Net vėlyvaisiais nėštumo mėnesiai, didelė dalis nėščiųjų užsiima lytiniu aktu. Ir jei jums įdomu, kaip jos tai daro, atkreipkite dėmesį į keletą dalykų: 


Supraskite, kad lytiniai santykiai nėštumo metu iš esmės yra saugūs. Jie negali sužeisti vaisiaus. Skverbtis nėra pavojinga. Net sperma nedarys jokios įtakos jūsų kūdikio būklei. Tiesiog pasisaugokite, kad partnerio kūnas nespaustų pilvo. Eksperimentuokite su pozomis. Be to, būkite seksualiai aktyvi iki kol nutekės vanduo.


Lubrikacija. Ji tampa ypač svarbi vėlyvose nėštumo stadijose. Šiuo laikotarpiu natūrali lubrikacija gali būti sudėtinga. Būtinai naudokite vandens pagrindo lubrikantus.


Nėštumo laikotarpiui pamirškite misionieriaus pozą. Misionieriaus poza yra pagrindinė sekso poza, kai vyras yra ant moters. Akivaizdu, kad kai esate nėščia, tai gali sukelti tam tikrų problemų. Jūsų partnerio kūno svoris tikrai spaus pilvą, o spaudimas gali sukelti komplikacijų vaisiui. Kaip mylėtis nėštumo metu? Mylėdamiesi pabandykite būti kūrybiški, eksperimentuokite. Viršuje galite būti jūs. Taip pat galite apsvarstyti vaginalinę sueitį iš nugaros arba šaukštelių pozą. Pasirinkite pozą, nepamiršdami krūtų. Nėštumo metu jas paprastai skauda, taigi rinkitės sekso pozas, kurios nekels krūtinei nemalonių pojūčių. Jei negili skverbtis Jums patogesnė, turėtumėte aptarti tai su partneriu.


Oralinis seksas nėštumo yra įmanomas, tačiau būkite atsargesni. Jei po keleto sekso pozų išbandymo, nekaip jaučiatės, kita galimybė yra oralinis seksas. Tačiau turite patarti partneriui. Informuokite partnerį, kad jis nepūstų oro tiesiai į makštį. Jums ir jūsų kūdikiui tai gali būti mirtina. Tai gali sukelti oro emboliją – oro burbuliukas gali blokuoti jūsų kraujagysles. Taigi, aptarkite apribojimus.


Turėkite omenyje, kad pasakyti „ne“ nėra nieko blogo. Jei tvirtai jaučiate, kad mylejimasis nėštumo metu dėl kažkokių priežasčių jums nėra gerai, aptarkite tai su partneriu. Jis turi suprasti, ką jūs manote ir kaip jūs jaučiatės. Galų gale tai jūsų kūnas, ir jūs turite teisę nuspręsti, ką norite su juo daryti.