Oralinis seksas vyrams yra tarsi dinamitas. Juk tai bene labiausiai atpalaiduojantis ir maloniausias veiksmas lovoje, kurį gali padaryti partnerė. Tačiau moterims yra kiek kitaip – joms reikia kiek daugiau laiko, jog pasijustų patogiai ir atsipalaiduotų, todėl sunku tikėtis, jog 10 minučių kunilingo sudrebins jos pasaulį ir suteiks nepakartojamą orgazmą.

Kiekvienai moteriai patinka skirtingi dalykai, todėl privalu įsiklausyti į partnerės žodžius ir stebėti jos kūną, tačiau žinodami mūsų patarimus, galite tapti tikru kunilingo meistru. Skaitykite toliau ir sužinosite kaip suteikti jai geriausią oralinį gyvenime.

Geriausias kunilingas – kaip tai daryti?

Kunilingas gali būti ideali įžanga, tačiau oralinis jai taip pat gali tapti ir puikiu pagrindiniu patiekalu arba desertu, todėl neribokite savęs. Taip pat turite žinoti jog kiekvienos moters anatomija yra visiškai unikali – nėra dviejų vienodų vaginų, tad nepamirškite komunikacijos. Stebėkite partnerės kūno reakciją, o dar geriau – paklauskite kas jai patinka. Ir nepamirškite – niekas netampa meistru tiesiog per akimirką, kaip ir visur, čia reikalinga praktika, o su ja ateis ir patirtis.

Kvapas

Galite praustis kiek norite, tačiau kiekvienas iš mūsų turime kvapą, kurio nenušveisi. Tai visiškai natūralu, todėl prisiminkite, kad ir moters vagina pasižymi specifiniu natūraliu kvapu. Tačiau prieš atliekant kunilingą, galima apsišvarinti:

  • Paprašykite partnerės, kad ji nueitų po dušu ar nusimaudytų vonioje (dar geriau, jei tai darytumėte kartu su ja);
  • Galima panaudoti bekvapes servetėles;
  • Derėtų vengti dezodorantų ir kvepalų naudojimų lytinių organų srityje, nes jie gali pažeisti natūralų pH balansą.

Skonis

Taip pat kiekvieno iš mūsų lytiniai organai ir išskyros turi tam tikrą skonį. Jei žmogus pasižymi gerai higienos įpročiais ir yra sveikas, jo skonis bus normalus, tačiau jei partnerė nerimauja dėl savo skonio, pasiūlykite jai vartoti šiuos ananasus, papają, muskato riešutus, cinamoną, salierus. Vengti reiktų česnakų, svogūnų, šparagų bei kopūstų.

Populiaru
Populiaru
(4)
9.90 €
(5)
10.95 €
(3)
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
14.95 €
(3)
11.95 €
(3)
19.95 €
Video
Video
(3)
28.95 €
Rodyti daugiau

Ar kunilingas saugus?

Atliekant kunilingą pastoti rizikos nėra, tačiau yra rizika perduoti lytiškai plintančias ligas. Juk bet koks lytinių organų kontaktas gali perduoti LPL. Tam, kad apsisaugotumėte, galite naudoti specialias servetėles, sukuriančias barjerą tarp vaginos ir burnos.

Populiaru
Populiaru
(22)
0.24 - 0.35 €
Populiaru
Populiaru
(20)
0.24 - 0.35 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(1)
42.95 €
(9)
0.27 - 0.38 €
(10)
0.24 - 0.35 €
(6)
0.24 - 0.35 €
(8)
0.24 - 0.35 €
(3)
1.95 €
(3)
0.23 - 0.32 €
10.95 €
5.95 €

Kaip atlikti kunilingą?

Pasiruošimas

Geriausiems rezultatams, turite įsitikinti, jog partnerė visiškai atsipalaidavusi ir jaučiasi patogiai. Pradėkite nuo švelnaus viso kūno masažo, prisilietimų ir bučinių. Tai padės atsipalaiduoti ir „užves“ ją ant kelio. Sakykite jai komplimentus, girkite ją – leiskite pasijausti velniškai seksualiai ir rodykite savo entuziazmą.

Taip pat labai svarbu užtikrinti, jog ne tik jai būtų patogu, tačiau ir jums. Įsitaisykite taip, jog būtumėte tikras, kad ilgą laiką jausitės patogiai ir išvengsite kaklo, riešų skausmo ar nutirpimo.

Šio proceso metu labai svarbi komunikacija, todėl klauskite jos kaip ji jaučiasi ir kas jai patinka, taip pat būkite pasiruošęs priimti partnerės komentarus.

Kurkite įtampą

Dažnai vyrai puola iš karto prie reikalo, tačiau jai bus kur kas maloniau, jei neskubėsite ir darysite viską iš lėto.

Kurkite įtampą, visai kaip muzikoje: pradėkite nuo švelnios, jaudinančios įžangos, po truputį pereidami prie pagrindinio veiksmo ir nepamirškite tinkamos kulminacijos. Pradėdami iš lėto ir keisdami intensyvumo lygį kursite seksualinę įtampą, kuri galiausiai peraugs į nepaprastą orgazmą.

Kaip pasirūpinti klitoriu?

Klitoris beveik kiekvienai moteriai teikia didžiausią malonumą. Jame yra per 8000 nervų galūnėlių, o tai dvigubai daugiau nei penio galvutėje.

Moterys gali patirti tokius ilgus ir intensyvius orgazmus, apie kuriuos vyrams galima tik pasvajoti. Tačiau ignoruodami klitorį, jai tokio malonumo tikrai nesuteiksite. Ši moters erogeninė zona yra kur kas didesnę, nei matoma plika akimi: mažytis kauburėlis, virš vaiginos yra tik klitorio viršūnėlė. Klitoris yra kur kas didesnis ir apima abu vaginos šonus. Ritmiškai masažuodamas šias zonas prieš ar naudojant liežuvį stimuliuosite partnerės kraujotaką lytiniuose organuose ir suteiksite jai itin malonius pojūčius.

Tačiau klitorio viršūnėlė yra pati jautriausia jo dalis. Ši vieta yra šiek tiek paslėpta odos lopinėliu, todėl, kai būsite pasirengęs ją itin pamaloninti, atitraukite odą, gaubiančią klitorį. Yra du būdai tam padaryti:

1. Apsikabinkite jos šlaunį bet kuria ranka ir uždėkite nykštį bei rodomąjį pirštą abiejuose klitorio pusėse. Pirštų galiukais patraukite odą, gaubiančią klitorį ir atidenkite jį.

2. Neapsikabindami jos šlaunies uždėkite nykštį ir rodomąjį pirštą taip, kaip patarėme aukščiau ir atidenkite jautriausią jos erogeninę zoną.

Kunilingo technikos

Kunilingui atlikti ypatingai svarbu technika. Pabandykite tai:

1. Tvirtu, plokščiu liežuviu švelniai braukite per jos kelnaites kol jų medžiaga sudrėks.
2. Kai partnerė bus sudrėkusi, šiek tiek palaižykite zoną virš klitorio. Nepamirškite šlaunų vidinės pusės.
3. Tvirtu ir plokščiu liežuviu prispauskite jos vulvą, laižykite į viršų. Kartokite.

4. Sulenkite liežuvį ir mažais ratukais laižykite odą, gaubiančia klitorį.
5. Pirštais švelniai atidenkite klitorį, sulenkite liežuvį ir laižykite klitorį. Pradėkite nuo švelnaus spaudimo ir ne itin intensyviai, po to laipsniškai didinkite intensyvumą.
6. Kai pasieksite tokį intensyvumo lygį, kuris patinka partnerei, nesustokite.

Lūpų laikymas

Laikydami abi išorinių lūpų dalis savo lūpomis, vedžiokite liežuviu tarp vidinių ir išorinių lytinių lūpų, vienoje pusėje vienu metu.

Įsiskverbimas liežuviu

Dauguma moters makšties nervų galūnėlių yra prie įėjimo ir maždaug porą centimetrų viduje. Taikykitės į šias sritis savo liežuviu, įterpdami jį į makštį. Metodai yra gana riboti dėl liežuvio ilgio, bet pabandykite judinti liežuvį jį įvesdami ir ištraukdami, o taip pat ratu vedžiojant jos įėjimo viduje.

Greiti judesiai

Pirštais praskleiskite išorines makšties lūpas. Švelniai judinkite savo liežuvį aplink jos klitorį. Laisvai judėkite, bet nuolat grįžkite prie klitorio, kadangi tai jautriausia vieta. Dauguma moterų dėl to pašėlsta, tačiau kai kurioms tai pernelyg intensyvu. Jei nesate tikri, kaip jai patinka, klitorio stimuliaciją būtinai pradėkite palengva. Išbandę, atkreipkite dėmesį į tai, ar ji dejuoja iš ekstazės ar skausmo.

Toliau aprašytos technikos neturėtų būti naudojamos, kol jūsų partnerė nėra pakankamai įkaitusi (t.y. sudrėkusi). Tai daug intensyvesni metodai ir gali būti per stiprūs kai kurioms moterims, net ir tada, kai jos artėja prie orgazmo.

Klitorio čiulpimas I

Atidenkite jos klitorių praskleisdami lūpas ir švelniai užgobkite. Kai klitoris atidengtas, suteikite jam greitą lengvą įsiurbimą; palengva traukdami jį į burną ir paleisdami. Tai kaip laižyti torto suplaktą tešlą nuo savo piršto. Neįtikėtinas jausmas, ir yra puikus dalykas, jei norite ją pakankinti – bet nereikia persistengti! Kai pradedate, rekomenduojame nenaudoti dantų ar tvirto įsiurbimo.

Klitorio čiulpimas II

Paimkite atidengtą klitorį į burną ir švelniai čiulpkite ji, tuo pat metu staigiais liežuvio judesiais judėkite virš ar aplink jį. Tai galima padaryti labai palengva arba labai agresyviai, o pirštų naudojimas tuo pačiu metu, paprastai pagreitiną intensyvų orgazmą.

Liežuvio vamzdelis

Susukite savo liežuvį į vamzdelį (jei to padaryti negalite, pamirškite apie tai, nes tai yra genetinis gebėjimas, kurio negalima išmokti). Ši technika geriausiai veikia apverstoje arba 69 pozicijoje. Susukite savo liežuvį į vamzdelį ties jos klitoriu. Judinkite jį pirmyn ir atgal; iš tikrųjų, jūsų liežuvis daro kažką panašaus į tai, ką daro moters makštis apie vyro varpą. Tai gali bet kurią moterį priartinti prie itin sprogaus orgazmo krašto.

Abėcėlė

Pabandykite naudoti savo liežuvį lyg rašytumėte ant genitalijų abėcėlę. Tai veikia stebėtinai gerai, kadangi liežuvis visada juda skirtingomis kryptimis. Sužinokite jos mėgstamiausias raides ir seką, kad pasiektumėte geriausią rezultatą!

Pozos

Pasitelkdami fantaziją, beveik kiekvieną įprasto sekso pozą galite paversti kunilingui tinkama poza, tačiau jei jums traukia kaklą, mes rekomenduojame šias pozas:

Ant nugaros. Tegu partnerė atsigula ant nugaros, pasidėjusi pagalvę po dubeniu. Praskėskite jos kojas ir atsiklaupkite priešais ją;
Visiška kontrolė. Atsigulkite ant nugaros, o partnerei liepkite apžergti jūsų veidą. Taip ji galės kontroliuoti judesius ir spaudimo intensyvumą, bei stebėti jus;
Beveik 69. Ji apsižergia jūsų veidą, tik šį kartą jos veidas nusuktas nuo jūsų veido, todėl ir ji gali jus pamaloninti oraliniu būdu.

Kodėl vyrai atsisako daryti kunilingą?

Deja, ne visi vyrai nori daryti moteriai kunilingą. Tam priežasčių yra įvairių, pradedant nuo patirties stokos ir baimės, jog nepavyks to padaryti gerai, baigiant principu „kas geriausia – tas man“. O dėl ko dažniausiai vyrai neatlieka oralinio savo moterims?

Mano, kad tai nemalonu

Kai kurie vyrai mano, jog moters vaginos laižymas paprasčiausiai nėra malonu. Todėl, lygiai taip, kaip kai kurios moterys nenori oraliniu būdu pamaloninti partnerio, jie nenori atlikti kunilingo.

Partnerė to neprašo

Yra daugybė priežasčių, kodėl moterys neišsako savo norų: kai kurios gėdyjasi prisipažinti kas jas užveda, kitos nenori spausti partnerio, o trečios paprasčiausiai nežino kas joms patinka.

Vyrai nėra tikri dėl savo įgūdžių

Kai kuriuos vyrus gali gąsdinti kunilingo sudėtingumas. Juk jau minėjome, jog kiekvienos moters vagina skirtinga, taip pat moterų anatomija kur kas sudėtingesnė, nei vyrų.

Be to, net jei vyras daro kunilingą nesivaržydamas, jis gali jį atlikti netinkamai. Juk moterys taip dažnai vaidina orgazmus ir malonumą, todėl vyrams dažnai nelieka progos mokytis.

Kai kurie yra vyrai paprasčiausi savanaudžiai

Kartais įsiaudrinusio vyro galvoje nelieka nieko išskyrus vieną mintį – jo orgazmas.

 

5 dažniausios klaidos kunilingo metu

Manymas, jog kiekvienos moters kūnas vienodas

Lengva manyti, jog jei patenkinote vieną moterį, patenkinsite ir kitas. Tačiau kiekviena vagina yra kitokia, todėl nemanykite, jog tai, kas tiko buvusiai partneriai, patiks ir esamai. Kiekviena moteris skirtinga, kaip ir jos kūnas, todėl kiekvienai patinka skirtingi dalykai.

Nesidomėjimas kas patinka partnerei

Kiekviename santykių aspekte, komunikacija yra itin svarbi. Prieš pradėdamas kunilingą ar bučiuodamas ją, pasakykite ką su ja darysite ir paklauskite ką ji apie tai mano.

Manymas, jog jis viską žino

Vyrai dažnai mano, kad moterims, kaip ir jiems, pakanka skverbties. Būtent dėl to, jie ima manyti, jog liežuvis turi būti naudojamas lygiai taip kaip pirštai ar penis. Žinoma, skverbtis liežuviu yra maloni, tačiau darydamas vien tai tikrai nepriversite jos patirti orgazmo. Jūsų misija – klitoris ir jo stimuliacija, o skverbtis į vaginą gali būti tik priedas.

Skubėjimas

Kunilingas yra nuostabi kelionė, kur visos dalys yra vienodai svarbios. Mėgaukitės juo, neskubėkite ir pasinerkite į malonumą kartu su partnere. Oralinis seksas yra maratonas, o ne sprintas.

Per trumpas oralinis

Jūs, greičiausiai, netemptumėte nei 5 minučių, jei talentinga partnerė darytų jums oralinį. Prisiminkite, moterys yra kitokios.

Moterims reikia kur kas daugiau laiko tinkamai įkaisti, todėl būkite kantrus. Vidutiniškai moteris patiria orgazmą per 20 minučių, tad būkite nusiteikęs padirbėti.

Suteikdamas moteriai orgazmą oralinio sekso metu, neabejotinai gausite atlygį – juk tai tikrai sunkus, laiko reikalaujantis darbas. Kunilingo menas taip pat yra puikus būdas parodyti moteriai, jog žinote, ką darote, pasitikite savimi ir esate puikus meilužis. Kai įvaldysite šį meną, jūsų partnerė matys jus kitomis akimis, todėl pirmyn, džentelmenai!