Apie tobulą, iš proto varantį orgazmą svajojame kiekvienas, tačiau kokiomis priemonėmis galima jį pasiekti? Šioje srityje vyrus gamta apdovanojo labiau, pasitreniravę ir išsiugdę ištvermę malonumą patirti gali keletą kartų iš eilės. Moterys tuo pasigirti negali, seksualiai susijaudinti joms prireikia daugiau laiko, orgazmo pasiekti taip pat nepavyksta taip greitai kaip galbūt norėtųsi. Todėl siūlome keletą patarimų, kurie dailiosios lyties atstovėms leis geriau pažinti save ir tokiu būdu pasiekti didžiausią palaimą.


Praktika. Statistiniai duomenys byloja, kad beveik pusė pasaulio moterų pirmą kartą orgazmą pasiekia masturbacijos būdu, liesdamos ir glamonėdamos save. Nebijokite nuodugniai tyrinėti savo kūno, ieškoti jautriausių kertelių. Apie jas nieko nelaukdamos informuokite mylimąjį, užduotį jam bus atlikti kur kas lengviau.


Pasimatymo vakaras. Tikriausiai pastebėjote, kad kartais mintys apie seksą jaudina žymiai labiau nei staiga prasidėjęs veiksmas? Gundantis elgesys ar erotinės kalbos akimirksniu užkurs aistrą jumyse. Todėl nieko nelaukdami paskirkite vienas kitam pasimatymą pavyzdžiui kine! Stebėdami jums abiems mėgstamą filmą nevenkite glamonėti mylimojo, pakštelėti į lūpas, švelniai krimstelėti ausin. Garantuojame, jog dar negrįžę namo ir nepasiekę lovos, norėsite pulti vienas kitam į glėbį.


Fantazuokite. Seksas – puikus būdas fiziniam malonumui patirti, tačiau taip pat atitrūkti nuo tikrovės. Atpalaiduokite kūną, mintis ir fantazuokite. Apie slapčiausius savo norus papasakokite partneriui ir įgyvendinkite juos kartu.


Kegelio pratimai. Jie sustiprins dubens raumenis ir leis mėgautis intensyvesniu orgazmu. Reguliari mankšta duos stulbinančių rezultatų.


Būkite viršuje. Yra tam tikrų sekso pozų, kurių dėka moteris patiria daugiau malonumo. Tam puikiai tinka padėtys, kai moteris užima lyderės poziciją ir karaliauja viršuje. Tuo metu ji gali kontroliuoti įsiskverbimo kampą ir gylį, intensyviau stimuliuoti klitorių. Trečia – vyras turės puikią galimybę glamonėti mylimosios krūtinę, o susitikę žvilgsniai abu išves iš proto.


Misionieriaus poza. Sena kaip pasaulis, tačiau ne prasta. Jos metu galite jaustis itin artimi, mat niekas netrukdo bučiuotis ir glamonėtis į valias, kuždėti meilius žodelis vienas kitam, apsikabinti. Būtent švelnumas, romantika, mielos kalbos sekso metu taip pat prisideda prie stulbinančio moters orgzamo.


Pokalbiai. Nesivaržykite ir tiesiai šviesiai mylimajam pasakykite, kokie atliekami veiksmai Jums patinka, o kurių sekso metu geriau atsisakyti. Drovumą šiuo atveju palikite už miegamojo durų.