Oraliniai lubrikantai

Oraliniai lubrikantai yra skirti norintiems pamaloninti savo partnerį jo lytinius organus pagardinant įvairiais skoniais. Tai leidžia dar labiau atsip...alaiduoti, įsijausti į rolę ir pasiekti dar didesnį malonumą. Oraliniai lubrikantai gali būti pačių įvairiausių skonių ir yra sukurti taip, kad sustiprintų pojūčius oralinio sekso metu. Jie pagaminti iš natūralių, nekenksmingų medžiagų, todėl gali būti laižomi, valgomi bučiuojami... Pasiduokite šiai saldžiai pagundai!

Daugiau

Oraliniai lubrikantai


Oralinis gelis Taste It Pipirmetė (50 ml)
Aromatizuotas lubrikantas Braškė (50 ml)
Lubrikantas Braškių skonis  (100 ml)
Lubrikantas Avietės skonis (100 ml)
Lubrikantas Arbūzų gaiva (30 ml)
Lubrikantas Bio braškė (80 ml)
Lubrikantas Tropikų aistra
Aromatizuotas lubrikantas Vanilė (50 ml)
Oralinis lubrikantas Kokosas (75 ml)
Lubrikantas Durex Braškytė (50 ml)
Lubrikantas  Braškinis malonumas (30 ml)
Lubrikantas Mango/melionas (165 ml)
Lubrikantas Saldusis Šokoladas (5ml)
Lubrikantas Braškytė (5 ml)
Oralinis gelis Taste It Braškė (50 ml)
Lubrikantas Braškytė (100ml)
Oralinis Lubrikantas Vanilė (30 ml)

Parduotuvės


Parduotuvė
Mus rasite:
Gedimino pr. 45
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 621 56530
Parduotuvė
Mus rasite:
P. Lukšio g. 2
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
Susisiekime:
+370 650 88860
Parduotuvė
Mus rasite:
Savanorių pr. 196
Darbo laikas:
I–V 10:30-18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 617 00069
Parduotuvė
Mus rasite:
Sausio 15-osios g. 13
Darbo laikas:
I-V 10:30-18:30
Susisiekime:
+370 659 38069
Parduotuvė
Mus rasite:
Kauno g. 31
Darbo laikas:
I-V 11:00-19:00
Susisiekime:
+370 607 10860

Informacija


Prekių pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi. Todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Nemokamas pristatymas LP Express paštomatais ir Lietuvos paštu įsigijus prekių už 29 Eur ir daugiau.

Jeigu įsigysite prekių už mažesnę sumą pristatymas kainuos nuo 2,2 Eur iki 3 Eur. Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Išsirinktas prekes paštu siunčiame į bet kurią Europos šalį.

daugiau

Prekių grąžinimas

Užtikriname sklandų brokuotų prekių grąžinimą. Neveikiančią prekę pakeičiame kita arba klientui pageidavus, grąžiname pinigus.

Susisiekti dėl prekių grąžinimo galite info@fantazijos.lt

Gavus nekokybišką prekę, reikėtų su mumis susisiekti kuo greičiau. Prekes galima grąžinti fizinėse parduotuvėse arba išsiųsti registruotu paštu.

Atsiskaitymas

Už prekes siūlome apmokėti jums patogiausiu būdu. Jį pasirinkti galėsite pirkimo metu. Visi mūsų siūlomi atsiskaitymo būdai yra saugūs ir patikimi.

Turint klausimų dėl apmokėjimo susisiekti galite info@fantazijos.lt

Siūlome atsiskaityti grynaisiais atsiimant prekes, bankiniu pavedimu, kreditine kortele per Paypal ar elektronine bankininkyste.

Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes.

Prekės įpakuojamos neutralioje pakuotėje – paprastoje kartotinėje dėžėje be jokių skiriamųjų ženklų. O internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas ir apmokėjimo sąskaitų konfidencialumas užtikrina maksimalų privatumą.

 

Oralinis seksas - tai tikras atradimas jūsų sekso pasaulyje. Galima teigti, kad tai itin nesavanaudiška sekso rūšis, nes jo metu orientuojatės tik didžiausio galimo malonumo suteikimą savo partneriui. Na, o jūsų partneris... jis patiria pačius stipriausius ir labiausiai jaudinančius potyrius. Kas gali būti geriau už tai, kad iš viso savo partnerio kūno matysite, koks malonus jam yra kiekvienas jūsų prisilietimas?

Vis dėlto, kai kurie gali vengti oralinio sekso vien dėl to, kad... nepatinka partnerio lytinių organų kvapas ar skonis. Reikia pripažinti, kad pas kiekvieną žmogų šie dalykai yra unikalūs, o jų pakeisti nėra galimybės

Lubrikantai – egzotiškai skaniems malonumams

Kai kurie vyrai nemėgsta oralinio sekso, nes praeityje yra turėję nemalonios patirties – galbūt jų buvusios partnerės apskritai nerodė jokio susidomėjimo oraliniu seksu, o gal pačios to nežinodamos sirgo lytinių organų infekcija, kuri pakeičia natūralų kvapą? Kad ir kas atgrasė nuo noro oraliniu būdu suteikti malonumą savo moteriai – metas tai pamiršti. Galite pamėginti užsiimti oraliniu seksu po smagių maudynių su savo antrąją puse duše. Be to, oralinius malonumus paskanins kvapnus ir skanus oralinis lubrikantas. Galite pasirinkti šokolado, vanilės, įvairių vaisių ar uogų kvapą ir saldaus skonio lubrikantą, kuris ne tik sudrėkins, bet ir atgaivins jūsų aistrą. Tik nepamirškite, jog žaidimams duše ar vonioje labiausiai tinka silikono pagrindo lubrikantai (jie atsparūs vandeniui).

Oralinį seksą imituojantys vibratoriai – žaižaruojančiam orgazmui

Natūralu, jog kai kurie vyrai tiesiog nemoka tinkamai pamaloninti savo moters – galbūt turėjo per mažai patirties, o gal dabartinei mylimajai tiesiog nepatinka tai, kas patiko buvusiosioms? Tokiu atveju, kas geriau išmokys vyrą kunilingo ypatumų, jeigu ne mylimoji? Švelniai pakuždėjusi tai, kas jai patinka, ji gali sulaukti neįtikėtinų rezultatų.

Kita išeitis dar nemokantiems oralinio sekso subtilybių ir norintiems pamaloninti savo damą – oralinį seksą imituojantys vibratoriai, skirti moterims. Tokie vibratoriai turi daug mažų liežuvėlių, besisukančių ir stimuliuojančių moters klitorį ir vaginą. Oraliniai lubrikantai, pasižymintys jausmingais kvapais ir oralinį seksą imituojantis vibratorius – puiki dovana, kuri tikrai sujaudins moterį ir suteiks jai nepakartojamą orgazmą, o kartu ir praskaidrins poros meilės žaidimus.

Kaitinančios oralinio sekso pozos

Vyrai, kurie nori savo partnerę nukelti į dausas, galėtų nustebinti pasiūlę savo moteriai išbandyti kitokią kunilingo pozą. Pavyzdžiui, vyras gali atsisėsti ant grindų šiek tiek atsilošęs atgal, o moteris atsistoti priešais – taip moteris galės kontroliuoti kunilingo stiprumą pasistiebdama arba pritūpdama. Žinoma, galite išbandyti ne tik daugiau kunilingo pozų (kurių yra begalė), bet ir pakeisti įprastą meilės žaidimų vietą. Be to, nepamirškite, jog malonu turi būti abiems partneriams, o tam puikiai tiks 69 poza. Oralinis lubrikantas kunilingo ar mineto metu užtikrins, kad seksas išties būtų malonus – pakankama drėgmė ir malonus kvapas čia yra būtinas.

Santykiuose nė vienas negali būti savanaudis, kitaip antroji pusė liks nepatenkinta ir padidės konfliktų tikimybė. Vyrai, kuriems patinka minetas, turėtų nepamiršti, jog jų moteris taip pat iš proto veda kunilingas. Reikėtų pakaitomis (arba vienu metu) vienas kitą pamaloninti oraliniu būdu. Oraliniai lubrikantai, oralinį seksą imituojantys vibratoriai ir skirtingos pozos įneš naujų vėjų į jūsų seksualinį gyvenimą. Tiesiog pabandykite kartu atrasti oralinių malonumų karalystę ir pasiduoti viliojantiems jos kerams.

Daugiau apie oralinį seksą skaitykite šiuose straipsniuose: 

Malonumo viršūnė oralinis. Ką reikia apie jį žinoti? 
Kunilingo gidas: kaip patenkinti moterį, kad ji to nepamirštų?