Masturbatorius "Slapukė"

Laikinai neturime
SKU
or0566861
53,95 €

Jūsų solo žaidimai dar niekada nebuvo tokie smagūs ir pašėlę! Unikalus masturbatorius slapukė patenkins jus vaginaliniu būdu, o papildomos funkcijos, tokios kaip vibracija, sudrebins visą vidinį pasaulį. Ar pasiruošę ilgoms ir nepamirštamoms naktims su „Slapuke“?

Šis žaisliukas leis vaginaliniu seksu mėgautis bet kur ir bet kada. Patogus, diskretiško dizaino masturbatorius yra pagamintas iš minkštos ir tamprios medžiagos, kuri tvirtai apglėbs bet kokį penį ir prisitaikys prie jo apimčių. Sekso prekė puikiai imituoja vaginą ir turi putlias, geidulingas lytines lūpas bei gilų kanalą. Kanalo viduje esantys nelygumai ir gumbeliai suteiks papildomą stimuliaciją ir garantuos dar stipresnius, tikroviškesnius pojūčius.

Kad malonumo būtų daugiau, prie žaisliuko pridedamas vibruojantis kiaušinėlis, kuris turi net 3 skirtingus vibracijos lygius. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą galėsite kontroliuoti malonumo intensyvumą ir greitį. Vibruojanti kulka valdoma pulteliu, o panorėję galite ją naudoti atskirai, erogeninių zonų stimuliacijai.

Patogus valdymas. Lengvai plaunamas. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami). Prekę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo priemonę nuplaukite šiltu vandeniu ir muilu arba nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Karšta naujiena
Nemokamas pristatymas
16
  • Informacija
  • Atsiliepimai 6
Informacija
Medžiaga TPE
Gylis 15 cm
Skersmuo Universalus
Savybės Minkšta, siaura, vibruoja
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos