G-taškas: jis garsiai apdainuotas, vyrų ieškomas kaip lobis, apipintas mitais ir iki pat šiol mokslininkų skeptiškai vertinamas – beveik visi yra girdėję istorijas apie magišką G-tašką, kurį stimuliuojant patiriama tikrų tikriausia ekstazė. Šis taškas minimas ir garsiojoje 2019 Vilniaus rinkodaros kampanijoje.

Visgi daugeliui moterų G-taškas skamba kaip mitas, melas, apgavystė – juk tik mažoji dalis jį patiria! Kaip ir teigiama garsiajame „Vilnius G Spot” šūkyje: „Nobody knows where it is but when you find it – it’s amazing“  (Niekas nežino kur jis yra, bet kai randi jį – būna nuostabu). Ir išties, rasti G tašką tikrai sunku. O gal jis apskritai neegzistuoja? Apie viską šiame straipsnyje.

Kas yra G-taškas?

Daug mitų apie G-taško egzistavimą kelią tai, jog šis nėra ryški moters anatomijos dalis. G-taškas nėra atskira anatominė moters lytinių organų dalis, o ši erogeninė zona iš tiesų yra klitorio dalis. Tai reiškia, jog kai stimuliuojame G-tašką, iš tikrųjų stimuliuojame dalį klitorio, kuris yra kur kas didesnis, nei daugelis mano. Mes matome tik klitorio viršūnę, kuri yra virš lytinių lūpų, o likęs klitoris dalijasi į dvi atšakas, kurios yra makšties viduje, maždaug 4 centimetrų ilgio.

G taškas

Verta žinoti ir tai, jog šis taškas – ne visai taškas. Daugelis moterų ir vyrų tikisi rasti stebuklingą mygtuką, kurį spustelėjus, ištiks neapsakomas malonumas. Iš tiesų, G taškas – jautri nedidelio pločio zona, kurią stimuliuojant pasiekiamas orgazmas.

Paslaptingas šis taškas dar ir todėl, nes tiksli jo vieta gali skirtis priklausomai nuo kiekvienos moters – štai kodėl dažnai jį yra rasti tikrai pakankamai sudėtinga. Visgi kaip teigiama Insider.com straipsnyje, užsiimant žaidimais su savimi, tikrai galima aptikti G-tašką. Kaip ir visi kiti orgazmai, šis yra kitoks, todėl yra pakankamai nesudėtingai identifikuojamas ir atskiriamas nuo kitų.

Kodėl ši erogeninė zona vadinama G-tašku?

Pirmasis šią jautrią vietas makšties viduje aprašė vokiečių gydytojas ginekologas Ernstas Gräfenbergas, kuris buvo pakankamai inovatyvus to meto mokslininkas, gynęs moterų seksualinio malonumo svarbą, moterų sveikatos nepriklausomybę ir apsisprendimo laisvę.

Aštuntajame dešimtmetyje ginekologė Beverly Whipple tęsė platesnius G taško mokslinius tyrimus. Išanalizavusi kolegų publikacijas, ji parengė knygą „The G-spot and Other Discoveries About Sexuality“, kurioje pateikia versiją, kuomet moterys patiria G taško orgazmą. Šį judesi ji pavadino „ateik čia“ (come here angl.). Tai reiškia, jog judesys turi būti panašus, tarsi smiliumi kviestumėte kažką ateiti pas jus (žemiau nuotraukoje pateikiame pavyzdį).

Kaip surasti G tašką

Visgi XXI amžiaus mokslininkai nėra vienareikšmiški dėl G taško egzistavimo. 2010 m.. Londono Karališkojo koledžo vykdytas tyrimas parodė, jog G taškas moters lyginiuose organuose neegzistuoja, o išvadose buvo pateikiama, kad G taškas labiau yra psichologinis įsitikinimas ir visuomenėje įsitvirtinęs konstruktas. 2017 m. buvo vykdytas kitas tyrimas, kurio metu buvo išsiaiškinta, jog G taškas nėra atskira moters anatominė dalis.

Kaip rasti G-tašką?

Na, bet jeigu kalbos apie G tašką per tiek metų nenurimo, o netgi priešingai – suintensyvėjo, galima daryti prielaidą, jog kažkas ten tikrai egzistuoja. Norite jį surasti? Šioje dalyje pabandysime jums paaiškinti, kaip tai padaryti.

Surasti G-tašką gali būti keblu, visų pirma dėl to, jog ši zona nėra konkreti, o antra – kiekvienos moters anatomija šiek tiek skiriasi. Todėl vietoje to, kad ieškotumėte savojo G-taško seksu su partneriu metu, rekomenduojame į paieškas leistis vienai.

Jei norite rasti savo jautriąją vietelę, pirmiausia turite atsipalaiduoti, todėl patariame: prieš pasileisdama į solo žaidimus, susikurkite sau seksualią aplinką. Kai jausitės pakankamai pasiruošusi, imkite švelniai masažuoti save pirštu, vėliau galite įterpti sekso žaisliuką.

Taip žaisdama pirštu arba G-taško vibratoriumi pabandykite atlikti judesį tarsi su smiliumi kviestumėte kažką ateiti pas jus (apie tai rašėme ankstesniame paragrafe).

-25% Akcija
Populiaru
Nemokamas pristatymas
-25% Akcija
Populiaru
Lizingas
Video
(5)
52.46 € 69.95 €
-20% Akcija
Nemokamas pristatymas
Lizingas
-20% Akcija
Lizingas
Video
(4)
87.96 € 109.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Video
Populiaru
Video
Nemokamas pristatymas
(1)
49.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Paskutinė
Lizingas
Nemokamas pristatymas
89.95 €
-25% Akcija
Paskutinė prekė
Populiaru
Paskutinė
-25% Akcija
Populiaru
Video
(2)
26.21 € 34.95 €
-20% Akcija
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
-20% Akcija
Video
(4)
39.96 € 49.95 €
Populiaru
Populiaru
(4)
25.95 €
Paskutinė prekė
Naujiena
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Naujiena
Lizingas
Video
79.95 €
-40% Akcija
-40% Akcija
(1)
17.97 € 29.95 €
-20% Akcija
Paskutinė prekė
Naujiena
Paskutinė
-20% Akcija
Naujiena
Lizingas
207.16 € 258.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(7)
17.95 €
Rodyti daugiau

Svarbu: pirštas ar žaisliukas turėtų būti nukreiptas į viršų, tai yra – į jūsų pilvą. Viso šio proceso metu, svarbu nepamiršti, jog ieškote ne tam tikro „mygtuko“, svarbi visa jausmų paletė stimuliuojant šią erogeninę zoną. Kartokite judesį, o kai pojūčiai stiprėja, vietoje „stūmimo-traukimo“ veiksmo, susitelkite būtent tos zonos, kur malonumas buvo stipriausias, stimuliaciją. Tam itin tinka išmanieji vibratoriai, tokių didelį asortimentą turi We Vibe prekinis ženklas.

Kalbant apie konkrečius stimuliacijos būdus, nėra vieno, kuris tiktų visiems. Iš tiesų, 2016 m. moksliniame žurnale „Socioaffective Neuroscience & Psychology“  talpinto straipsnio išvadose buvo pabrėžta, jog kiekviena moteris mėgsta skirtingus stimuliavimo būdus, todėl nėra tinkamo ar netinkamo būdo pamaloninti save ir surasti tą G tašką. Kaip ir ne visos moterys jaus pasitenkinimą stimuliuodamos G-tašką – ir tai yra visiškai normalu.

Galime pateikti ir vadovėlinį G taško aprašymą: paprastai jis yra randamas ant makšties priekinės sienelės, maždaug 3-5 cm gylyje. Jeigu kalbėti apie organų išsidėstymą G taškas paprastai randamas už šlaplės tiesiai po gaktos kaulu.

Daugiau apie tai G taško paieškas žiūrėkite šiame vaizdo įraše:

Masturbacijos reikšmė G taško paieškose

Turbūt jau ne kartą esate girdėję, jog geresniam savo seksualinio gyvenimo pažinimui, solo žaidimai – itin svarbu aspektas. Klaidinga galvoti, jog masturbacija yra skirta tik vienišoms moterims ir vyrams. Priešingai – ji gali nepaprastai pagerinti jūsų ir partnerio seksualinį gyvenimą. Kaip? Skirdama laiko tyrinėdama savo kūną, sukaupiate begalę naudingos informacijos apie tai, kas jums patinka, užveda, sukelia stipriausius orgazmus. Būtent šia informacija galite pasidalinti ir su savo parneriu. Todėl savo ruožtu tikrai rekomenduojame rasti laiko ir skirti jo sau.

G-taško stimuliavimas. Kaip tai daryti teisingai?

Jeigu esate iš tų sėkmingųjų, kurioms pavyko atrasti ir identifikuoti G tašką, laikas išsiaiškinti, kaip tinkamai su juo elgtis.  Iki šiol rašėme apie tai, kaip ieškoti ir stimuliuoti G tašką solo žaidimo metu, tačiau verta žinoti, jog puikiai tai galite atlikti ir kartu su partneriu.

Šią jautrią erogeninę zoną galima stimuliuoti, nepriklausomai nuo to, ar masturbuojatės, ar užsiimate seksu su partneriu: tam galite pasitelkti vibratorius arba išbandyti G taško stimuliacijai parankias sekso pozas.

Stimuliacija pirštais ir sekso žaislais. Šį stimuliavimo būdą rekomenduojame išbandyti ieškant savojo G-taško. Jei stimuliuosite pirštais, darykite tai, ką rašėme aukščiau. Na, o jei norėtumėte išbandyti sekso žaisliuką, rekomenduojame išsirinkti tinkamą G-taškui skirtą vibratorių.

G-taškui skirti vibratoriai dažniausiai pasižymi tuo, jog jie neturi jokios papildomos atšakėlės, yra lenkto pagrindo ir turi išraiškingą galvutę. Būtent lenktas pagrindas ir galvutės forma yra svarbiausia renkantis G-taško vibratorių. Svarbu, jog galvutė būtų didelė – gali būti apvali arba turėti platų paviršių.

G taškas

Kadangi G-taškui skirti vibratoriai turi tokią unikalią formą, jie pasiekia tas zonas, kurias peniui įsiskverbus į vaginą, pasiekti sudėtinga. Šie sekso žaisliukai neabejotinai padės rasti G-tašką ir sustiprins pojūčius.

Sekso pozos G-taško stimuliacijai

Jei tikitės patirti G-taško stimuliaciją lytinių santykių metu, yra tam tikros sekso pozos, kurios tinka geriausiai. Išbandykite pozas, leidžiančias šiek tiek labiau kontroliuoti savo judesius, kad galėtumėte išsiaiškinti, kokios stimuliacijos rūšys jums labiausiai patinka. Nors yra daugybė sekso pozicijų, kurios gali padėti tai pasiekti, rekomenduojame išbandyti šias:

Kaubojės poza. Paprašykite partnerio atsigulti ant nugaros, tada užlipkite ant viršaus ir leiskite jam įsiskverbti. Ši padėtis leidžia visiškai kontroliuoti ritmą, gylį ir įsiskverbimo kampą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo G taško paiešką ir stimuliavimą. Užuot judėjusi aukštyn ir žemyn, pabandykite judėti pirmyn ir atgal, kad paskatintumėte pojūčius savo G-taško srityje. Taip pat gali padėti nuolatinis ritmo, padėties ir kampo keitimas, todėl nebijokite eksperimentuoti.

Šuniuko poza. Šuniuko poza yra dar vienas puikus būdas pasiekti gilesnį įsiskverbimą sekso metu. Be to, lengva keisti kampą, kad pasiektumėte savo G tašką. Atsiklaupkite pasiremdama rankomis ir keliais, o partneris turi atsistoti jums už nugaros ir įsiskverbti. Įsiskverbimo metu pabandykite atsiremti į dilbius arba stumti klubus atgal, kad pakeistumėte kampą, kol rasite padėtį, kuri jums labiausiai tinka. Jei norite, galite išbandyti kitokį variantą atsigulusi ant pilvo, kojas pakabinusi nuo lovos krašto, leisdama partneriui atsistoti už jūsų ir įsiskverbti iš ten.

Suspaustas misionierius. Klasikinės misionieriaus pozos variantas suteikia geresnę stimuliaciją be gilios skverbties. Atsigulkite ant nugaros, o tada suglauskite kojas, tegu jūsų partneris priglunda prie jūsų. Nors ši poza neleidžia giliai įsiskverbti, tačiau ji leidžia sukurti geresnę trintį G-taško srityje.

g taško orgazmas

Ar vyrai turi G-tašką?

Turbūt netikite, bet tai tikrų tikriausia tiesa ir palyginti su moteriškuoju G tašku, vyrišką yra visai nesudėtinga rasti. Iš tiesų vyrų G-taškas dažniau vadinamas P-tašku (šiuo atveju P reiškia prostatą) ir jį pasiekti dviem būdais: vidiniu ar išoriniu. Kad ir kurį būdą pasirinktumėte, jausitės labai maloniai, todėl pasirinkimas priklauso nuo jūsų (ar jūsų partnerio) komforto lygio.

Stimuliuojant prostatą galima pajusti greitus ir ypač galingus orgazmus, tačiau tai nėra pagrindinė prostatos funkcija. Ši liauka gamina skystį, kuris padeda spermatozoidams išgyventi ir pasiekti kiaušinėlį. Jeigu norite daugiau sužinoti apie vyrišką G tašką rekomenduojame paskaityti šį straipsnį.

Ir pabaigai.. Nepaisant to, ką matome filmuose, seksas ne visada yra sklandus ir paprastas. Moterys dažnai priverčiamos manyti, kad seksas yra gėdingas, todėl gali būti sunkiau pasiekti orgazmą ir seksualinį pasitenkinimą.

Nebijokite prisiimti atsakomybės už savo seksualinį gyvenimą ir rasti tai, kas jums patinka. Jei tai reiškia, kad jūs galite rasti savo G-tašką ir jį stimuliuoti, jums gerai. Jei ne? Tai irgi puiku. Nėra taisyklės, sakančios, kad yra vienas būdas orgazmui, ir daugumai moterų yra normalu pirmenybę teikti stimuliacijos deriniui. Norint rasti tai, kas jums tinka, gali prireikti laiko, todėl būkite kantri.

Svarbiausia, kad esate patenkinta, nepaisant to ar jums patinka G-taško stimuliacija, ar ne. Savo kūno ir seksualinių įsitikinimų tyrinėjimas yra puikus žingsnis užtikrinant laimingą, saugų ir malonų seksualinį gyvenimą. Niekada neturėtumėte gėdytis supratusi, kas jums patinka. Juk visi nusipelnė puikaus sekso.