Moteriškas orgazmas– viena sudėtingiausių užduočių vyrams. Skirtingai nei stipriosios lyties atstovai, moterys sekso metu gali patirti net kelis orgazmus arba, kaip bebūtų apmaudu- nė vieno. Norint suteikti mylimajai nepamirštamus pojūčius lovoje, vyrai turi paplušėti iš peties, mat moterims patirti orgazmą žymiai sunkiau negu vyrams. Svarbi kiekviena detalė, net mažytis nukrypimas gali sugadinti orgazmą.


Seksas, moteriškas ir vyriškas orgazmai– neišsenkančios, skaitytojų susidomėjimą ir dėmesį atkreipiančios temos. Smalsumui patenkinti, pateikiame keletą įdomių faktų apie moterišką orgazmą, kurių galbūt dar nežinojote.


Moteriškas orgazmas gali būti net 4 rūšių. Tai klitorinis orgazmas, kai pirštais arba liežuviu stimuliuojama viena jautriausių moters vietų, taip pat visiems gerai pažįstamas vaginalinis- patiriamas lytinio įsiskverbimo metu. Orgazmų mišinys, kai vienu metu patiriamas vaginalinis ir klitorinis malonumas bei daugkartinis orgazmas- įvykstantis to paties lytinio akto metu, tačiau skirtingais laiko momentais.


Spenelių stimuliacija. Tyrimai atskleidė, jog orgazmą moteris patirti gali ne vien lytinių organų stimuliacijos metu. Kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų, tačiau laižant ar kitokiu būdu stimuliuojant spenelius, išsiskiria oksitocino hormonas, kurio dėka į makštį intensyviau plūsta kraujas. Tai reiškia, jog moteris tuo metu išgyvena intensyvesnį orgazmą.


Vaginos ir klitorio stimuliacija. Dauguma moterų vaginalinį orgazmą patiria tik tada, kai mylimasis nepamiršta stimuliuoti ir klitorio.


Orgazmas ir gimdymas. Ar teko girdėti, jog lytinį pasitenkinimą moteris gali patirti ir gimdymo metu? Stumiant kūdikį, stimuliuojamos kai kurios jautriausios vietos, sukeliančios orgazmą.


Protinė stimuliacija. Kartais lytinį pasitenkinimą galima patirti vien tik protinės stimuliacijos dėka. Tereikia teisingai kvėpuoti, fantazuoti ir sutelkti dėmesį į save.


Kokia moteriško orgazmo trukmė? Tyrimų rezultatai byloja, jog tai vos 6-10 sekundžių intervalas. Tačiau kai kurioms pavyksta malonumu pasidžiaugti net 20 sekundžių.


Šuniuko poza. Viena geriausių padėčių, kurios metu esant lytiniam įsiskverbimui ir klitorio stimuliacijai, moterys dažniausiai patiria įsimintiniausią orgazmą.