Sinchroninis orgazmas – tai vienas nuostabiausių dalykų, ką pora gali patirti kartu, tačiau tai padaryti nėra lengva. Nors tai nėra paprasta, tačiau tai tikrai labai galima pasiekti, jei apsišarvuosite kantrybe. Štai – keletas naudingų patarimų, galinčių padėti pasiekti orgazmą kartu:


1. Pabandykite pasimylėti antrą kartą. Vyras pasiekia orgazmą per maždaug 2-5 minutes, tačiau mylintis antrą kartą, lytinis aktas truks ilgiau, taigi, ir moteriai, tikėtina, pavyks pasiekti orgazmą (kad ji patirtų orgazmą, lytinis aktas turėtų trukti 12-14 minučių).


2. Raskite maloniausią pozą, bet jokia poza negali užtikrinti, kad tikrai pavyks pasiekti orgazmą kartu. Pozas keiskite, patartina išbandyti pozas tokiu eiliškumu: „Misionieriaus“ poza, moteris ant viršaus ir „Šuniuko“ poza.


3. Naudokite vibratorių. Moterys, kurios masturbacijos metu yra bandžiusios vibratorių, pripažins, kad tai ne tik garantuoja orgazmą, bet ir gali padėti patirti kelis orgazmus iš eilės. Jei dvejojate, ar tai tikrai gali padėti, tiesiog išbandykite! Rinktis tikrai yra iš ko, ir savo mėgstamiausią produktą moterys gali atrasti tik eksperimentuodamos.