Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Lubrikantas Joy Drops Natural (5 ml)
Lubrikantas Joy Drops Natural (5 ml)

0.84 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.63 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-11-29
5.0
Patiko

2023-07-13
5.0
Lubrikantas Joy Drops Natural - puikus lubrikantas tiek solo žaidimams tiek seksualinėms patirtims su partneriu. Pirmiausiai, labai patogu, kad šis lubrikantas yra mažo kiekio, nes ne vieną kartą didesnių kiekių lubrikantus teko išmesti dėl jų pasibaigusio galiojimo. Šį pakelį, galima nešiotis su savimi ir nereikės nešiotis didelio buteliuko, užimančio vietos. Labai geras slidumas ir jis nepalieka juokių dėmių ant patalinės ir apatinių. Likau labai patenkinta, nes nebuvo jokio kvapo, labai slidus, nepaliko dėmių ir nesukėlė jokios alergijos, nors mano oda labai jautri viskam. Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad pirksiu dar, nes labai jau geros kokybės. Mano partneris irgi pastebėjo, kad jis yra labai geras ir net paklausė, kur pirkau. Galima naudoti ir su žaislais, labai malonūs pojūčiai - tesiog kosmosas. Labai smagu, kad fantazijos.lt galima rasti labai fainas ir kokybiškas prekes savo žaidimams ir likti labai patenkintiems.

2022-12-10
5.0
Kartais norisi paįvairinti solo žaidimus, todėl nusprendžiau išbandyti šitą lubrikantą. Pakuotė nedidelė, todėl ją patogu nešiotis, o ir lubrikanto kiekis vienam panaudojimui tikrai pakankamas. Nereikia rūpintis dėl galiojimo laiko. Labai gerai sudrėkina ir slydimas būna labai geras. Labai patinka, kad nepalieka dėmių netyčia užlašinus ant patalynės ar drabužių. Nemalonaus kvapo irgi nėra. Be to, panaudojus galima nesunkiai nuplauti, bet minusas, kad naudojant duše gretai nusiplaus. Galima saugiai naudoti su visų rūšių prezervatyvais, bet teko naudoti ir su sekso žaislais – viskas super, slysta be priekaištų. Kas liečia solo žaidimus, tai vienas geriausių pasirinkimų, norint kitokios patirties ir didesnio malonumo, nepaisant to, kad naudojant duše greitai nusiplauna.

2019-08-24
5.0
Labai geras lubrikantas, labai patinka, kad kiekis nedidelis, pakiukas mažas, visada jį nešiojuosi su savimi, nes, niekada nežinosi, kada jo gali prireikti :D


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ