Sekso žaisliukų valikliai

Sekso žaisliukų valikliai ne tik palaiko švarą, bet ir dezinfekuoja, apsaugo nuo infekcijų bei padeda naujas priemones paruošti naudojimui. Čia rasite... specializuotų, kokybiškos sudėties valiklių, kurie leis kaip įmanoma ilgiau išlaikyti sekso žaisliukus nepažeistus ir padės jais naudotis saugiai, be jokio pavojaus jūsų sveikatai.

Daugiau

Sekso žaisliukų valikliaiParduotuvės


Parduotuvė
Mus rasite:
Gedimino pr. 45
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
VI–VII 10:00–18:00
Susisiekime:
+370 621 56530
Parduotuvė
Mus rasite:
P. Lukšio g. 2
Darbo laikas:
I–V 11:00–19:00
Susisiekime:
+370 650 88860
Parduotuvė
Mus rasite:
Savanorių pr. 196
Darbo laikas:
I–V 10:30-18:30
VI 10:00–17:00
VII 10:00–16:00
Susisiekime:
+370 617 00069
Parduotuvė
Mus rasite:
Sausio 15-osios g. 13
Darbo laikas:
I-V 10:30-18:30
Susisiekime:
+370 659 38069
Parduotuvė
Mus rasite:
Kauno g. 31
Darbo laikas:
I-V 11:00-19:00
Susisiekime:
+370 607 10860

Informacija


Prekių pristatymas

Žinome, kad kiekvieno mūsų kliento poreikiai labai skirtingi. Todėl stengiamės jums pasiūlyti ne tik platų prekių asortimentą, bet ir skirtingus jų pristatymo variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka labiausiai.

Nemokamas pristatymas LP Express paštomatais ir Lietuvos paštu įsigijus prekių už 29 Eur ir daugiau.

Jeigu įsigysite prekių už mažesnę sumą pristatymas kainuos nuo 2,2 Eur iki 3 Eur. Lietuvos teritorijoje prekes pristatysime per 1–2 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo.

Išsirinktas prekes paštu siunčiame į bet kurią Europos šalį.

daugiau

Prekių grąžinimas

Užtikriname sklandų brokuotų prekių grąžinimą. Neveikiančią prekę pakeičiame kita arba klientui pageidavus, grąžiname pinigus.

Susisiekti dėl prekių grąžinimo galite info@fantazijos.lt

Gavus nekokybišką prekę, reikėtų su mumis susisiekti kuo greičiau. Prekes galima grąžinti fizinėse parduotuvėse arba išsiųsti registruotu paštu.

Atsiskaitymas

Už prekes siūlome apmokėti jums patogiausiu būdu. Jį pasirinkti galėsite pirkimo metu. Visi mūsų siūlomi atsiskaitymo būdai yra saugūs ir patikimi.

Turint klausimų dėl apmokėjimo susisiekti galite info@fantazijos.lt

Siūlome atsiskaityti grynaisiais atsiimant prekes, bankiniu pavedimu, kreditine kortele per Paypal ar elektronine bankininkyste.

Privatumas

Ypatingą dėmesį skiriame jūsų privatumo ir saugumo užtikrinimui. Rūpinamės jūsų konfidencialumu ne tik įstatymų numatyta tvarka, bet ir papildomais būdais.

Jokiomis aplinkybėmis neviešiname informacijos apie jūsų įsigytas prekes.

Prekės įpakuojamos neutralioje pakuotėje – paprastoje kartotinėje dėžėje be jokių skiriamųjų ženklų. O internetinėje svetainėje įdiegtas SSL sertifikatas ir apmokėjimo sąskaitų konfidencialumas užtikrina maksimalų privatumą.

 

Kruopščiai valyti žaisliukus privaloma. Nors kai kurie virusai sunyksta lengvai, tačiau yra tokių, kurie gali gyvuoti savaitėmis ar mėnesiais, net ir visiškai neturėdami sąlyčio su kūnu. Jeigu norite išvengti nėštumo, taip pat svarbu kruopščiai pašalinti spermą, kuri gali būti likusi ant sekso žaisliukų. Manote, kad nesugebėsite kruopščiai prižiūrėti žaislų? Tuomet siūlytume nusipirkti jiems pakaitalus. Skiltyje „sekso žaisliukų valikliai“ skaitykite informacija, kuri supažindins JUs kaip tinkamai prižiūrėti skirtingus žaislus, bet tai nereiškia, kad nereikia skaityti žaislų naudojimo instrukcijų.

Užtikrinkite savo sekso žaisliukų švarą su „Fantazijos.lt“ siūlomais saugiais sekso priemonių valikliais. Mes prekiaujame visais būtinais valikliais, kurie leidžia ilgiau mėgautis mėgstamais sekso žaislais. Šie valikliai ne tik užtikrina itin saugų žaisliukų naudojias daugelį metų. Įprastas muilas ar ne specialūs valikliai gali kenkti Jums ir Jūsų žaisliukams, todėl geriausia rinktis specializuotus variantus.