Rūšiuoti

Sekso žaisliukų valikliai

Sekso žaisliukų valikliai ne tik palaiko švarą, bet ir dezinfekuoja, apsaugo nuo infekcijų bei padeda naujas priemones paruošti naudojimui. Čia rasite... specializuotų, kokybiškos sudėties valiklių, kurie leis kaip įmanoma ilgiau išlaikyti sekso žaisliukus nepažeistus ir padės jais naudotis saugiai, be jokio pavojaus jūsų sveikatai.

Daugiau
Sekso žaisliukų valikliai
Sekso žaisliukų valikliai
Kitos priemonės
Kitos priemonės
Diskretiški tamponai ir taurelės
Diskretiški tamponai ir taurelės
Nėštumo testai
Nėštumo testai
Skutimosi reikmenys
Skutimosi reikmenys

Kruopščiai valyti žaisliukus privaloma. Nors kai kurie virusai sunyksta lengvai, tačiau yra tokių, kurie gali gyvuoti savaitėmis ar mėnesiais, net ir visiškai neturėdami sąlyčio su kūnu. Jeigu norite išvengti nėštumo, taip pat svarbu kruopščiai pašalinti spermą, kuri gali būti likusi ant sekso žaisliukų. Manote, kad nesugebėsite kruopščiai prižiūrėti žaislų? Tuomet siūlytume nusipirkti jiems pakaitalus. Skiltyje „sekso žaisliukų valikliai“ skaitykite informacija, kuri supažindins JUs kaip tinkamai prižiūrėti skirtingus žaislus, bet tai nereiškia, kad nereikia skaityti žaislų naudojimo instrukcijų.

Užtikrinkite savo sekso žaisliukų švarą su „Fantazijos.lt“ siūlomais saugiais sekso priemonių valikliais. Mes prekiaujame visais būtinais valikliais, kurie leidžia ilgiau mėgautis mėgstamais sekso žaislais. Šie valikliai ne tik užtikrina itin saugų žaisliukų naudojias daugelį metų. Įprastas muilas ar ne specialūs valikliai gali kenkti Jums ir Jūsų žaisliukams, todėl geriausia rinktis specializuotus variantus.
 


Susiję straipsniai