Tikriausiai tai visiems ne kartą girdėta sąvoka, tačiau ar esate užtikrintas, jog žinote tikrąją jos reikšmę? Daugelis mano, kad tai daugiau nei vienas orgazmas, patirtas tos pačios aistringos nakties metu. Tačiau tai tik vienas iš daugelio daugkartinio, dar kitaip vadinamo multiorgazmo apibrėžimų.


Kiti iš jų byloja, kad tai vienas po kito sekantys nepamirštami pojūčiai, kurių metu moteris jaučia stiprias, vieną už kitą didesnes malonumų bangas. Taip pat tai įvardijama kaip klitorio, makšties ar G taško srityje esantys virpesiai, silpniau ar stipriau užliejantys kūną ir mintis.


Tikriausiai nė viena moteris neatsisakytų šio svaiginančio malonumo, tačiau, kad ir kaip nebūtų liūdna, tyrimų rezultatai byloja, jog multiorgazmą pasiekia tik trečdalis silpnosios lyties atstovių. Tačiau kas nerizikuoja, tas negeria šampano, teigia visiems gerai žinomas posakis. Todėl pabandyti tikrai verta.


Klausiate, kas galėtų Jums padėti? Žinoma, populiariausieji ir nepriekaištingai savo funkcijas atliekantys vibratoriai. Tokiu atveju geriausia rinktis dvifunkcį sekso žaislą, stimuliuojantį ne tik vaginą, tačiau taip pat ir klitorių. Taip bus stimuliuojama daugiau erogeninių zonų, todėl tikėtina, jog keliskart pasiekti malonumo viršūnę bus žymiai paprasčiau. Pavyzdžiui, ryškiaspalvis vibratorius Skaistuolis tikrai Jūsų neapvils, juo džiaugtis galėsite net duše ir vonioje, nes prekė atspari vandeniui. Papildomą atšakėlę klitorio stimuliacijai taip pat turi ir vibratorius Perlas. Valdomas patogiais atskirais mygtukais, o atskirai judanti vibratoriaus galvutė ir besisukantys rutuliukai suteiks ypač daug malonumo.


Norinčioms atrasti slaptąjį G tašką, verta išbandyti vibratorių G malonumas, kurio viena pusė itin švelni, kita – padengta daugybę spygliukų, kurie tik dar intensyviau stimuliuoja jautriausias vietas. Sekso žaislas Baltoji Palaima, turintis net 7 skirtingus vibracijos režimus patenkins net pačią įnoringiausią damą ir tikrai suteiks pačius įsimintiniausius potyrius.


Pasiruoškite daugkartiniui orgazmui – siekite jo pamažu:


a. Sukurkite tinkamą aplinką, uždekite žvakių, įsijunkite romantiškos muzikos ir svarbiausia – atsipalaiduokite. Pašalinti dienos įtampą ir stresą padės atpalaiduojantis, o galbūt net erotinis masažas, kuriuo galite nustebinti vienas kitą. Maloniems įspūdžiams sustiprinti, nepamirškite naudoti mėgiamo masažo aliejaus.


b. Išmasažavęs mylimosios kūną – judėkite toliau. Aktyviai stimuliuokite intymiausias vietas. Mikliais pirštais arba liežuviu glamonėkite partnerės klitorių ir leiskite jai patirti pirmąjį, tačiau ne paskutinįjį orgazmą. Kaip žinia, moters kūnas praktiškai sutvertas daugkartiniam orgazmui. Kraujas iš vaginalinės zonos atgal išteka ne taip greitai, tad mažiausių pastangų dėka galite grąžinti ją į karščiausių pojūčių tašką.


c. Laikas atsikvėpti taip pat labai svarbus. Vos partnerei patyrus vieną orgazmą, nepulkite stačia galva suteikti jai kito. Ypač stimuliuoti klitorio, kuris po orgazmo būna neįtikėtinai jautrus. Todėl jo stimuliacija gali suteikti ne malonumą, o skausmą.


d. Norite mylimąją nustebinti iki šiol dar nepatirtais pojūčiais ir pademonstruoti, kas yra tikrasis orgazmas? Specialaus masažuoklio SPA masažas dėka ne tik atsipalaiduosite, bet galėsite stimuliuoti bene visas erogenines zonas ir išgyventi nepamirštamus pojūčius.


e. Net jei stengėtės iš visų jėgų, o partnerei nepavyko patirti keleto orgazmų vienu metu, nusiminti tikrai neverta. Juk svarbiausia nuoširdžios partnerių pastangos ir šilti jausmai vienas kitam.


Taigi, iš tiesų gi sakoma, kad svarbi ne kiekybė, o kokybė. Tai jeigu ir nepavyko partnerei padovanoti gausybės malonumo, svarbu, kad atrastumėte, kas iš tiesų patinka ir tada gal būt pavyks!