Jūsų prekių krepšelis tuščias
Nenustok žaisti!
Rinkis iš daugiau nei 5000 prekių

| Prekės ženklas | Womanizer |
| Medžiaga | Silikonas, ABS |
| Savybės | Specialaus leidimo, elegantiškas ir diskretiškas dėklas, tylus veikimas, užrakinimo funkcija, „Pleasure Air Technology“ technologija |
| Vibracija | 8 intensyvumo lygiai |
| Svoris | 90 g |
| Tinkamas lubrikantas | Vandens pagrindo |
| Maitinimas | USB |
| Ilgis | 10,5 cm |
| Skersmuo | 5,5 cm |
| Spalva | Rožinė |
| Skirta | Moterims |
| Pristatymas | - |
| Prekė yra | ŠIUO METU NETURIME |
Prekės aprašymas
Gaukite prekę šiandien:
TOP PREKĖS
