Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Lubrikantas Gentle Light (5 ml)
Lubrikantas Gentle Light (5 ml)

0.18 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 0.97 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.93 (15)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-04-09
5.0
Labai kompaktiška pakuotė, praktiškai prezervatyvo dydžio, todėl puikiai praverčia kelionėse ar net kempingo metu.

2024-04-08
5.0
Viskas gerai patogu isideti :D

2024-02-20
5.0
Noriu pagirti šią prekę, kuri yra Lubrikantas Gentle Light (5 ml) dėl to, nes labai kompaktiškas ir patogus produktas kelionėse bei galima turėti su savimi visur dėl savo kompaktiško kiekio, bet užtektinai užtenka jei prireikia ne vienam kartui. Dar viena savybė, kuri būna dažnai problema, kitose lubrikantų produktuose tai čia jos nėra, tai yra dėmių pėdsakai ant pamiršių taip pat puikiai ir lengvai nusivalo bei nelieka jokio papildomo dirgiklio ar jausmo, kad kažkas buvo.   Taip pat tinka įvairiai naudoti, nes yra vandens pagrindu plius gana ilgai neišžiūna kaip būna dažnai taip pat. Apibendrinant rekomenduojame su mergina šį produktą, nes tikrai atitinka kainos ir  kokybės santykį. 

2023-12-29
5.0
Lubrikantas kuris tilps į kišenę ar piniginę, galite įsidet net už liemenėlės einat į pasimatymą. Švelnus lubrikantas, kuris negraužia, net jautriausia moters ar vyro odą. Puikiai drėkina. Keliaujant taip pat galite įsimesti į lagaminą ir atostogų atsiminimus kurti slidžius ir malonius.

2023-10-18
4.0
"Lubrikantas Gentle Light" yra neabejotinai naudingas produktas intymiose akimirkose. Jis suteikia švelnų slinkimą ir patogumą, leisdamas mėgautis momentais su partnerė. Tačiau, nors tai puikus lubrikantas, jaučiu, kad kažkas trūksta, todėl jam duodu 4 iš 5 žvaigždučių. Vienintelis trūkumas, kurį pastebėjau, tai tūris. 5 ml atrodo šiek tiek per mažai ir turėjau dažnai jį keisti. Norėčiau, kad pakuotę būtų didesne, kad nebūtų reikalinga tokia dažna pakeitimų procedūra. Tačiau, kaip ir aš minėjau aukščiau , tai yra superinis ir efektyvus lubrikantas, kuris puikiai atlieka savo funkciją. Tai tikriausiai taptų dar geresniu produktu, jei būtų didese pakuotę, todėl jam duodu 4 žvaigždutes.

2023-09-28
5.0
Jau nepirmą kartą perku šį lubrikantą. Labai patogu kad mažomis pakuotėmis, todėl visada patogu turėti su savimi. Puikiai tinka su žaisliukais naudoti. Puiki kokybė už žemą kainą. Tikrai dar ne kartą pirksiu :)Jau nepirmą kartą perku šį lubrikantą. Labai patogu kad mažomis pakuotėmis, todėl visada patogu turėti su savimi. Puikiai tinka su žaisliukais naudoti. Puiki kokybė už žemą kainą. Tikrai dar ne kartą pirksiu :)Jau nepirmą kartą perku šį lubrikantą. Labai patogu kad mažomis pakuotėmis, todėl visada patogu turėti su savimi. Puikiai tinka su žaisliukais naudoti. Puiki kokybė už žemą kainą. Tikrai dar ne kartą pirksiu :)Jau nepirmą kartą perku šį lubrikantą. Labai patogu kad mažomis pakuotėmis, todėl visada patogu turėti su savimi. Puikiai tinka su žaisliukais naudoti. Puiki kokybė už žemą kainą. Tikrai dar ne kartą pirksiu :)

2023-09-28
5.0
Jau nepirmą kartą perku šį lubrikantą. Labai patogu kad mažomis pakuotėmis, todėl visada patogu turėti su savimi. Puikiai tinka su žaisliukais naudoti. Puiki kokybė už žemą kainą. Tikrai dar ne kartą pirksiu :)

2023-09-20
5.0
Kokybiškas ir kompaktiškas lubrikantas, super!!!

2023-07-29
5.0
Kartu su partnere ieškojome kažko kad būtų mažesniais kiekiais, nes dažniausiai pasibaigdavo galiojimas didesnės bonkutės. Šis lubrikantas yra puikus, ir kiekis yra pakankamas! Nedirgina odos, ir suteikia pati maloniausia isiskverbimą, tinka naudojant tiek su sekso žaislais tiek įprastai mylintis. Esu labai patenkintas, bei patenkinta mano partnerė. Ačiū!

2023-07-13
5.0
Lubrikantas Gentle Light (5 ml) Kartu su partneriu labai ilgai ieškojome labai gero ir kokybiško slydaus lubrikanto su labai ilgu galiojimo laiku. Kiekvianą karta perkame lubrikantą ir nespėjame sunaudoti iki galiojimo laiko pabaigos. Labai gailą išmesti po pusę buteliuko. Todėl radome puikia alternatyvą fantazijos.lt. Mes pradėjome pirkti gentle light lubrikantą po 5 ml pakeliuose. Tai labai patogu, galima nešiotis su savimi, jie neužima vietos ir nesijaudinti dėl galiojimo laiko. 5 ml pilnai užtenka žaidimams. Tinka tiek solo žaidimams tiek žaidimams su partneriu. Tinka ir sekso žaislams. Labai rekomenduojame kartu su mano partneriu išbandyti, nes lubrikantas nepalieka dėmių ant patalinės ir pasižymi puikiu slydumu. Labai patiko, pirksime dar ne kartą ! Ačiū!


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ