Kas yra oralinis? Oralinis seksas yra tada, kai asmuo burna seksualiai stimuliuoja kito asmens lytinius organus. Oralinis seksas su moterimi paprastai reiškia klitorio ir kitų vulvos (išorinių lytinių organų) dalių laižymą arba čiulpimą. Tai taip pat vadinama kunilingu. Oralinis seksas, atliekamas vyrui, reiškia varpos čiulpimą arba laižymą. Tai vadinama feliacija, o angliškai neretai minima ir kaip blow job. Tad ką svarbu žinoti, norint atlikti nepamirštamą oralinį vyrui?

Oralinis ir sveikata

Oralinio sekso metu iš vienos kūno vietos į kitą gali būti perduodamos oralinės, kvėpavimo takų ir lytinių organų infekcijos. Burnos sveikata turi tiesioginę sąsają su infekcijos perdavimu: įpjovimas burnoje, kraujuojančios dantenos, lūpų opos ar pažeista oda padidina gyvybei pavojingų infekcijų tikimybę. Išopėjimai ar nesveikas periodontas burnoje pagreitina infekcijų perdavimo į kraujotaką reiškinį. Taigi nesveikos ar skausmingos burnos ertmės pasekmės yra reikšmingos, todėl praktikuojant feliaciją burnos sveikatai turėtų būti teikiama didžiausia reikšmė. Nors oralinis seksas laikomas mažos rizikos veikla, svarbu naudoti apsaugos priemones, pavyzdžiui, fizinius barjerus. Tai gali būti prezervatyvas, dengiantis varpą, arba plastikinė ar lateksinė užtvara, uždėta ant vulvos ar išangės.

Daugelis ekspertų teigia, kad oralinis seksas nėra saugus seksas. Tai gali būti saugesnis seksas nei lytiniai santykiai be prezervatyvo, nes vien nuo oralinio nepastosite, tačiau oralinis seksas be prezervatyvo vis tiek kelia didelę riziką užsikrėsti lytiškai plintančiomis infekcijomis (LPI). Kadangi oralinio sekso metu paprastai čiulpiami arba laižomi partnerio lytiniai organai arba išangė, tikėtina, kad turėsite sąlytį su lytinių organų skysčiais arba išmatomis, o tai kelia riziką užsikrėsti daugeliu lytiškai plintančių infekcijų. Rizika didesnė, jeigu teikiate, o ne gaunate oralinį seksą, nes didesnė tikimybė, kad turėsite sąlytį su lytinių organų skysčiais, tad naudoti apsaugos priemones yra būtina.

oralinis vyrui

Kaip atlikti gilų oralinį?

Seksologai teigia, kad paprastai gilus oralinis seksas yra saugus. Tačiau, kaip ir daugumoje kitų seksualinių veiklų, yra tam tikra rizika, jei nežinote savo asmeninių ribų ar neklausote savo kūno. Kvėpavimo takų plyšimas, dar vadinamas trachėjos ir bronchų sužalojimu, nėra vienintelis galimas gilus gerklės sužalojimas. Kiti sužalojimai yra gerklės suraižymas, sumušimas, užkimimas ir vėmimas. Žinoma, šie sužalojimai nėra labai pavojingi.

Požymiai, kad turbūt per daug save spaudžiate:

  • Jei jaučiatės taip, tarsi springtumėte.
  • Jei jūs užspringote.
  • Jei jūsų gerklė jaučiasi ištinusi.
  • Jei jūs vemiate.

Jei gilia feliacija užsiimate pirmą kartą, kontroliuokite tempą. Norint, kad čiulpimo procedūra teiktų pasitenkinimą gavėjui ir būtų saugi duodančiajam, reikia tikslumo.

  1. Tepkite lubrikantu. Prieš pradėdami procesą, partnerio varpą patepkite drėkinamąja priemone, kad išvengtumėte trinties, kuri gali būti skausminga ir imančiajam, ir duodančiajam.
  2. Raskite patogią padėtį. Burnos ir gerklės padėtis gali padėti atpalaiduoti gerklės raumenis, todėl varpai bus lengviau tyrinėti gerklės gelmes. Atsigulkite ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek pakibusi nuo lovos krašto, tada paprašykite partnerio pasilenkti virš jūsų, kad varpa būtų viename lygyje su burna.
  3. Leiskite gavėjui kontroliuoti seansą. Jei esate naujokas šioje srityje, suteikdami gavėjui galią kontroliuoti procesą, užtikrinsite jo komfortą ir atsikratysite atsakomybės.
  4. Pradėkite čiulpimą. Rankomis švelniai traukite partnerį į save, kai vesite jo varpą į burną. Pradėkite atlikdami judesius pirmyn ir atgal, prieš imdami jo varpą giliau į burną.
  5. Raskite ritmą. Kai galėsite patogiai laikyti jo varpą gerklėje, leiskite partneriui švelniai stumti. Įkvėpkite ir iškvėpkite pro nosį, derindami kvėpavimą su įtraukimu. Jei reikia arba sunku kvėpuoti, darykite pertraukas.

oralinis ir sveikata

Tiesa, yra gerklės treniruočių, kurias galite atlikti, kad sumažintumėte jautrumą žiaukčiojimo refleksui. Nepamirškite, kad treniruotis turbūt teks ilgą laiką, kad pamatytumėte rezultatus. Išsirinkite falinio pavidalo daiktą, pradėkite nuo mažo, pavyzdžiui, dantų šepetėlio ar piršto, ir lėtai judinkite jį link gerklės užpakalinės dalies. Kai pajusite, kad pradedate dusti, sustokite ir giliai kvėpuodami stenkitės atsipalaiduoti, kad nuslopintumėte dusulio refleksą.

Kuo dažniau tai praktikuosite, tuo greičiau pastebėsite pagerėjimą. Kai pavyks sulaikyti daiktą ištisas 10 sekundžių, pabandykite lėtai jį įkišti ir ištraukti. Tai gali dar labiau sužadinti žiaukčiojimo refleksą. Įsitikinkite, kad nuolat kvėpuojate. Kai įveiksite tai su mažu daiktu, pereikite prie vibratoriaus (čia – vibratoriai internetu). Svarbu: nepraktikuokite to su bananu. Jis lengvai gali perlūžti ir sukelti springimą.

Nepamirštamas oralinis vaikinui

Pasirūpinkite, kad jums abiem būtų smagu. Apie 30% Your Tango apklausos respondentų teigė, kad gauti oralinį seksą yra labai svarbu ir kad tai yra lemiamas veiksnys laimingiems santykiams. Dar 36% teigė, kad feliacija yra labai svarbi ir be jos sunku gyventi.

Tad kad jūsų vyras būtų seksualiai patenkintas, išmokite mėgti jį patenkinti. Labai svarbu, kad moterys šią patirtį paverstų tuo, ką nori daryti, ir miegamajame niekada nekiltų diskomforto ar skausmo jausmai. Pavyzdžiui, patariama moterims naudoti vibratorių, kol jos teikia feliaciją, kad būtų patiriamas abipusis malonumas.

Kad tai būtų smagu jums abiem, reikia išmokti suderinti rankų darbo techniką su oraline stimuliacija. Dauguma vyrų nori didesnio spaudimo ir stimuliacijos, nei galite suteikti vien burna, todėl rankų naudojimas kartu su burna yra geriausias būdas suteikti jam viską, ko jis trokšta.

kas yra oralinis

Neskubėkite su preliudija. Mėgaukitės ja ir apskritai nustokite galvoti apie ją tik kaip apie preliudiją. Juk kai kurie žmonės dėl įvairių kūno sąlygų negali turėti penetracinio sekso. Kitiems įsiskverbimas tiesiog nėra malonus ir galbūt niekada nebus. O kartais tai, ką mes vadiname preliudija, yra tiesiog smagiau.

Pradėkite nuo prisilietimų prie jo. Bučiuokite pečius, glostykite kojas, glauskite jo kūną prie savojo ir padėkite jam atsipalaiduoti. Vėlgi – neskubėkite.

Oralinis su mėtiniu saldainiu. Pastaraisiais metais išpopuliarėjęs ir didelį malonumą žadantis metodas. Tai gana paprasta – iš esmės kalbama apie tai, kad reikia atlikti oralinę stimuliaciją partneriui, kai burnoje turite mėtinį saldainį, o tai, kas daro ją tokią malonią, yra šviežumo jausmas jautriausiose srityse, kuris kartu su fizine stimuliacija gali greitai sukelti orgazmą.

Tačiau net ir tokiu atveju būtina imtis tam tikrų atsargumo priemonių ir iš anksto pasitarti su partneriu, nes gaivumo pojūtis gali tapti deginančiu, jei jūsų partneris turi labai jautrią odą. Taip pat nepamirškite, kad vyriškas lytinis organas yra jautresnis, nei mums atrodo.

gilus oralinis