Jeigu mažas lytinis potraukis (libido) turi įtakos jūsų laimei, pasitikėjimui savimi ar santykiams, imkitės veiksmų ir išsiaiškinkite jo priežastis.


1) Pasitikrinkite. Kai kurios nediagnozuotos sveikatos problemos, įskaitant hipotireozę ir depresiją, gali prisidėti prie žemo libido.


2) Su gydytoju aptarkite skiriamus vaistus. Tam tikri gydytojų parašyti vaistai, turi tam tikrą šalutinį poveikį, mažina moterų libido.


3) Skirkite laiko seksui. Daugelis moterų sveikam seksualiniam gyvenimui neskiria pirmenybės prieš kitus kasdienius rūpesčius. Pasistenkite tai pakeisti ir skirkite laiko pasimėgauti seksualine patirtimi.


4) Mėgaukitės savo grožiu. Žema savigarba mažina libido. Ignoruokite nepasiekiamą moterų vaizdavimą žiniasklaidoje ir mylėkite save tokią, kokia esate.


5) Nesigydykite. Su lytiniu potraukiu susijusių problemų aptarimas su sveikatos priežiūros specialistu yra pirmasis žingsnis ieškant problemos sprendimo.


6) Apsvarstykite harmoninius tyrimus. Ši praktika padeda diagnozuoti žemo libido priežastis ir siūlo sveikatinimosi planą, kuris gali būti paremtas vitaminų, vaistažolių ar hormonų vartojimu.


7) Išbandykite biologinio grįžtamojo ryšio terapiją. Šis požiūris padeda atpažinti atsakus į tam tikrus neigiamus dirgiklius. Biologinis grįžtamasis ryšys yra svarbi kovos su žemu libido priemonė. Naudojant šią terapiją, gali būti išspręsta iki 70 procentų visų seksualinės funkcijos sutrikimų.