Dildo yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Jums neteks sukti galvą dėl kokių nors mygtukų – falo imitatoriai yra labai paprasto naudojimo. Besirenkantiems pirmąjį dildo pirmiausia rekomenduojame patikrinti ilgį ir skersmenį, atsižvelgti į medžiagą bei į tai, ar žaislas turi siurbtuką. Viską, ką dar svarbu žinoti apie dildo įsigijimą, naudojimą ir priežiūrą, pateikiame šiame sekso žaisliukų gide.

Tinkamiausią dydį lemia skersmuo ir ilgis

Dildo srityje svarbiausi yra du matmenys: skersmuo ir ilgis.

Skersmuo reiškia, kokio pločio yra dildo. Vidutinis erekcionavusio vyro varpos skersmuo yra maždaug 3,8 cm. Verta apsvarstyti savo seksualinę patirtį ir išsiaiškinti, kas jus labiausiai jaudina.

Jei jums patinka jausmas, kai makšties sienelės išsitempia, kad jaustumėte pilnatvę, 3,8 cm skersmuo yra geras atspirties taškas, o jei norite, galite jį padidinti. Jei jūsų pomėgiai labiau orientuoti į konkrečių pojūčių pajautimą arba G-taško medžioklę, kur kas geriau tiks 2,5-3 cm skersmens falo imitatoriai.

Ilgis akivaizdžiai reiškia, kokio ilgio yra dildo.  Vidutinė nesusijaudinusios moters makštis yra 7,6-10 cm ilgio, tačiau susijaudinus makštis ženkliai pailgėja. Dažniausiai parduodami 18-22 cm ilgio dildo, būtent tokius rekomenduojame pradedantiesiems.

Tiesa, ilgis nėra toks svarbus faktorius, kai kalbama apie dildo, nes jei žaisliukas jums per ilgas, tiesiog nereikia jo viso įkišti. Kai kurios moterys net pageidauja šiek tiek didesnio dildo, nei jos gali sutalpinti, kad būtų lengviau su juo elgtis. Jei norite eiti šiuo keliu, patariame įsigyti varpos žiedą, kurį galėtumėte uždėti ant dildo kaip ženklą, rodantį, kaip giliai norite jį įkišti.

Populiaru
Video
Populiaru
Video
(10)
24.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(37)
19.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Populiaru
Lizingas
Video
(5)
62.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
102.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(1)
24.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
85.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
20.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
29.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Video
Lizingas
Video
Nemokamas pristatymas
119.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(12)
19.95 €
Populiaru
Populiaru
(10)
25.95 €
Rodyti daugiau

Kokį tipą pasirinkti?

Kitas svarbus požymis, kurį reikia aptarti, yra forma ir tipas. Pats paprasčiausias dildo yra vienodo skersmens ir tam tikro ilgio cilindras, kuris gali būti su karoliukais arba beveik tobula tikros vyro varpos kopija. Ką pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų asmeninių pageidavimų.

  • Jei norite patirti tikro sekso įspūdžius, jums puikiai tiks realistinis dildo. Tokie sex žaislai stengiasi kuo geriau atkartoti tikros varpos formą ir pojūtį.
  • Dvigubi dildo pritaikyti tiems, kurie nori patirti dvigubą malonumą tenkinant save, arba tiems, kurie nori į žaidimus įtraukti ir savo partnerius.
  • G-taško dildo turi išlenktą galiuką, kurio paskirtis – G-taško stimuliavimas. Tai padidina moters seksualinį susijaudinimą, sustiprina orgazmą ir sukelia ejakuliaciją.
  • XXL dydžio dildo būna 30 cm ar net ilgesni ir yra itin plataus skersmens, taip garantuojantys labai gilų įsiskverbimą.

Svarbi papildoma savybė yra prilimpantis pagrindas. Jis leidžia pritvirtinti dildo prie sienos ar kito paviršiaus, kad galėtumėte laisvomis rankomis stimuliuoti savo makštį. Galimybė naudoti žaislą kuo įvairesniais būdais (duše, ant grindų ir t. t.) ir pozomis gali padaryti jūsų žaislą universalesnį ir patogiau naudojamą.

realistiski dildo

Kuri medžiaga yra kokybiškiausia?

Du pagrindiniai aspektai, susiję su dildo medžiagomis, yra pojūtis ir higiena. Jausmas susijęs su tuo, kiek dildo yra elastingas, t. y. ar jis minkštas, ar kietas. Sanitarija susijusi su tuo, kaip švariai galėsite išvalyti savo dildo po kiekvieno naudojimo, nes kai kurios medžiagos yra bakterijų židiniai ir tinka tik trumpalaikio naudojimo sekso žaislams.

Svarbu tai, ar medžiaga yra porėta, ar ne. Akytos medžiagos leidžia nešvarumams, bakterijoms ir kitoms nepageidaujamoms medžiagoms visam laikui apsigyventi dildo viduje ir paprastai yra minkštesnės. Tokioms medžiagoms priskiriama guma, želė, PVC. Poringų medžiagų negalima valyti aštriomis cheminėmis medžiagomis. Akytosios medžiagos paprastai taip pat yra pigesnės, tačiau gaunate tai, už ką mokate. Porėtais žaislais jokiu būdu negalima dalytis su kitais partneriais, jie netgi gali pakartotinai užkrėsti naudotoją buvusia infekcija.

Dėl šios priežasties pirmiausia siūlome silikoną. Silikonas yra neporėtas ir būna įvairaus tankio, skirtingo kietumo, todėl galima patenkinti visus pageidavimus. Silikoną taip pat galima lengvai dezinfekuoti, todėl jis yra idealus žaislas tiek pojūčio, tiek higienos požiūriu.

Kitas puikus variantas – stikliniai falo imitatoriai. Jie yra slidesni bei kietesni už įprastus, tad patiks aštresnių pojūčių mėgėjams. Šie dildo greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, atrodo itin prabangiai ir yra labai lengvai prižiūrimi.

falo imitatoriai

Ir vaginaliniams, ir analiniams žaidimams

Falo imitatoriai yra puikūs tuo, jog juos galima naudoti ir vaginaliniams, ir analiniams žaidimams. Žaisdami vaginaliniu būdu, vadovaukitės šiais patarimais:

  • Prieš naudodami dildo, turėkite po ranka buteliuką lubrikanto. Būtinai naudokite lubrikantą, suderinamą su dildo medžiaga ir prezervatyvais.
  • Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl turėtumėte rasti tokią įsiskverbimo rūšį, kuri jums patiktų. Ar mėgstate kietą ir greitą, ar švelnų ir lėtą? Įveskite ir išveskite dildo iš makšties taip, kaip jums labiausiai patinka – klausykite savo kūno ir duokite jam tai, ko jis nori.
  • Dildo galite naudoti įvairiose padėtyse. Įprasčiausia padėtis yra sėdint įkišti falo imitatorių tarp kojų. Tačiau, norint rasti savo G-tašką, vertėtų išbandyti keletą alternatyvių padėčių. Pabandykite naudoti dildo gulėdami ant nugaros, veidu į apačią, šonu arba „jojant“.

Rinkdamiesi dildo analiniams žaidimams, įsitikinkite, kad jis yra lygus ir tvirtas. Minkštas, atšipęs dildo vargu ar išsilaikys tokių užsiėmimų metu. Analinis seksas reikalauja šiek tiek daugiau atsargumo nei įsiskverbimas į makštį dėl kelių priežasčių: tiesioji žarna labiau pažeidžiama, o pats seksas gali būti nemalonus, jei nesate visiškai atsipalaidavę ir pakankamai drėgni. Kaip ir vaginaliniam naudojimui, įsitikinkite, kad įsigijote gerą lubrikantą, suderinamą su medžiaga, iš kurios pagamintas jūsų dildo. Pateikiame dar keletą patarimų analiniams žaidimams:

  • Norint įveikti raumenines sieneles, reikia lėtai, bet tvirtai spausti analinę angą. Laimei, dauguma dildo turi išplatintą pagrindą, kuris leidžia tvirtai ir saugiai suimti.
  • Daugelis žmonių teigia, kad pirmą kartą įsiskverbdami į analinę angą patiria nedidelį diskomfortą. 30 sekundžių ar minutę, kol šis diskomfortas atslūgs, turėtumėte mėgautis dildo teikiamais pojūčiais. Tačiau jei įsiskverbimas ir toliau jums atrodo nemalonus ar apskritai skausmingas, liaukitės, kol sau nepakenkėte. Ar reikia daugiau lubrikanto? Galbūt mažesnio dildo? O gal paprasčiausiai tereikia labiau atsipalaiduoti arba pabandyti įsiskverbti kitu metu.
  • Analinis įsiskverbimas gali būti ypač malonus vyrams, nes daugumai patinka, kai jų prostata stimuliuojama per tiesiąją žarną. Nors kai kurie gali drovėtis pabandyti, daugelis vaikinų, kuriuos draugės įkalbėjo tai išbandyti, dabar mėgaujasi tuo kaip nuolatine savo seksualinio gyvenimo dalimi.

falo imitatorius

Falo imitatorių priežiūra

Porėti dildo. Švelniai valykite šiuos žaislus šiltu muiluotu vandeniu. Galite naudoti muiluotą šluostę arba rankas. Valydami sekso žaisliukus iš akytų medžiagų neskubėkite. Stenkitės išvalyti kuo daugiau porų bei plyšių ir pašalinti kuo daugiau muilo likučių. Tačiau neplaukite jų vandeniu, nes šie žaislai mėgsta jį sugerti. Vietoj to muiluotą vandenį pašalinkite švaria, drėgna šluoste. Jei turite, nepakenks po to juos apipurkšti sekso žaislų valikliu, kad dar labiau dezinfekuotumėte. Baigę leiskite jiems išdžiūti. Niekada nepadėkite jų šlapių, nes jie gali pelyti.

Neporėti dildo. Kone visus šiuos žaislus galima plauti kruopščiau su muilu ir šiltu arba karštu vandeniu. Baigę leiskite jiems išdžiūti.

Elektroniniai žaislai. Dildo ar kitą maitinamąjį sekso žaislą turėtumėte valyti taip pat, kaip ir akytą žaislą – šiltu muiluotu vandeniu. Tiesiog pirmiausia uždenkite valdymo elementus ir baterijų skyrių, kad į jį nepatektų vandens.

xxl dildo