Masturbacija yra svarbi seksualinės gerovės dalis, tad vyriški masturbatoriai tampa vis populiaresni. Jie ne tik padeda atsipalaiduoti ir pasimėgauti vienišiui, bet gali paįvairinti ir poros seksualinį gyvenimą. Nuo fleshlight tipo iki natūralaus dydžio prietaisų – štai 5 geriausi sekso žaisliukai, skirti vyrų malonumui.

Ištvermės didinimui – Fleshlight Prailgink seksą

Fleshlight Prailgink seksą masturbatorius pagamintas iš labai realistiškos ir kokybiškos medžiagos, tobulai imituojančios moters makštį. Jo viduje yra speciali struktūra, o vakuumas gali būti reguliuojamas.

Šis masturbatorius sukurtas seksualinės ištvermės treniravimui – su juo lengvai atrasite tinkamą tempą ir techniką. Pavyzdžiui, jeigu masturbacijos metu ištversite 10 minučių, lovoje kartu su partnere galėsite tęsti lytinį aktą nemažiau 20 minučių be didelių pastangų!

Skirtas jums, jei:

 • Ieškote tikroviško, moters makštį tobulai imituojančio žaisliuko;
 • siekiate prailginti ištvermę lovoje;
 • ieškote masturbatoriaus, su kuriuo atrastumėte tinkamiausią tempą ir techniką.

Priežiūra: po naudojimo ištraukite movą iš dėklo, plaukite jos išorę bei vidų šiltu tekančiu vandeniu ir sekso žaislams skirtu valikliu. Prieš dedant movą atgal į dėklą įsitikinkite, jog ji yra pilnai išdžiūvusi.

Ypatingiems pojūčiams – vibruojanti vagina Ripe

Masturbatorius vibruojanti vagina Ripe turi vaginą imituojančią angą, kuri yra siaura ir tekstūruota. Sekso žaislas pagamintas iš tamprios ir švelnios medžiagos „Love Skin“, tobulai imituojančios odą. Medžiaga išsitempia tiek, kiek reikia, o vėliau grįžta į įprastą būvį.

Maksimaliam malonumui pasiekti, prie šio masturbatoriaus yra pridėta vibruojanti kulka. Sekso žaislas lepina net 6 skirtingais vibracijų ritmais, kanalo ergonomika yra pritaikyta bet kokiam varpos dydžiui, o įsiskverbimo gylis siekia 14 cm! Reikia tik atidaryti dangtelį ir paruošta makštis bus pasirengusi žaidimams.

Skirtas jums, jei:

 • Ieškote tikroviško masturbatoriaus su tekstūruotu vidumi;
 • norite paįvairinti žaidimus vibracijos ritmais;
 • ieškote žaisliuko, kurį būtų itin paprasta naudoti.

Priežiūra: lengvai valomas – tereikia nuplauti masturbatoriaus vidų bei išorę su šiltu muiluotu vandeniu, nusausinti rankšluosčiu ir palikti nudžiūti sausoje vietoje.

Oralinio mėgėjams – US Deep Throat Cup

Masturbatorius US Deep Throat Cup – tai japoniškas sekso žaisliukas, kuris gali stimuliuoti taip, kad eisite iš proto. Tai unikali ir diskretiškos išvaizdos sekso prekė, kuri leis pajusti gilaus oralinio sekso suteikiamą malonumą.

Šis masturbatorius yra aukštos kokybės ir ultra dydžio. Viršuje jo yra skylutė, kurią užspaudus pirštu oras iš žaisliuko išeina, o atgal nebeįeina. Taip sukuriamas siurbimo, čiulpimo pojūtis. Masturbatorių galima naudoti vos tik atidarius, nes jis iš vidaus padengtas lubrikantu.

Skirtas jums, jei:

 • Ieškote pigaus sprendimo, kuris būtų paruoštas naudoti iškart po išėmimo iš dėžutės;
 • trokštate tikroviškų oralinio sekso potyrių;
 • ieškote žaisliuko, kurį būtų paprasta prižiūrėti.

Priežiūra: vidinės dalies plauti nepatariama, todėl panaudojus vieną kartą, toliau žaisliuką rekomenduojama naudoti su prezervatyvais.

Labai tikroviška – vagina ir analinė anga Tikrukė

Vagina ir analinė anga Tikrukė tobulai imituoja moters vaginą ir užpakaliuką. Masturbatorius sukurtas iš natūralią odą primenančios kūno spalvos medžiagos. Natūralus dydis, minkšta oda ir dvi jaudinančios skylutės – žaidimų metu nė nepajusite skirtumo.

Abi angos sumodeliuotos taip, kad suteiktų pasakišką orgazmą, o jį papildys ir pridedamas vibruojantis kiaušinėlis, turintis reguliuojamus vibracijos greičius. Beje, šio masturbatoriaus įsiskverbimo gylis – net 17 cm ir 13 cm!

Skirtas jums, jei:

 • Planuojate išbandyti ir vaginalinį, ir analinį seksą;
 • ieškote itin tikroviško masturbatoriaus;
 • norite išbandyti vibracijos malonumus.

Priežiūra: rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu, valyti specialiu antibakteriniu sekso žaislų valikliu. Pridedamas kiaušinėlis nėra atsparus vandeniui.

Itin galingas – išmanusis masturbatorius Lelo F1S V2X

Išmanusis masturbatorius Lelo F1S V2X yra aptakių formų, minkštas ir paslankus. Jis turi 2 variklius ir 4 programų variacijas. Varikliai dėl „SenSonic“ ir „Cruise Control“ technologijų sukuria stimuliuojančias garsines bangas. Jų pulsacija skiriasi nuo klasikinės vibracinės stimuliacijos – šios užtikrina gilesnį ir labiau patenkinantį potyrį.

Pagamintas iš saugaus ir švelnaus silikono, šis masturbatorius turi intuityvaus veikimo funkciją – jis pradės veikti vos įstačius varpą. Žaisle yra 10 itin jautrių sensorių, sukuriančių grįžtamąjį ryšį per „Lelo“ programėlę. Jie leidžia sukurti maloniausią programų rinkinį, skirtą pajusti dangišką orgazmą.

Skirtas jums, jei:

 • Norite patirti orgazmą vien nuo vibracijų;
 • ieškote paprasto naudojimo žaisliuko;
 • mėgstate naujoviškas funkcijas ir gudrybes.

Priežiūra: rekomenduojama naudoti kartu su vandens pagrindo lubrikantu. Nepamirškite nuplauti muilu ir šiltu vandeniu bei nuvalyti priemonę sekso žaislų valikliu.