Sekso žaislai

Items 1-36 of 70

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Items 1-36 of 70

Didėjančia tvarka
puslapyje
Page

Patį didžiausią malonumą lovoje (ir ne tik) garantuojantys – sex žaislaiSex žaislai, kuriuos perkate internetu dažnai gali būti pigesni nei jų analogai fizinėse. Jūsų pasirinktos prekės, nesvarbu ar tai būtų vibratorius, masturbatorius ar sex žaisliukai porai – pristatomi saugiai, diskretiškose pakuotėse, o slaptumas – garantuotas. Šie intymūs žaisliukai jau laukia naujųjų šeimininkų.

Sekso žaislai vyrams

Tarp vyrams skirtų sekso žaislų patenka ne viena kategorija. Vvyriški žaislai yra vaginos imitatoriai arba dirbtinės vaginos. Juos naudodamas vyras gali pajusti stimuliaciją, labai panašią į tą, kuri patiriama sekso su moterimi metu. Sekso lėlės – tokio tipo sekso žaislai dažniausiai yra žmogaus dydžio arba realaus žmogaus matmenis atitinkantys masturbatoriai. Antgaliai – lankstūs bei malonūs, šie intymūs žaislai prideda varpai ilgio, padidina jos apimtį, sukuria malonią stimuliaciją moteriai, arba atlieka viską iškart. Prostatos masažuokliai – vyrams, kuriems norisi stipresnių pojūčių, pravers prostatos masažuoklis. Tokio tipo erotiniai žaislai leis stimuliuoti jautriausius vyriškos išangės taškus bei neretai papildomai masažuos ir tarpvietę. Prezervatyvai – visų naudojami prezervatyvai turbūt yra patys populiariausi sex žaislai, jeigu juos priskiriame šiai kategorijai.

Sekso žaisliukai moterims

Moteriški žaislai yra tiek pat populiarūs (jeigu ne dar daugiau) nei vyriški.

Suaugusių žaislai būna pačių įvairiausių tipų, bet jų tikslas vienas ir bendras – paversti gyvenimą malonesniu ir įdomesniu. Tai bene labiausiai išdykę sex žaislai tikriems suaugusiems. Drąsiai naršykite po Fantazijos.lt kategoriją „Analiniai sekso žaisliukai“.Kiti žaislai – čia galima priskirti seksualią aprangą, BDSM botagėlius, spaustukus, antrankius oralinio sekso žaislai irgi pateks į šią kategoriją. Pasižvalgykite, jeigu kažko neradote kitur, tikriausiai tai bus čia.

Porai

Sekso žaislai dviems, dar vadinami sex žaislai porai  yra sukurti ne vieno, o abiejų partnerių malonumui užtikrinti.

Išmanieji sekso žaislai

Tai jau aukštesnis lygis. Tokie erotiniai žaisliukai yra kažkas iš XXIa. porno filmo. Išmanieji sex žaislai suaugusiems yra kažkas visiškai naujo, apie ką dar prieš dešimt metų vargiai kas ir pasvajoti drįso.