vaidina išskirtinės kino žvaigždės Renée Zellweger, Catherine Zeta-Jones ir Richardas Gere’as.

„The First Wives Club“ (liet. Pirmųjų žmonų klubas) – nuotaikingoje romantinėje komedijoje trys koledžo draugės, po daug metų vėl susitikusios dėl bendros draugės netekties, netikėtai supranta, kad dar vis turi kažką bendro. Visos jos išsiskyrusios, nes vyrai jas paliko dėl jaunesnių moterų. Draugės nusprendžia susivienyti ir atkeršyti savo vyrams už visas nuoskaudas.

„She’s gotta have it“ (liet. Jai šito verkiant reikia) – nespalvotoje komedijoje siužetas sukasi aplink nerūpestingą merginą Nolą, kuri vienu metu draugauja su trim vaikinais ir neskuba pasirinkti vieno. Jos linksmybės baigiasi, kai vaikinai sutinka vienas kitą ir sužino apie Nolos gudrybes.

„Get Out“ (liet. Pradink) – įtemptas siaubo filmas, kuriame siaubas pajaučiamas ne iš karto, o jį kelia ne fantastinės būtybės ir vaiduokliai, bet žmonės. Jauna pora nusprendžia aplankyti merginos tėvus, o jos afroamerikietis vaikinas, atvykęs į prabangius tėvų namus, pradeda jausti, kad kažkas ne taip.