Rūšiuoti

Oraliniai lubrikantai

Oraliniai lubrikantai yra skirti norintiems pamaloninti savo partnerį jo lytinius organus pagardinant įvairiais skoniais. Tai leidžia dar labiau atsip...alaiduoti, įsijausti į rolę ir pasiekti dar didesnį malonumą. Oraliniai lubrikantai gali būti pačių įvairiausių skonių ir yra sukurti taip, kad sustiprintų pojūčius oralinio sekso metu. Jie pagaminti iš natūralių, nekenksmingų medžiagų, todėl gali būti laižomi, valgomi bučiuojami... Pasiduokite šiai saldžiai pagundai!

Daugiau
Vaginaliniai
Vaginaliniai
Analiniai
Analiniai
Oraliniai
Oraliniai
Vandens pagrindu
Vandens pagrindu
Silikono pagrindu
Silikono pagrindu
Natūralūs
Natūralūs
Šildantys ir šaldantys
Šildantys ir šaldantys
Fistingui
Fistingui
Aukščiausios kokybės
Aukščiausios kokybės
Oralinis lubrikantas Miško Uoga (150 ml)
(4)
9.00 €
Oralinis lubrikantas Vyšnia
(4)
16.34 €
Lubrikantas Saldžioji Vyšnaitė (75 ml)
(2)
10.14 €
Lubrikantas Saldžioji Braškė (75 ml)
(1)
10.14 €
Aromatizuotas lubrikantas Braškė (50 ml)
(2)
8.50 €
Lubrikantas Avietės skonis (100 ml)
(1)
14.95 €
Lubrikantas Bio braškė (80 ml)
(1)
13.03 €
9.90 €
Aromatizuotas lubrikantas Vanilė (50 ml)
(1)
8.50 €
Oralinis gelis Taste It Braškė (50 ml)
(2)
14.95 €
Lubrikantas Kvapnioji Mėta (5ml)
(1)
0.85 €
10.14 €
Lubrikantas-kremas Mėta (100 ml)
(1)
11.95 €

Oralinis seksas - tai tikras atradimas jūsų sekso pasaulyje. Galima teigti, kad tai itin nesavanaudiška sekso rūšis, nes jo metu orientuojatės tik didžiausio galimo malonumo suteikimą savo partneriui. Na, o jūsų partneris... jis patiria pačius stipriausius ir labiausiai jaudinančius potyrius. Kas gali būti geriau už tai, kad iš viso savo partnerio kūno matysite, koks malonus jam yra kiekvienas jūsų prisilietimas?

Vis dėlto, kai kurie gali vengti oralinio sekso vien dėl to, kad... nepatinka partnerio lytinių organų kvapas ar skonis. Reikia pripažinti, kad pas kiekvieną žmogų šie dalykai yra unikalūs, o jų pakeisti nėra galimybės

Lubrikantai – egzotiškai skaniems malonumams

Kai kurie vyrai nemėgsta oralinio sekso, nes praeityje yra turėję nemalonios patirties – galbūt jų buvusios partnerės apskritai nerodė jokio susidomėjimo oraliniu seksu, o gal pačios to nežinodamos sirgo lytinių organų infekcija, kuri pakeičia natūralų kvapą? Kad ir kas atgrasė nuo noro oraliniu būdu suteikti malonumą savo moteriai – metas tai pamiršti. Galite pamėginti užsiimti oraliniu seksu po smagių maudynių su savo antrąją puse duše. Be to, oralinius malonumus paskanins kvapnus ir skanus oralinis lubrikantas. Galite pasirinkti šokolado, vanilės, įvairių vaisių ar uogų kvapą ir saldaus skonio lubrikantą, kuris ne tik sudrėkins, bet ir atgaivins jūsų aistrą. Tik nepamirškite, jog žaidimams duše ar vonioje labiausiai tinka silikono pagrindo lubrikantai (jie atsparūs vandeniui).

Oralinį seksą imituojantys vibratoriai – žaižaruojančiam orgazmui

Natūralu, jog kai kurie vyrai tiesiog nemoka tinkamai pamaloninti savo moters – galbūt turėjo per mažai patirties, o gal dabartinei mylimajai tiesiog nepatinka tai, kas patiko buvusiosioms? Tokiu atveju, kas geriau išmokys vyrą kunilingo ypatumų, jeigu ne mylimoji? Švelniai pakuždėjusi tai, kas jai patinka, ji gali sulaukti neįtikėtinų rezultatų.

Kita išeitis dar nemokantiems oralinio sekso subtilybių ir norintiems pamaloninti savo damą – oralinį seksą imituojantys vibratoriai, skirti moterims. Tokie vibratoriai turi daug mažų liežuvėlių, besisukančių ir stimuliuojančių moters klitorį ir vaginą. Oraliniai lubrikantai, pasižymintys jausmingais kvapais ir oralinį seksą imituojantis vibratorius – puiki dovana, kuri tikrai sujaudins moterį ir suteiks jai nepakartojamą orgazmą, o kartu ir praskaidrins poros meilės žaidimus.
 


Kaitinančios oralinio sekso pozos

Vyrai, kurie nori savo partnerę nukelti į dausas, galėtų nustebinti pasiūlę savo moteriai išbandyti kitokią kunilingo pozą. Pavyzdžiui, vyras gali atsisėsti ant grindų šiek tiek atsilošęs atgal, o moteris atsistoti priešais – taip moteris galės kontroliuoti kunilingo stiprumą pasistiebdama arba pritūpdama. Žinoma, galite išbandyti ne tik daugiau kunilingo pozų (kurių yra begalė), bet ir pakeisti įprastą meilės žaidimų vietą. Be to, nepamirškite, jog malonu turi būti abiems partneriams, o tam puikiai tiks 69 poza. Oralinis lubrikantas kunilingo ar mineto metu užtikrins, kad seksas išties būtų malonus – pakankama drėgmė ir malonus kvapas čia yra būtinas.

Santykiuose nė vienas negali būti savanaudis, kitaip antroji pusė liks nepatenkinta ir padidės konfliktų tikimybė. Vyrai, kuriems patinka minetas, turėtų nepamiršti, jog jų moteris taip pat iš proto veda kunilingas. Reikėtų pakaitomis (arba vienu metu) vienas kitą pamaloninti oraliniu būdu. Oraliniai lubrikantai, oralinį seksą imituojantys vibratoriai ir skirtingos pozos įneš naujų vėjų į jūsų seksualinį gyvenimą. Tiesiog pabandykite kartu atrasti oralinių malonumų karalystę ir pasiduoti viliojantiems jos kerams.

Daugiau apie oralinį seksą skaitykite šiuose straipsniuose: 


Paslaptingasis oralinis ir 9 sklandantys mitai apie jį
Kunilingo gidas: kaip patenkinti moterį, kad ji to nepamirštų? 


Susiję straipsniai