Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Mates Ribbed
Mates Ribbed

0.32 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.11 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


(1)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(2)
10.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
(5)
10.95 €
9.00 €
Populiaru
Populiaru
(2)
9.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(10)
9.95 €
(3)
10.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (4)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-01-17
5.0
Mates Ribbed prezervatyvai tai puiki alternatyva ir prekinis ženklas konkuruojantis su tikrai jau gerai žinomais šių prekių ženklais, nes tikrai neatsilieka su savo atsparumu, tvirtumu dėl to, kad galimi su jais visi judesiai ir nebus baisu, kad plyš ar nusimaus to tikrai neįvyks. Plius labai faina stimuliuojanti tekstūra, kuri lovos partnerę tikrai pradžiugins ir dar labiau suteiks seksas malonumo. Bandėme daug panašaus poveikio prezervatyvų, tačiau šie mums patiko labiausiai, nes nėra kaip nepatogūs, nemalonūs, dirginantys, o šie leidžia pajusti ypatingų pojūčių be jokio skausmo ar diskomforto. Apibendrinant tikrai rekomenduojame ši produktą kartu su drauge ir dar ne karta grįšime jo įsigyti.

2023-11-24
5.0
Labai geri prezervatyvai

2023-09-19
5.0
Mates Ribbed prezervatyvai yra tiesiog puikūs! Aš esu visiškai patenkintas šiuo pasirinkimu, ypač jei noriu patirti aštrius pojūčius. Šie prezervatyvai turi iškilius rantelius, kurie dar labiau stimuliuoja mano partnerės klitorį ir kitas erogenines vietas. Mates Ribbed prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės latekso, turi specialią formą, kuri palengvina užmovimą ir didina jautrumą. Jie taip pat yra lubrikuoti ir turi rezervuarą spermai. Aš džiaugiuosi, kad šie prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Taip pat svarbu prisiminti, kad juos rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje ir vengti ekstremalių temperatūrų bei tiesioginių saulės spindulių. Mates Ribbed prezervatyvai tikrai suteikia ypatingą malonumą ir aštrius pojūčius mūsų intymiame gyvenime. Aš juos visiems rekomenduoju, kurie ieško daugiau stimuliacijos ir trokšta ypatingų intymumo akimirkų. REKOMENDUOJU!!!!!

2023-07-12
5.0
Mates Ribbed prezervatyvai yra tiesiog puikūs! Aš esu visiškai patenkintas šiuo pasirinkimu, ypač jei noriu patirti aštrius pojūčius. Šie prezervatyvai turi iškilius rantelius, kurie dar labiau stimuliuoja mano partnerės klitorį ir kitas erogenines vietas. Mates Ribbed prezervatyvai pagaminti iš aukštos kokybės latekso, turi specialią formą, kuri palengvina užmovimą ir didina jautrumą. Jie taip pat yra lubrikuoti ir turi rezervuarą spermai. Aš džiaugiuosi, kad šie prezervatyvai turi CE ženklinimą, garantuojantį jų kokybę ir autentiškumą. Taip pat svarbu prisiminti, kad juos rekomenduojama laikyti kambario temperatūroje ir vengti ekstremalių temperatūrų bei tiesioginių saulės spindulių. Mates Ribbed prezervatyvai tikrai suteikia ypatingą malonumą ir aštrius pojūčius mūsų intymiame gyvenime. Aš juos visiems rekomenduoju, kurie ieško daugiau stimuliacijos ir trokšta ypatingų intymumo akimirkų.


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ