Sekso žaisliukų rinkiniai

Norite išbandyti kažką naujo, tačiau nežinote, ką? Negalite apsispręsti, kokio sekso žaisliuko norite? O gal norite visko ir iškart? Tada sekso prekių rinkinys – tai viskas, ko Jums reikia! Rinkinukai yra subalansuoti tokiu būdu, kad Jūsų miegamajame būtų „visko po truputį“ ir nieko netrūktų. Su jais turėsite galimybę išbandyti skirtingus sekso žaislus ir rasti labiausiai sau tinkantį. Be to, tai puiki dovana porelei arba mylimam žmogui!

Kokie būna sekso žaisliukų rinkiniai

Patys populiariausi yra rinkiniai, skirti specialiai vyrams, specialiai moterims arba  poroms. Taip pat rinkiniai analiniam seksui ir G-taškui. Jie susideda iš vieno arba kelių vibratorių, analinių bei vaginalinių kamuoliukų, vandens pagrindo lubrikanto, masturbatorių. Čia reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvieno rinkinio komplektacija yra skirtinga, todėl rinkitės atidžiai, pagal savo lūkesčius. Tikrai išsirinksite kažką tinkamo, nes pasirinkimas milžiniškas!

-25%
Erotinis rinkinys Eksperimentas
(33)
54.95 € 41.21 €
Analinių kaiščių rinkinys Įvairovė
BDSM rinkinys Pradedantiesiems
Suvaržymo rinkinys pažengusiems
Analinių žaislų rinkinys Demonai
Rinkinys Paslapčių Skrynia
4 dalių rinkinys For HIM
Vibratorių rinkinys In Touch
Fleshlight Ištvermės rinkinys

Kodėl verta rinktis

Sekso žaisliukų rinkinių kainos nėra labai aukštos. Dažniausiai vienas rinkinys kainuoja tiek, kiek kainuotų vienas, kiek brangesnis vibratorius. Todėl jei norite išbandyti kažką naujo, tačiau dvejojate, ar jums patiks, drąsiai rinkitės rinkinį išbandymui. Tai taip pat puikus pasirinkimas sekso žaidimų naujokams – išbandę visko po truputį jau žinosite, kas Jums patinka ir ko norite!

Visi erotiniai rinkinukai sukurti drąsiems ir geidulingiems eksperimentams. Turėdami tokį rinkinį, jūs niekada nepajusite seksualinių pojūčių monotonijos. Nauji įspūdžiai ir potyriai tikrai bus stiprūs. Jeigu esate pasiruošęs įgauti naujos patirties naudodami sekso žaislus, ar visiškai nenorite riboti savęs erotiniuose žaidimuose, tuomet sekso prekių rinkinukas yra pats geriausias jūsų pasirinkimas, koks tik galėtų būti!