Jau ilgą laiką svarsčiau parašyti tokį straipsnį, kuriame pasidalinčiau savo asmeninėmis rekomendacijomis. Pirmiausia tą darau dėl to, kad maloniais dalykais man patinka dalintis (jei tai visi darytume daugiau ir dažniau, tai gal ir laimingiausių šalių statistikoje į aukštesnę vietą pakiltume), na, o antroji priežastis labai paprasta – atsibodo man būti virtualia intymiu žaisliukų konsultante. O ypač naktimis savaitgaliais, nes būtent tada dažniausiai pradedat mane atakuoti tiek per Instagram’ą, tiek per Facebook’ą su klausimais, ką rekomenduoju ir kas veikia geriausiai.

Neapsigaukit. Viso asortimento tikrai neišbandžiau, bet per beveik metus itin artimos draugystės su Fantazijomis spėjau ne tik naujoves, bet ir senas geras klasikas rankose palaikyti. O kai kurias ir išbandyti.

Klitorio stimuliatorius Lelo Sona

klitorio stimuliatorius lelo sona

Klitorio stimuliatorius Lelo Sona – absoliutus mano favoritas ir geriausias draugas. Ir nepaisant to, kad prekinis ženklas Lelo yra išleidęs kelias patobulintas šio vibratoriaus versijas, aš vis tiek lieku prie šios senos geros klasikos. Beje, pats prekinis ženklas Lelo – labai vertas dėmesio ne tik dėl vibratorių įvairovės, kokybės, stiliaus, bet taip pat ir intymios kosmetikos.

Klitorio stimuliatorius Satisfyer Pingvinas

Klitorio stimuliatorius Satisfyer Pingvinas

Klitorio stimuliatorius Satisfyer Pingvinas – dar vienas puikiai žinomas prekinis ženklas malonumų pasaulyje – Satisfyer, kuris sukūrė itin populiarų ir daugumai jau tikrai atpažįstamą vibratorių pingviną. Arba, kaip aš jį mėgstu vadinti – pingviniuką. Nepaisant to, kad pingviniukas tikrai pajėgus ir gebantis suteikti didį malonumą, jis taip pat ir puiki dovana. Ypač tiks žmogui, kuris nori augintinio, bet neturi galimybių, hehehe.

Universalus žaisliukas moterims Her Ultimate Pleasure

Universalus žaisliukas moterims Her Ultimate Pleasure

Universalus žaisliukas moterims Her Ultimate Pleasure – ar esate pasiruošusios klykti iš malonumo bei džiaugsmo? Išvaizda gal ir ne standartinė, bet jau po pirmo karto įsitikinsite, kad tai – didžiausias šio prietaiso privalumas.

Vibratorius Lūpdažis

Vibratorius Lūpdažis

Vibratorius Lūpdažis – šitas mažas, bet itin galingas lūpdažis jau tapo dažna dovana mano draugėms. Kol kas visos labai laimingos buvo, o kartais ir pajuokauja, kad metas raudonai pasidažyti lūpytes.

Vibratorius Rabbit

Vibratorius Rabbit

Vibratorius Rabbit – šį zuikutį pamils visos, kurios mėgsta dvigubą stimuliaciją.

Vibratorius klitoriui Eva II

Vibratorius klitoriui Eva II

Vibratorius klitoriui Eva II – šitą vibratorių vadinu tinginukių arba kai tikrai nėra jėgų, kadangi šio vibratoriaus išskirtinė savybė yra ta, jog jis gali prisitvirtinti prie jūsų lytinių lūpų ir teikti malonumą jums tiesiog nieko daugiau nebedarant, o tik mėgaujantis.

Kelnaitės su vibruojančia kulka

Kelnaitės su vibruojančia kulka

Kelnaitės su vibruojančia kulka – uhhhhh, puikiai tiks toms, kurios mėgsta įdomesnius pasimatymus ir toms ekstremalėms, kurios mėgsta su savimi slapta žaisti viešumoje (gėlės jums, mielosios, aš tam per kukli). Beje, tai puikus prietaisas norint į santykius įnešti prieskonių, patikėkit manim.

Vibratorius Lelo Liv 2

Vibratorius Lelo Liv 2

Vibratorius Lelo Liv 2 – labai švelnus, labai tylus, bet žiauriai galingas. Mėgstančioms gražų dizainą, klasikinį įsiskverbimą ir G taško masažą. Dar vienas puikus prekinio ženklo LELO produktas.

Įkraunamas vibratorius Volta G5

Įkraunamas vibratorius Volta G5

Įkraunamas vibratorius Volta G5 – nestandartinio dizaino vibratorius, kuris pasirūpins kuo didesniu malonumu. Vibratorius skirtas lytinėms lūpoms, speneliams, sėklidėms ir kitoms erogeninėms zonoms stimuliuoti, puikus draugas ir porelių žaidimams.

Klitorio stimuliatorius Necklace

Klitorio stimuliatorius Necklace

Klitorio stimuliatorius Necklace – juvelyrinis vibruojantis dirbinys, kurį galite nešioti ant kaklo, o užvaldžius aistrai pradžiuginti save malonumu. Lygaus paviršiaus, plonas, galiukas užapvalintas, todėl suteikia tikslinę stimuliaciją klitoriui ar kitoms išorinėms erogeninėms zonoms. Puikiai tiks dovanai. Yra kelių spalvų.

Dušo galvutė Love Shower

Dušo galvutė Love Shower

Dušo galvutė Love Shower – sekso žaisliukas paremtas nostalgija ir vonios malonumais. Juk dauguma mūsų su juo ir pradėjom, tiesa? Paturbinta ir itin galinga dušo galvutės versija.

Klitorio stimuliatorius Unihorn Bean Blossom

Klitorio stimuliatorius Unihorn Bean Blossom

Klitorio stimuliatorius Unihorn Bean Blossom – toms, kurioms pingvinai ne prie širdies… Galingas ir daug malonumo suteikiantis vienaragis jūsų paslaugoms.

Išmanieji vaginaliniai kamuoliukai Perifit Care+

Išmanieji vaginaliniai kamuoliukai Perifit Care+

Išmanieji vaginaliniai kamuoliukai Perifit Care+ hands down, geriausi, kokius esu išbandžiusi. Mažesni, stipresni ir išmanesni nei bet kada anksčiau. Kamuoliukai yra specialiai sukurti moterims, norinčioms smagiai ir efektyviai sustiprinti dubens dugno raumenis, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Tokie lankstūs ir patogūs, kad laisvai galėsit naudoti tiek stovėdamos, gulėdamos, sėdėdamos ar net veikdamos įprastus dalykus.

YesForLov patalynės kvepalai

YesForLov patalynės kvepalai

YesForLov patalynės kvepalai – patalynės kvapas, kuris paaštrins visus pojūčius. Tinka tiek vienišiams, tiek įsipareigojusiems. Kvapas nėra įkyrus ir tikrai veikia.

Apatinių komplektas Vizija

Apatinių komplektas Vizija

Apatinių komplektas Vizija – jau kuris laikas Fantazijos man ne tik sekso žaisliukų, bet ir apatinio trikotažo parduotuvė. Šie – vieni iš mano mėgstamiausių, bet pasiūla, skirtingas dizainas, spalvos bei medžiaga kiekvienai leis atrast savo mėgstamiausius. O juk kokybiški ir gražūs apatiniai visada priverčia mus jaustis dar seksualesnėmis, taip? Ir svarbiausia sau.

Kombinezonas Casey

Kombinezonas Casey

Kombinezonas Casey – toms, kurios mėgsta žaidimus lovoje ir toms, kurios kartais neranda aprangos teminiam vakarui… Ne, aš rimtai. Ne kartą esu sakiusi, kad drabužių Helovinui ieškau Fantazijų BDSM skyriuje.

Feromoniniai kvepalai moterims Sensual

Feromoniniai kvepalai moterims Sensual

Feromoniniai kvepalai moterims Sensual – subtilus, o svarbiausia – ne erzinantis aromatas, kuris jau po pirmo karto įrodys jums, kad feromonai iš tiesų veikia. Jau keleri metai, kaip ant mano spintelės puikuojasi ne tik klasikiniai, bet ir feromoniniai kvepalai. Kiekvienas buteliukas atitinkamai progai.

Stimuliuojantis gelis Nepakartojamas jautrumas

Stimuliuojantis gelis Nepakartojamas jautrumas

Stimuliuojantis gelis Nepakartojamas jautrumas – žymiai didesnis jautrumas, aistra ir dar didesnis orgazmų skaičius. Tik kitą dieną neikit į sporto klubą, nes būsit pavargusios.

Maisto papildas Spanish fly S-drops

Maisto papildas Spanish fly S-drops

Maisto papildas Spanish fly S-drops – aš net nekomentuosiu, o pakviesiu tiesiog paskaityti atsiliepimų skiltį.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas – na, o pabaigai priminsiu, kaip svarbu yra dovanoti malonumą ne tik sau, bet ir kitam. Seniau sakydavau, kad labiausiai man patinka išleidžiamos, išgeriamos ir suvalgomos dovanos, o dabar jau kuris laikas kartoju, kad taip pat ir MALONIOS. O juk dovanoti malonumą irgi – vienas malonumas, tiesa?

Ir ne tik šiam sąrašui, bet ir visam fantazijos.lt asortimentui su kodu KULAGNE – 15 % nuolaida. O aš atsisveikinu iki kito karto.

Straipsnio autorė: Agnė Kulitaitė

Instagram@kulagne

FacebookAgnė Kulitaitė