Nors tebėra populiaru manyti, jog erotinių prekių parduotuvėse prekiaujama daugiausiai prekėms skirtomis moterims – vibratoriais ir panašiais dalykėliais, laikas ši mitą sugriauti! Fantazijos.lt tikrai nepamiršta vyrų – asortimente gausu prekių, skirtų būtent jiems ir jų poreikiams. Šiandien sužinosite apie vieną populiariausių vyriškų prekių – masturbatorius. Papasakosime apie jų paskirtį, rūšis bei priežiūrą.Masturbatorius – kas tai?


Masturbatorius – tai tam tikros kūno dalies imitacija, skirta masturbacijos metu patiriamus pojūčius padaryti kuo panašesnius, į jaučiamus sekso su partnere metu. Masturbatoriai gali būti vaginos, anuso arba burnos formos. Šie žaislai dažniausiai gaminami itin realistiški, išvaizda ir pojūčiu itin primenantys tikrą žmogaus kūną. Taigi, jei šiuo metu gyvenime trūksta sekso, liūdėti neverta – masturbatorius gali patenkinti ir pranokti jūsų seksualinius poreikius.


Dirbtinės vaginos


Tai klasikinė, pati populiariausia masturbatoriaus rūšis. Gaminama kuo panašesnė į tikrą moters vaginą – tikroviškos lytinės lūpos, kūno spalva. Tokių masturbatorių medžiaga paprastai itin minkšta, realistiška, primenanti žmogaus kūną. Vidinė anga būna dekoruota reljefiniu raštu tam, kad suteiktų dar daugiau intensyvių pojūčių.


 


Klasikinis vaginos masturbatorius

 


Analinė anga


Šis masturbatorius skirtas vyras, svajojantiems apie analinę penetraciją. Analinės angos masturbatorius siauras, tampriai apspaudžia pasididžiavimą, taip padarydamas masturbaciją dar intensyvesne. Gaminami seksualios užpakaliuko formos, tikroviški.


 


Masturbatorius – analinė anga

 


Burnos tipo masturbatorius


Daugelis vyrų svajoja apie oralinį seksą, tam ir sukurtas šio tipo masturbatorius. Burnos formos, pagamintas taip, kad sukurtu oralinio sekso įspūdi ir patenkintų jus taip, kaip nė nesvajojote. Tikroviška, natūrali išvaizda, bei itin intensyvūs pojūčiai.


 


Oralinio sekso masturbatorius.

Vibruojantys


Masturbatoriai gali turėti papildomą funkciją – vibraciją, kuri suteiks papildomą stimuliaciją ir suintensyvins pojūčius. Vibracijos dažniai gali būti reguliuojami, intensyvumas taip pat. Vibruojantys masturbatoriai gali būti įkraunami (itin patogu) arba varomi baterijomis.


Modernūs, itin aukštos kokybės


Pagaminti iš kokybiškiausių medžiagų, itin realistiški bei papildyti įvairiomis funkcijomis – vibracija, masažas, oralinį seksą imituojantys judesiai. Kai kurie iš jų gali būti išmanūs, valdomi telefonu per bet kokį atstumą (tinka virtualiam seksui), taip pat gali turėti kalbėjimo funkciją – skleisti seksualias moteriškas dejones ir nešvankybes. Šio tipo masturbatoriai patogiai pakraunami USB, bei yra itin galingi.


Aukščiausios kokybės silikoninis masturbatorius

 


Kelioniniai


Šie masturbatoriai itin kompaktiški – užima mažai vietos, gali tilpti į kišenę, ar į pilnai prigrūstą lagaminą. Supakuoti itin diskretiškai, todėl tik jūs žinosite, kas tai yra. Kai kurie iš šio tipo masturbatorių skirti vienkartiniam naudojimui, tai taip pat itin patogu kelionėse.


 


 


Diskretus kelioninis masturbatorius

 


Medžiagos


Masturbatoriai dažniausiai gaminami iš šių medžiagų: medicininis silikonas, TPE, želinis plastikas. Silikonas pasižymi sterilumu, lengvai valomas, yra ilgaamžis. TPE arba kitaip vadinama „Nature skin“ yra pati realistiškiausia minkščiausia, labiausiai realų kūną primenanti medžiaga, ji labiausiai tinka būtent masturbatoriams, nes suteikia pačius tikroviškiausius pojūčius. Želinis plastikas ne toks minkštas ir realistiškas, tačiau yra pigesnis, todėl tiks turintiems ribotą biudžetą.


Masturbatorių priežiūra


Po kiekvieno naudojimo nuplauti vandeniu ir muilu, arba nuvalyti specialiu, antibakteriniu sekso žaislų valikliu. Jei žaisliukas pagamintas iš TPE, rekomenduotina naudoti ir priežiūros pudrą. Kad būtų dar maloniau, masturbatorius naudokite kartu su lubrikantu. Jei žaislas silikoninis, lubrikantas turėtų būti vandens pagrindo.