Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Lubrikantas Vyšnia (5 ml)
Lubrikantas Vyšnia (5 ml)

0.85 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.64 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (3)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-08-17
5.0
Lubrikantas Vyšnia yra vienas geriausių intymaus gyvenimo produktų mano stalčiuje. Šis lubrikantas yra pagamintas iš natūralių ingredientų, tokių kaip alavijas, šaltalankių aliejus, alavijo sultys ir medvilnės sėklų aliejus. Šie ingredientai suteikia ne tik geros ir natūralios bazinės higienos, bet ir lubrikacijos bei drėkinimo savybių. Be to, lubrikantas pasižymi maloniu, intensyviu karčiai saldžios vyšnios aromatu, todėl naudojant šį produktą jūsų intymumo metu, malonus aromatas papildys aistras, o puiki lubrikacija padidins malonumą. Be to, produkte yra nedidelis kiekis saldiklių, taigi nėra jokių nepageidaujamų, karčių ar sintetinių skonio pokyčių. Dėl šių savybių Lubrikantas Vyšnia yra ne tik puiki alternatyva vandeniui arba naturaliai lubrikacijai, bet ir pranašumas prieš kitus lubrikantus. Kiti teigiami dalykai apie šį produktą yra tai, kad jis yra lengvai atidaromas ir naudojimosi metu ir po žaidimų, nepalieka nepatogaus jausmo. Be to, produktas yra hipoalergiškas, todėl turėtų tikti visų tipų odai. Dėl savo geros kokybės ir unikalių savybių Lubrikantas Vyšnia yra puikus pasirinkimas norintiems saugiai ir maloniai patirti intymų gyvenimą.

2022-10-02
5.0
Lubrikantas turi neapsakomai malonų vyšninį kvapą, jis nėra per daug intensyvus, tad tikrai neerzins, geras pakuotės kiekis, puikiai tinka išbandymui, tarp tokio didelio pasirinkimo. Prekę užsakyčiau ir antra kartà !

2018-07-21
5.0
Lubrikantas vyšnia yra nuostabi kiekvienos moters priemonė miegamajame. Ypač norint pagerinti lytinius santykius su savo antrąja puse. Taip pat patariu naudoti būtent šį lubrikantą, jei sunkiai susijaudinate. Juk kam save kankinti, jei galima labai lengvai save patenkinti. Ar ne? Taip pat verta pabrėžti, kad jį galima naudoti ne tik vaginalinio ar analinio sekso metu, bet ir žaidžiant seksualinius žaidimus. Tai tikrai nuostabu. Dar vienas dalykas, kurį vertėtų paminėti – tai lubrikanto kokybė. Jis nedirgina ir nealergizuota nei mano, nei mano antrosios pusės lytinių organų odos. Taip pat ilgai išlieka , tačiau nesuteikia nemalonaus ar kokio nors kito kvapo. Tik vyšnios malonus kvapas priminė idealią vasarą. Telieka tik naudoti ir mėgautis lytiniais santykiais.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ