Ineta Stasiulytė – žinoma Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorė, per savo karjerą spėjusi sukurti daugybę spalvingų vaidmenų ir komiškų parodijų. Plati šypsena, užkrečiantis juokas ir energija, puikus humoro jausmas, drąsa – tokiais epitetais dažniausiai apibūdinama žinoma moteris. Tačiau ar tokia ji buvo visada? Kodėl tiek daug žmonių dar vis bijo atvirai kalbėti apie seksą? Kokios vyro savybės jai seksualiausios? Apie tai plačiau – atvirame interviu su aktore.

Ar tokia Ineta, kokią viešojoje erdvėje žinome šiandien, buvo visada? Kaip keitėsi jūsų santykis su seksualumu ir kūnu bėgant metams?

Gerai prisimenu, kaip laukdavau penktadienių, nes mokykloje vykdavo diskoteka. Labai laukdavau, kol tėvai ten išleis, kad galėčiau užsidėti baltus „kliošinius“ džinsus, nes jie buvo labai aptempti. Ir man, ir visiems kitiems jie būdavo „kažkas tokio“! Jausdavausi tada visiškoje viršūnėje. O vieną kartą įgriuvau su jais į purvą ir visiškai sugadinau. Maždaug tuo metu ir prasidėjo mano suvokimas, kad puošiuosi ir skleidžiu kažkokį seksualumą apsitempusi tais džinsais. Jaučiausi labai gerai, kiek pasitikėjimo man jie suteikdavo, nors, atrodo, paprasčiausi džinsai.

Tuo metu Telšiuose buvau gana žinoma moksleivė – važinėdavom su teatru, pasirodydavom, jaučiausi visada pastebėta. Viskas pasikeitė, kai atvažiavau į Vilnių ir įstojau į aktorinį – tada pamačiau, kiek yra daug gražių merginų. Man buvo šokas, kad ne aš viena tokia išskirtinė, pirmi studentavimo metai buvo nuolatinis žiūrėjimas į kitas – ir šita gražesnė, ir šita gražesnė. Tada bandydavau vis keisti kažką savo išvaizdoje, visą laiką lyginausi su kitomis merginomis.

Vėliau atėjo supratimas, kad aš esu tokia, kokia esu, ir bandymas pasikeisti manęs niekur nenuves. Aš turėjau tokį klišą dantuką, kurį vaikystėje bandžiau taisyti, bet vėliau jis liko kaip mano identiteto ženklas, buvau pasakiusi sau, kad jokių korekcijų nedarysiu. Vėliau prasidėjo filmavimai ir pamačiau save ekrane – ant veido krisdavo šešėlis ir atrodydavo, kad iš vis to danties ten nėra. Tai pradėjo labai varginti, todėl susitvarkiau jį ir dabar turiu abi gražias puses. Šiandien nebejaučiu jokio pavydo kitoms moterims, aš iš jų galiu pasimokyti, įsikvėpti – kaip ji apsirengusi, koks jos žvilgsnis, kokios manieros… Jas kolekcionuoju kaip turtą.

TOP 3 seksualiausi visų laikų žinomi vyrai ir moterys. Kodėl?

Nežinau, ar galėčiau pasakyti konkrečius vardus ir pavardes, galbūt svarbiau yra tam tikros savybės ir manieros. Galvojant apie moteris, be galo žavi savybė yra moters žvilgsnio galia. Visiškai nepatrauklu yra įtemptos akys, kurios nemirksi, ir labai įtrauktas pilvas. Seksualu, kai moteris mirksi lėtai, minkštai. Sako, kad ką tik pasimylėjusi moteris mirksi daug tankiau, jeigu bandome atkurti tą būseną, tai iš karto pradedame plastiškai, lengvai mirksėti. Iš karto mūsų žvilgsnis ir veidas atsipalaiduoja, tampa meilesnis, norisi nusišypsoti. Taip atsipalaiduoja ir pilvas, klubai, o kai atsipalaiduoja klubai, automatiškai organizme pradeda gamintis moteriški hormonai, tai ir traukia vyrus, kuria seksualumą.

Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
49.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(1)
45.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(1)
49.95 €
-40% Akcija
Nemokamas pristatymas
-40% Akcija
Nemokamas pristatymas
39.57 € 65.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Naujiena
Nemokamas pristatymas
46.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
118.95 €
Populiaru
Populiaru
(1)
13.95 €
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Naujiena
Lizingas
Nemokamas pristatymas
79.95 €
-30% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-30% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
30.07 € 42.95 €
-30% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-30% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
30.07 € 42.95 €
-30% Akcija
Populiaru
-30% Akcija
Populiaru
27.97 € 39.95 €
Populiaru
Populiaru
(4)
20.95 €
Rodyti daugiau

Kalbant apie vyrus, pirmiausia į galvą šauna rankos iki alkūnės. Jeigu rankos nėra vyriškos, vyras gali būti visiškas gražuolis, bet man bus neseksualus. Taip pat svarbus vyro žvilgsnis, kuris neklaidžioja, yra konkretus. Juk moterys tada jaučia jo dėmesį, koncentraciją, kas mums ir yra svarbu.

Kada jaučiatės seksualiai? Apranga, makiažas, tam tikra būsena, atmosfera, nusiteikimas, šampanas?

Aš labai seku savo cikliškumą, todėl žinau, kad „nevaisinguoju“ periodu tiesiog negali būti seksuali sau. Niekaip negali būti seksualiai nusiteikusi ir graži sau, kai tuo metu esi nevaisinga. Šiuo periodu moteris yra visai kitoje energijoje, jai nėra reikalo eikvoti savo jėgų, o kai ateina vaisingumo ciklas, iš karto jaučiamės ir gražesnės, ir plonesnės, ir seksualesnės. Simboliškai pasakius, moterys pradeda regzti planą, kaip susirasti partnerį, kuris jas apvaisins.

O ką turėtų padaryti ar pasakyti vyras, kad iš karto užgesintų aistrą miegamajame?

Jeigu groja muzika, o vyras visiškai prastai juda ir nevaldo kūno, tai man iš karto labai neseksualu. Arba tada jau turėtų būti bent labai juokingi judesiai, kad prisijuoktume iki ašarų.

Muzika sekso metu: reikia ar ne? Galbūt turite savo mėgstamiausią? O gal partnerio balsas yra geriausia „muzika“?

Manau, kad seksas ir muzika fone yra lygiai tas pats, kaip kartais įsijungiame televizorių vien dėl fono. Kai aš puikiai su savimi sutariu, mano mintys manęs netrikdo ir gerai jaučiuosi tyloje, natūraliai nieko neįsijungiu fone. Lygiai taip pat ir mylintis, muzika šiek tiek atitraukia nuo esmės. Būti tyloje su partneriu yra vienas dalykas, o būti su muzika – visai kitas. Tai gali padėti, bet verta patirti ir tylą, nes ji duoda labai daug.

Į kokį pasiūlymą, susijusį su seksu, sekso paįvairinimu ir t.t. atsakytumėte griežtą „ne”?

Į viską, kas yra susiję su nepagarba. Kiekvienas turim savo ribas, tu jas labai gerai jauti, net nebūtina to konkrečiai įvardinti, nes būna aišku, kai jos būna peržengtos.

Prisiminkite juokingiausią patirtį kino aikštelėje filmuojant intymią sceną

Kai su Aisčiu filmavome laidą „Legendinės legendos“, aš buvau užsispyrusi, kad su SEL turim nufilmuoti vieną laidą, nes jis buvo mano paauglystės dievaitis ir norėjau su juo susipažinti. Vėliau iš kažkur kitur sužinojau, ką jis apie mane komentavo. Jis mane matė tik Džildos personaže, anksčiau nebuvo manęs matęs, o aš personaže būnu su tuo visu grimu. Man perdavė, kad apie mane buvo pasakyta taip – „jeigu ji tokia yra, tai kaip ji mylisi?“. Tai buvo pasakyta apie Inetą, maždaug, „jeigu ji tokias bobas parodijuoja, tai kaip ji mylisi?“.

Kokioje scenoje nesutiktumėte filmuotis už jokį honorarą?

Manau, kad tai būtų pornografijos žanras.

Kas santykiuose svarbiau – geras humoro jausmas ar geras seksas?

Vienas grupiokas, nesakysiu jo pavardės, kažkada man yra pasakęs: „su tavimi mylėtis turėtų būti taip smagu“. Ir iš tikrųjų, man atrodo, kad vienas dalykas be kito neįmanomas, tai yra ir gero humoro, ir gero sekso kombinacija.

Kodėl žmonės vis dar bijo kalbėti apie seksą?

Sunku kalbėti už kitus, bet kiek esu susidūrusi su kitų žmonių santykiu su seksualiniu gyvenimu, tai yra labai daug traumų. Tai gali būti ankstyvoje paauglystėje ar vaikystėje patirtas gėdos jausmas, nekaltas mamos ar tėčio pasakymas. Tokie dalykai gali uždėti gėdos šydą, pro kurį vėliau labai sunku prasibrauti.