Fleshlight ”Jessica Drake Heavenly”

SKU
23095
77,39 €

Intriguojanti naktis su karšta blondine, erotinių filmų suaugusiems žvaigžde, garsėjančia tobulos formos, putlia ir visuomet prisirpusia vagina. Skamba kaip svajonė? Ją įgyvendinti padės Fleshlight masturbatorius, kuris imituoja garsiosios Jessica Drake vaginą.

Fleshlight – vienas populiariausių masturbatorių gamintojų pasaulyje. Prabangos ir kokybės ženklas garantuoja maksimalų ir ilgalaikį malonumą. Visi masturbatoriai pagaminti iš odą imituojančios SuperSkin medžiagos, kurios pagrindinis tikslas – vyrams suteikti tokius pojūčius, kokių jie nė neįsivaizdavo savo erotinėse fantazijose.

Šis unikalus masturbatorius sukurtas pagal garsiosios filmų suaugusiems žvaigždės Jessica Drake vaginos anatomiją. Žaisliukas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, kuri pasižymi minkštumu, elastingumu ir garantuoja itin malonų įsiskverbimą. Viduje jūsų laukia speciali tekstūra, kuri kanalą padengia 4 skirtingais gumbeliais, ruoželiais ir iškilumais, suteikiančiais papildomą stimuliaciją.

Masturbatorius lengvai valomas ir prižiūrimas. Diskretiška pakuotė leidžia jį nešiotis su savimi. Prieš naudodami išimkite formą palaikančią lazdelę iš Fleshlight vidaus. Ilgis – 25,4 cm, skersmuo – 0,7–1,9 cm.

Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
4
  • Informacija
  • Atsiliepimai 1
Informacija
Medžiaga Superskin
Gylis Ilgis: 25,4 cm
Skersmuo 0,7-1,9 cm
Savybės Itin realistiška medžiaga
Pristatymo laikas 1 - 2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos