Fleshlight yra sekso žaislai, sukurti vyrams ir skirti ypatingai maloniai skverbčiai. Tai labai kokybiški ir patvarūs žaislai. Prieš pirkdamas sužinok viską viską apie šiuos masturbatorius. Pateikiame išsamią informaciją apie Fleshlight prekių savybes, naudojimą ir priežiūrą.


Fleshlight kuria ir platina Interactive Life Forms. Fleshlight pavadintas pagal odą (flesh) primenančią medžiagą, kuri naudojama movos viduje, taip pat dėl plastiko dėklo, kuriame laikoma mova, ir kuris atrodo kaip padidintas žibintuvėlis (flashlight). Vidinė gali būti vulvos (vaginos), išangės ir burnos angų pavidalo. Vidinė movos pusė yra įvairaus minkštumo ir perregima, ribotas kiekis gali būti mėlynos spalvos (kaip Avataras), ir 48 skirtingų vidaus faktūrų.


Fleshlight sukūrė Steve Shubin. 1998 m. už išradimą jam buvo išduotas patentas. Šie masturbatoriai buvo sukurti, kaip saugesnė tikro sekso alternatyva, atsižvelgiant į LPI, nėštumą ir priverstinį celibatą.


Fleshlight Girls


Fleshlight Girls prekės ženklas – tai pagal užsakymą sukurtos masturbacijos movos. Jos sukurtos pagal populiarių pornografinių filmų žvaigždžių kūnus. Jos gaminamos tiksliai pagal žvaigždės makšties, burnos ir/ar išangės formą.


Medžiagos


Fleshlight yra pagaminti pagal medicinos ir maisto reikalavimus, be ftalatų. Pagal Fleshlight svetainę, įterpimui naudojama medžiaga yra vadinama „Real Feel Superskin“ (realaus pojūčio oda), gaminiai nėra gaminami iš latekso, plastiko ar silikono. Fleshlight DUK teigia, kad medžiaga yra „bendrovės paslaptis, kuri patentuota keliais JAV patentais“.


Ar šis produktas skirtas ilgalaikiam naudojimui?


Minkšta, lanksti, nevibruojanti SuperSkin masturbacijos mova yra pagaminta iš patentuotos, aukštos kokybės medžiagos, kuri skirta atkartoti sekso su skverbtimi pojūtį. Formuota mova pristatoma kartu su patraukliu ir tvirtu dėklu, kuris yra panašus į įprastą žibintuvėlį, todėl laikymas yra paprastas ir diskretiškas. Ją lengva naudoti ir valyti, ji yra 100 procentų saugi. Tinkamai naudojant, jūsų Fleshlight produktas teiks malonumus visą gyvenimą!


Kokio dydžio yra Fleshlight produktas?


Fleshlight produktas (mova ar dėklas) yra maždaug 26 cm ilgio ir 10 cm skersmens.


Ar ji vibruoja?


Fleshlight produktų veikimui nereikia baterijų ar elektros. Tačiau intensyviai stimuliacijai Fleshlight Vibro naudoja 3 Fleshlight kulkos pavidalo vibratorius!


Fleshlight mova iš latekso, plastiko ar silikono?


Ne, Fleshlight movos yra pagamintos iš medžiagos, kuri yra patentuota JAV keliais patentais ir yra žinoma kaip SuperSkin. Tiksli produkto formulė yra bendrovės paslaptis. Jokie kiti sekso žaislai nesuteikia tokio pojūčio kaip Fleshlight ir nėra tokie ilgaamžiški. Žodžiais negali tinkamai paaiškinti!


Ar Fleshlight medžiagoje yra ftalatų?


Ftalatai yra apibrėžiami kaip “bet kokios druskos arba esteriai, ftalio rūgštis, ypač naudojami kaip plastifikatoriai ir tirpikliuose“. Yra gana daug prieštaringų idėjų dėl ftalatų naudojimo sekso žaisluose, bet mes džiaugiamės galėdami užtikrinti savo klientus, kad Fleshlight medžiagoje ftalatų NĖRA.


Kaip naudotis Fleshlight produktu?


Išėmę Fleshlight movą iš dėklo, sušildykite ją pamerkdami į kriauklę ar vonią su šiltu vandeniu. Jei reikia, išleiskite vandenį ir procesą pakartokite su nauju šiltu vandeniu. Nevirinkite ir nekaitinkite mikrobangėje. Nukratykite vandens perteklių ir įdėkite movą į Fleshlight dėklą. Apačioje sureguliuokite dangtelio sandarumą, kad nustatytumėte įsiurbimo stiprumą. Baikite angą ir save patį patepdami reikiamu kiekiu vandens pagrindo lubrikanto. Jei Fleshlight mova dar per šalta, pabandykite pašildyti lubrikantą.


Koks yra geriausias Fleshlight produktų valymo būdas?


Tiesiog išskalaukite movą šiltu vandeniu ir leiskite gerai išdžiūti. Plaudami SuperSkin rankovę muilo nenaudokite. Norėdami išlaikyti minkštumo pojūtį, movą pabarstykite kukurūzų krakmolu ir nupurtykite miltelių perteklių. Nerekomenduojame naudoti talko ar kūdikių miltelių.


Kaip geriausia džiovinti Fleshlight masturbacijos movą?


Nupurtykite kaip įmanoma daugiau vandens ir padėkite gerai vėdinamoje vietoje – šalia lango arba prie ventiliatoriaus. Greitam džiovinimui perbraukite plonu audeklu arba rankšluosčiu. Kai padėsite į dėklą, įsitikinkite, kad galiniai dangteliai yra laisvi, taip oras galės cirkuliuoti.


Ar galiu naudoti Fleshlight duše ir vonioje?


Taip, galite naudoti Fleshlight produktus dušo kabinoje ir vonioje. Nors nenutiks nieko bloga, jei produktą panardinsite į vandenį, įsitikinkite, kad nebus kontakto su muilu. Jei muile yra aliejų, tai gali pakenkti jūsų Fleshlight movai.


Ar su Fleshlight produktu galiu naudoti prezervatyvą?


Nors būtinybės naudoti prezervatyvą su Fleshlight produktu nėra (tol, kol jūs su niekuo nesidalinate, ko mes niekada nerekomenduojame), naudojimas Fleshlight movai arba jums nepakenks.


Ar galiu Fleshlight dėklą naudoti su skirtingų tekstūrų masturbacijos movomis?


Taip, visos tekstūruotos movos yra skirtos naudojimu su Fleshlight dėklu. Rekomenduojame kiekvienai movai įsigyti atskirą dėklą, kad saugojimas būtų kaip galima patogesnis, tačiau galite pasirinkti ir keletą movų naudoti su vienu dėklu.


Kodėl mano Fleshlight mova po nuplovimo ir išdžiovinimo tapo lipni?


Jūsų masturbacijos mova nepažeista. Jis gali būti saugoma savo tąsioje būsenoje. Kai ateis laikas pakartotinam naudojimui, tiesiog nuskalaukite movą po šiltu vandeniu ir leiskite išdžiūti, o tada naudokite lubrikantą. Jei norite išsaugoti savo movos minkštumą, tiesiog pabarstykite šiek tiek kukurūzų krakmolo. Skaidrios masturbacijos movos yra natūraliai lipnesnės nei spalvotos.


Mano orgazmas ateina per greitai. Turite patarimų?


Siekiant pailginti seksą ir padėti jums pagerinti savo seksualinę ištvermę bei techniką, buvo sukurtas ištvermės mokymo prietaisas (Stamina Training Unit – STU).


Kokio tipo lubrikantą aš galiu naudoti su savo Fleshlight produktu?


Mes rekomenduojame naudoti tik vandens pagrindo lubrikantus. Aliejaus pagrindo lubrikantai NETURĖTŲ būti naudojami, nes jie pamažu pakenks Fleshlight medžiagai. Aliejaus pagrindo lubrikantais pažeistos movos negali būti pakeičiamos ar grąžinamos.


Ant mano masturbacijos movos atsirado juodos dėmės, ką man daryti?


Tai kartais atsitinka, kai mova yra saugoma nevėdinamose vietose, kol dar yra šlapia. Naudokite nedidelį izopropilo alkoholio kiekį ir išvalykite savo Superskin movą.


Ar aš per senas naudoti Fleshlight produktus?


Visų amžiaus grupių vyrai kasdien atranda Fleshlight ženklo produktus! Nurodytas amžius gali skirtis nuo ankstyvo 20 iki 50 pabaigos. Išbandymo priežastys skiriasi kaip ir amžius, bet mes džiaugiamės už visus 18 metų amžių perkopusius vyrus.


Nusprendei išmėginti? Įsigyk savo Fleshlight masturbatorių internetu.