Bučiniai ir glamonės suteikia komforto, jaučiamės geidžiami ir mylimi. Taip pat tai tiesiog pakelia nuotaiką, o kartais ir parodo paprasčiausią rūpestį, kai to reikia.

Gaila, bet dėl tam tikrų priežasčių, ilgalaikiuose santykiuose imame ir pamirštame bučinio svarbą. O juk pirmomis santykių akimirkomis tai atrodo pats jautriausias ir seksualiausias dalykas!

Bučiniai svarbūs ne tik pažinties pradžioje, bet ir ilgalaikiuose santykiuose. Tai padeda išlaikyti poros ryšį, intymumą ir gali pagerinti abiejų partnerių bendrą savijautą santykiuose. Todėl imkime ir panagrinėkime šią temą plačiau.

Bučinių ir glamonių nauda

Jau minėjome, kad daug porų, palaikančių ilgalaikius santykius, bučinius nustumia į antrą planą. Tačiau to daryti nevertėtų. Bučiniai ir glamonės teikia naudą ne tik jūsų santykiams, bet ir kiekvienam partneriui atskirai, todėl paruošėme bučiavimosi privalumų sąrašą.

Bučiniai verčia jaustis puikiai
Bučiuojantis smegenyse išskiriamas tikras laimės hormonų kokteilis! Šie hormonai „įžiebia“ tas smegenų dalis, kurios atsakingos už malonumą. Oksitocinas, dopaminas ir seratoninas – tai hormonai, kurie suteikia euforijos pojūtį. Šie cheminiai junginiai skatina ryšio kūrimą ir prieraišumą, be to, jie mažina kortizolio (streso hormono) lygį.

Oksitocinas taip pat gerai žinomas kaip „porų sulipdytojas“. Bučiuojantis užplūsta oksitocino banga, kuri skatina meilę ir prieraišumą partneriui. Bučiuodamiesi galite pagerinti bendrą pasitenkinimą santykiais, o tai labai svarbu juos palaikant ilgą laiką.

Sumažina nerimą
Bučiniai ir glamonės yra puiki priemonė nerimui valdyti. Nėra nieko geriau už bučinį, kuris jus nuramina ir padeda pasijusti geriau. Oksitocinas sumažina nerimą ir skatina atsipalaidavimą.

Padeda sumažinti kraujospūdį ir skausmą
Bučiuojantis didėja širdies ritmas, todėl plečiasi kraujagyslės. Kai kraujagyslės prasiplečia, pagerėja kraujo cirkuliacija, o tai sukelia kraujospūdžio sumažėjimą. Taigi, tai reiškia, kad bučiniai sveika jūsų širdžiai! Dėl tos pačios priežasties, bučiniai ir glamonės gali padėti sumažinti skausmą, ypač moterims mėnesinių metu.

Padeda imuninei sistemai
Bučinio metu su partneriu apsikeičiame seilėmis, o tuo pačiu ir bakterijomis, būtent dėl to stiprinama mūsų imuninė sistema. Vieno 2014 metais atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog partnerių, kurie bučiuojasi dažnai, burnų mikrobioma buvo tokia pati.

Sumažina alergijos simptomus
Bučiavimasis gali ryškiai sumažinti ar net visiškai panaikinti alergijų sukeliamus simptomus. Stresas taip pat pablogina alergines reakcijas, todėl bučinių poveikis stresui taip pat gali mažinti jaučiamus alerginius simptomus.

Bučinys – barometras būsimam partneriui
2013 – aisiais atliktas tyrimas, kurio metu mokslininkai išsiaiškino, jog bučinys gali padėti įvertinti potencialaus partnerio tinkamumą. Pasak apklaustų moterų, pirmasis bučinys gali pasakyti viską.

O bučiniai su partneriu gali padidinti libido
Romantiški bučiniai sukelia seksualinį susijaudinimą, o daugeliui moterų būtent bučinys nusako ar ji norės mylėtis su partneriu. Seilėse taip pat yra testosterono – tai sekso hormonas, kuris yra vienas iš seksualinio susijaudinimo komponentų. Kuo ilgiau ir aistringiau bučiuositės, tuo daugiau išskiriama testosterono.

Bučiniai padeda stiprinti veido raumenis
Bučinio metu gali būti naudojama nuo dviejų iki 34 veido raumenų. Dažnas bučiavimasis gali veikti kaip treniruotė veido raumenims, o kartais ir kaklo. Tai gali padėti sutvirtinti veido raumenis, taip pat dėl to didėja kolageno gamyba, o jis svarbus stangresnei ir jauniau atrodančiai odai.

Bučiniai netgi degina kalorijas
Treniruodami veido raumenis deginate kalorijas. Bučinio metu sudeginama nuo dviejų iki 26 kilokalorijų per minutę, priklausomai nuo to kaip aistringai bučiuojatės.

Populiaru
Populiaru
(4)
9.90 €
(3)
19.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
14.95 €
(5)
15.95 €
Video
Video
(3)
28.95 €
Naujiena
Naujiena
10.95 €
Rodyti daugiau

Bučinio gydomoji galia

Prisiminkite vaikystę – kai tik susižeisdavote, mama pūsdavo ir imdavo bučiuoti žaizdą. Kažkodėl, visada palengvėdavo, ar ne? Visi tėvai bučiuoja savo vaikų sužeistas vietas, o vaikai visada nurimsta ir pasijunta geriau, po kelių minučių atrodo, kad jau nebeskauda.

Galima pamanyti, kad tai yra psichosomatinis veiksmas – bučiniai yra tiesiog metodas vaikui paguosti, kuris automatiškai priverčia jį pasijusti kur kas geriau. Tačiau ar kada pastebėjote, kad bučiuotos žaizdos tiesiog gyja greičiau nei paprastai?

Neseniai buvo atliktas naujas tyrimas, kuris paaiškina, kodėl bučiuotos žaizdos gyja greičiau. Pasirodo, dėl visko kaltos seilės. Tyrimo autoriai paaiškino, kad seilės labai stipriai prisideda prie greito žaizdų gijimo. Nepamirškite, kad burnoje esančios žaizdelės visada sugyja greičiau, nei kur kitur, tai kodėl gi seilės negalėtų padėti gyti ir žaizdoms, esančioms ant kitų kūno vietų?

Taigi, jei kada jums kilo klausimas, ar tikrai reikia bučiuoti vaiko užsigautą vietą, štai jums atsakymas.

Patarimai geram bučiniui

Bučiniai yra subtilus menas, reikalaujantis neskubėti, ypač su nauju partneriu. Be to, bučiavimasis yra ne tik lytinio akto preliudija, bet ir ypatingai maloni romantikos bei intymumo išraiška.

Taigi, kaip bučiuotis puikiai? Šiam klausimui nėra vieno atsakymo, nes kiekvienam žmogui patinka būti bučiuojamam kitaip. Svarbiausia, atkreipti dėmesį į partnerio kūno siunčiamus ženklus ir jų paisyti. Pasiūlysime tam tikrus bendrus patarimus, kurie gali jums padėti, bet nebijokite jų keisti ir pritaikyti sau ir savo partneriui.

Atsipalaiduokite
Visiškas atsipalaidavimas suteiks laisvės ir komforto. Atpalaiduokite ne tik savo kūną, bet ir kaklą, lūpas, veido raumenis. Būkite atsipalaidavęs ir užtikrintas tuo, ką darote.

Kaip pradėti bučinį
Kai nuspręsite pabučiuoti partnerį, lėtai pasilenkite prie jo ir imkite švelniai bučiuoti lūpas. Jei partneris jus atstumia ar sustingsta, sustokite. O jei nesate tikras kas patinka partneriui, visada galite paklausti.

Liežuvis
Jei jaučiate, kad partneris priima bučinį, neskubėdami imkite bučiuoti ir liežuviu. Pradėkite nuo švelnių prisilietimų prie partnerio liežuvio savo liežuviu. Išlikite subtilus ir švelnus. Pasak vieno tyrimo, net 90% vyrų ir 88% moterų patinka ilgai trunkantys ir švelnūs bučiniai, tad neskubėdami tikrai išlošite.

Nepamirškite įtraukti ir kitų kūno vietų
Kaip jūsų bučiavimosi sesija įgaus pagreitį, pereikite prie kaklo. Švelniai pačiulpkite partnerio kaklą, tačiau nepersistenkite, nes galite palikti kraujosruvą. Kai kuriems taip pat patinka ir bučiniai į ausis. Pamėginkite švelniai pabučiuoti ar net pačiulpti partnerio ausų spenelius. Galite pamėginti įtraukti ir dantis – kai kuriems patinka švelnūs įkandimai į kaklą, ausis ar apatinę lūpą.

Nepamirškite glamonių
Vieno tipo bučiniai gali būti nuobodūs, todėl nebijokite keisti bučiavimosi technikos. Keiskite prancūziškus bučinius trumpais bučiniais ir bučiniais į kaklą. Taip pat nepamirškite ir glamonių – apkabinkite partnerį, lieskite jo rankas, nugarą, veidą, galvą ar vieną iš jo erogeninių zonų.

Nepamirškite, svarbiausia neskubėti, kreipti dėmesį į partnerio kūno reakciją ir paprasčiausiai mėgautis akimirka.

Kaip bučiuoti kaklą?

Bučiuoti nebūtinai reikia tik lūpas. Nors nesiūlome visiškai ignoruoti burnos, kūne yra daugybė kitų jautrių vietų, kurios vertos bučinių. Daugelis žmonių mėgaujasi kaklo bučiniais, nes toje vietoje gausu jautrių nervų galūnėlių. Bučiniai į kaklą ne tik malonūs, bet ir labai gundantys, štai kodėl jie tokie svarbūs. Taigi, pasiūlysime keletą patarimų kaip bučiuoti kaklą.

  • Jei kaklo bučiavime esate pradedantysis ir nenorite pasirodyti kaip vampyras, pradėkite nuo švelnaus ir greito bučinio partneriui į kaklą, tarp įprastų bučinių lūpomis;
  • Pradėkite nuo švelnaus ir lengvo bučinio, nenaudokite dantų, nebent žinote, kad partneriui tai patinka;
  • Skirkite pakankamai dėmesio sprandui. Daugeliui žmonių ši vieta yra pati jautriausia visame kakle;
  • Bučiuokite skirtingas kaklo vietas. Kitos jautrios bučiniams kaklo vietos yra šonuose netoli pečių, ar aukščiau, kur prasideda smakras. Bučiuokite skirtingas kaklo vietas ir stebėkite partnerio kūno reakciją;
  • Venkite kraujosruvų arba… jas darykite. Kaklo čiulpimas gali būti labai seksualus ir gundantis, tačiau jei tai trunka ilgiau nei kelias sekundes, gali atsirasti kraujosruva. Jei norite to išvengti, čiulpkite partnerio kaklą švelniai ir trumpai. Jei partneris nesupyks gavęs kraujosruvą, čiulpkite stipriai ir taip ilgai, kaip jūs abu to norite;
  • Naudokite dantis arba ne. Kai kuriems patinka įkandimai į kaklą, tačiau kitiems tai gali nepatikti. Jei norite įkąsti, pradėkite švelniai, o jei partneris nori, galite iš lėto kąsti intensyviau;
  • Nepamirškite – įvairovė geram bučiniui svarbiausia, todėl nepamirškite bučiuoti ir kitų partnerio kūno vietų.

Bučinių svarba ilgalaikiuose santykiuose

Ar prisimenate, koks svarbus buvo bučinys pirmomis pažinties akimirkomis? Tai buvo jautriausia, intymiausia ir seksualiausia pasimatymo dalis. Tada bučiniai gundė, viliojo ir įtraukė. O kas nutinka ilgalaikiuose santykiuose? Bėgant laikui ir atsiradus seksui, bučinio vertė sumažėja, o kartais ir visai dingsta. Gal būt metas grąžinti bučinius į kasdienybę?

Bučinių svarba ilgalaikiuose santykiuose yra ne ką menkesnė, nei pažinties pradžioje. Nepamirškite, kad bučiniai yra ne tik puiki preliudija, tai gali būti nuostabus atskiras aktas, praturtinantis jūsų seksualinį gyvenimą ir stiprinantis ryšį.

Bučiniai primins praeitį
Nepaisant to, kad dabar esate kur kas labiau patyrę ir kaip pora, ir kaip atskiri žmonės, tačiau paprasti bučiniai primins pažinties pradžia dar prieš suartėjimą. Tai buvo laikas, kai jūsų artumas turėjo ribas. Pasimėgaukite šiuo jausmu iš naujo, suteikite savo bučiniams daugiau seksualinės energijos ir leiskite aistrai užaugti.

Primins dėl ko susižavėjote partneriu
Pirmasis bučinys santykiams labai svarbus. Jis sukelia susižavėjimą, nekantrumą ir pagundą. Bučinys priverčia kibirkščiuoti meilės chemiją. Šiuos jausmus galite patirti iš naujo – tiesiog leiskite aistrai įsižiebti per bučinį ir neskubėkite. Žinoma, nederėtų dirbtinai riboti sekso, nes bučiniai yra būdas aistrai kurstyti.

Nustebinkite vienas kitą
Patys maloniausi bučiniai – netikėti. Ir visai nebūtinai tai turėtų būti gilūs prancūziški bučiniai – ne mažiau intriguojantis bus ir atsitiktinis pakštelėjimas tada, kai partneris to nesitiki. Dar labiau nustebina bučiniai ne į lūpas, o, pavyzdžiui, kaklą, petį, ranką. Pamėginkite – ir įsitikinsite, kiek džiaugsmo tokia akimirka suteiks jums abiem.

Likite su drabužiais
Bučiniai kaitina ne tik tada, kai būnate nuogi lovoje. Imkite bučiuotis dar tada, kai abu esate apsirengę. Taip pat verta prisiminti, kad ne kiekvienas bučinys turi peraugti į seksą. Lengvi, neįpareigojantys bučiniai ir glamonės suteiks jūsų santykiams dar daugiau prasmės ir malonumo.

Nepamirškite įvairovės
Bučiuokite ne tik partnerio lūpas. Prisiminkite, kad švelnūs bučiniai aplink lūpas, atskiri bučiniai viršutinei ir apatinei lūpai, lūpų kampučių lyžčiojimai ir kiti triukai, kuriems teikiame tiek daug reikšmės per pirmus pasimatymus – vis dar veiksmingi.

Apsikabinimų svarba
Būti apkabintam mylimojo – nuostabus jausmas, todėl neturėtumėte to pamiršti ir bučiuojantis. Šis jaudinantis prisilietimas nebūtinai turi apimti erogenines zonas. Suimkite partnerio veidą delnais, panardinkite pirštus į plaukus, suimkite už pečių, perbraukite per kaklą. Šias jausmingas akimirkas nuostabu patirti ne tik pažinties pradžioje, bet ir ilgalaikiuose santykiuose.

Bučinys – pažadas
Kartais laiko nėra net greitukui, tokiu atveju aistringi bučiniai gali tapti saldžiu pažadu ateičiai. Šis būdas vers galvoti apie partnerį visą dieną.

Ką bučinio tipas sako apie vaikiną?

Galima pasakyti labai daug apie vaikiną vien tik iš to, kaip jis bučiuojasi. Įskaitant ir tai, ar jam patinkate, koks jis bus lovoje ir net šiek tiek apie jo asmenybę. Dažnai net nesuvokiame to, ką mums pasako bučiniai, tačiau giliai pasąmonėje, bučiniai yra tarsi signalai, nurodantys, ko galime tikėtis. Žinant tai sąmoningai, galėsite geriau suprasti ko jis nori ir tikisi.

Pakštelėjimas
Tai paprastas bučinys suspaudus lūpas, dažniausiai taip bučiuojama į skruostą. Tai trumpas, greitas bučinys ir paprastai nėra intymus. Tokie bučiniai nerodo jokio susidomėjimo. Jei jis bučiuoja jus būtent taip, tai gali reikšti du dalykus – arba jis tikrai jumis nesidomi, arba jam neįdomus pats intymumas. Kad ir kaip būtų, nei vienas scenarijus nežada nieko gero.

Įsisiurbimas
Tokiais bučiniais galite būti apdovanojama, jei vaikinais nebegali nulaikyti rankų. Jis jus „graibo“, per daug seilėjasi ir spaudžia jūsų kūną per stipriai. Nors tokie bučiniai ne visada yra patys maloniausi, tai tikrai rodo, kad jūs jį dominate. Be to, tai gali parodyti ir tai, kad vaikinas nėra labai patyręs.

Kazanovos bučinys
Tai toks bučinys, apie kurį skaitote erotiškuose romanuose. Jis žino, kad puikiai bučiuojasi, o jūs tuo mėgaujatės. Jis nedaro nieko per prievartą, nepersistengia, tačiau tuo pačiu metu, yra labai aktyvus. Tokio tipo bučiniai yra tiek pat emocionalūs, kiek ir fiziškai malonūs, be to, tai aiškus ženklas, jog lovoje jis tikrai geras. Jei jums pasisekė gauti tokį bučinį, nedvejokite – vaikinas nori, kad būtumėte jo mergina.

Bučinys atsimerkus
Tai prancūziško tipo bučinys, tačiau su tam tikra problema – jo akys visą laiką atmerktos. Jei vaikinas taip elgiasi jus bučiuodamas, dažnai tai išduoda, kad jis jumis nepasitiki. Deja, vienintelis vaistas tam yra laikas, todėl suteikite savo išrinktajam erdvės ar pamėginkite apie tai pasikalbėti.

Bučinys į kaktą ar akių vokus
Jei jus dominantis vaikinas bučiuoja jūsų kaktą, dažnai tai reiškia, kad jis jus mato tik kaip draugę. Tačiau, kai kurie vaikinai tokius bučinius naudoja apšilimui arba elgiasi taip, kai nori globoti. Vaikinai, kurie taip bučiuoja, būna daug šiltesni ir jautresni nei kiti vyrai.

Rankos bučiavimas
Kai vyras bučiuoja ranką, jis bando sužavėti. Taip jis mėgina parodyti, kad vertina tradicijas, o gal yra per daug prisižiūrėjęs romantiškų filmų… Dažniausiai tai būna keistas būdas flirtuoti. Būtent dėl to, turėtumėte atsargiai žiūrėti į vaikinus, kurie bučiuoja moterų ranką. Greičiausiai, vaikinas nėra visiškai nuoširdus ir tik mėgina jus sužavėti.

Švelnus bučinys
Ar vaikinas, bučiuodamas jus, elgiasi taip, tarsi būtumėte iš stiklo? Jei jis elgiasi per daug atsargiai, tai dažnai rodo, kad jis labai nervinasi ir bando save kontroliuoti. Jis taip pat gali jaustis kiek nesaugiai, todėl galite jį paskatinti.

Vampyro bučinys
Ar jis čiulpia jūsų kaklą kaip „pradedantysis vampyras“? Na, dažniausiai tokie bučiniai naudojami žaismingoms vilionėms arba parodo, kad jam įdomus šiurkštus seksas. Jei jis tą daro reguliariai, tai aiškiai parodo, kad jį domina BDSM.

Bučiniai į kaklą
Tai vieni iš erotiškiausių ir romantiškiausių bučinių. Kai vaikinas bučiuoja jus į kaklą nekasdamas, tai reiškia, kad jis nori jūsų ir kad nori jūsų dabar. Vyrai, kurie dažniau bučiuoja kaklą, o ne lūpas, gali bijoti intymumo, todėl atkreipkite dėmesį į tai.

Per daug jausmingas bučinys
Šie bučiniai labai primeną mūsų anksčiau minėtą „įsisiurbimą“, bet po tokių bučinių labai norėsite apsivalyti burną. Kai vaikinas taip bučiuojasi, net nekyla klausimų, ar jūs jam patinkate. Tačiau, tai rodo, kad jis tikrai nėra patyręs bučiuotojas ir nelabai supranta, kaip tai veikia jus. Jei susitikinėsite su tokiu vaikinu ar užsiimsite su juo seksu, nenustebkite, jei jo patirties trūkumas kiš koją.

Bučinys sučiauptomis lūpomis
Tai bučiniai nenaudojant liežuvio. Tai dažnai rodo, kad vaikinas nesidomi jumis rimtai. Jei jis jumis vis dėlto domisi, tai gali būti ženklas, kad jis kiek senamadiškas ar net įžūlus. Kad ir kaip būtų, tikėkitės, kad jis save kontroliuoja.

Juokingas bučinys
Jei vaikinas vaidina bučinį ar bučiuodamas jus atrodo keistai, reiškia jis nori vieno – jus prajuokinti. Jis mano, kad savo humoro jausmu gali jus užkariauti. Jei norite būti su tokiu vaikinu, juokitės kartu su juo.

Kaip bučiuojasi skirtingi zodiako ženklai

Ar kada svarstėte, kokią įtaką bučiniams daro jūsų ar partnerio zodiako ženklas? Žemiau rasite visą reikiamą informaciją ir galėsite palyginti teoriją su tikrove.

Avinas. Avinai yra impulsyvūs, aistringi ir greiti. Keli greiti bučiniai greitai perauga į staigų ir aistringą prancūzišką bučinį. Avinai taip pat mėgsta pakandžioti lūpas.

Jautis. Tai gilūs, sąmoningi ir jautrūs žmonės. Jaučio bučinys gali trukti visą amžinybę. Šio ženklo atstovai noriai tyrinėja visą partnerio burnos ertmę ir sąmonę.

Dvyniai. Dvyniai yra laisvos sielos, dievinančios pokalbius ir flirtą. Dvynių bučiniai aistringi su lengvais įkandimais. Jie taip pat mėgsta švelniai įkasti į ausų spenelius tarp bučinių. Tačiau šio ženklo atstovai mėgsta imti juoktis viduryje intensyvios bučinių sesijos, tad nenustebkite.

Vėžys. Vėžių bučiniai yra švelnūs ir gaivinantys. Kai vėžys ims jus bučiuoti, norėsite, kad jis niekada nesustotų. Šis ženklas padovanos šiltus, švelnius ir komfortiškus bučinius su menku aistros prieskoniu. Bučiniui tikrai akomponuos glamonės, apkabinimai ir gilus jautrumas.

Liūtas. Liūtai yra laukiniai ir netrukdomi. Pasiruoškite laukiniams ir saulėtiems bučiniams. Liūtas dažnai jus bučiuos, kai aplink daug žmonių, tad būkite tam pasiruošęs. Jų bučiniai intensyvūs
ir labai aistringi. Liūtai taip pat dažnai naudoja liežuvį norėdami paerzinti.

Mergelė. Tai kruopštūs, tvarkingi ir kantrūs žmonės, kurie nuolat analizuoja visą patirtį. Nesitikėkite kvailų ir impulsyvių ėjimų. Mergelės bučiuoja švelniai. Šio ženklo atstovai mėgsta stipriai glausti prie savęs partnerį, kai jį bučiuoja. Taip pat bučiniui pasibaigus galite tikėtis kritikos ir vertinimo, todėl būkite pasiruošęs.

Svarstyklės. Svarstyklės yra išrankios, jausmingos, mėgsta romantiką ir paslaptį. Jų bučiniai ilgi ir romantiški. Svarstyklės pasistengs kruopščiai parinkti aplinką tobulam bučiniui. Jų bučiniai iš lėto įgauna vis didesnį intensyvumą.

Skorpionas. Bučiniai dažnai nėra šio ženklo prioritetas. Į bučinį skorpionas žiūri kaip į mažą žingsnį link sekso. Jų bučiniai aistringi, intensyvus ir dažnai išreiškia „alkį“. Skorpionų bučiniai trunka ilgai, todėl jis to paties tikėsis ir iš jūsų. Skorpionai nemėgsta nukrypti, tad nesitikėkite jokio dėmesio nukreipimo bučinio metu.

Šaulys. Šauliai mėgsta nuotykius, jie spontaniški ir stebinančiai jautrūs. Jų bučiniai nenuspėjami, tačiau taip pat labai sutelkti į jūsų reakciją. Šio ženklo atstovai retai tvarkingai vykdo darbus, tad jų bučiniai dažnai būna nenuoseklūs.

Ožiaragis. Ožiaragiai bučiuojasi intensyviai, nuoširdžiai ir tikrai moka tai daryti. Visas dėmesys skiriamas pačiam bučiniui. Visos kitos detalės išnyksta, nes ožiaragiui svarbiausia gerai atlikti darbą. Taip pat išnykti galite ir jūs.

Vandenis. Vandeniai mėgsta svajoti, jie švelnūs ir lengvai išblaškomi. Bučiuodamiesi jie dominuoja, yra aistringi ir tikslūs. Viena akis visada bus atmerkta, kad matytų partnerio reakciją. Iš pradžių tai gali neįtraukti, tačiau kai tik pajusite aistrą, nebenorėsite sustoti.

Žuvys. Žuvų ženklo atstovai yra jautrūs ir mylintys. Jų bučiniai švelnūs ir minkšti. Žuvų ženklo atstovas padovanos jums gėlių, o tada bučiuos jus lyg būtumėte seksualiausias žmogus planetoje. Deja, po bučinio, žuvys gali tapti labai šaltos.

Taigi, tikimės, šis straipsnis padėjo suprasti, jog bučiniai ir glamonės nuspalvina ne tik pažinties pradžią, bet ir suteikia tvirtumo ilgalaikiams santykiams. Juk bučiuodamiesi ir liesdami vienas kitą kuriate glaudesnį ryšį, intymumą, o aistra neišblėsta.
Bu
čiuokitės ir mylėkite vienas kitą!