Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
5 (7)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-10-16
5.0
Hmmm :)))))

2023-09-23
5.0
Vertas dėmesio ir iš tiesų malonus. Iš didelio vibracijų pasirinkimo tikrai galima rasti daugiausiai malonumo suteikiančią. Rekomenduoju!

2023-07-04
5.0
Juodas Bendy Ripple vibratorius yra patogaus dydžio, smagiai jaučiasi rankose, o dar geriau naudojamas pagal paskirtį. Pirkome norėdami paįvairinti lovos nuotykius su partneriu, tai tiek man labai patiko, tiek ir partneris mėgavosi teikdamas malonumą man. Didelis vibravimo funkcijų pasirinkimas leidžia atsirinkti maloniausią stimuliaciją klitoriui, o bangelės ant pačio vibratoriaus sustiprina pojūčius kišant. Didelis šio vibratoriaus privalumas yra jo lankstumas, nors tikėjausi, kad jis bus labiau lakstesnis negu yra, bet toks kontroliuotas lankstumas kaip tik leidžia patirti didesnę stimuliaciją. Žaisliuką yra lengva valyti, pakanka nuplauti su vandeniu ir muilu. Taip pat, jis yra pakankamai tylus. Kaip pradedantiems naudoti žaisliukus lovoje, mums labai patiko ir rekomenduojame išbandyti.

2023-05-17
5.0
Mano patirtis su vibratoriumi Bendy Ripple buvo maloni. Pirmaisiais naudojimo kartais jaučiausi nedrąsi, tačiau po kelių bandymų aš sugebėjau visiškai atsipalaiduoti ir patirti malonumą. Vibratorius yra labai lankstus ir lengvai prisitaikantis, todėl jis leidžia pasiekti intymias vietas lengvai ir patogiai. Jis taip pat turi įspūdingą vibracijos lygį, kuris suteikia itin intensyvų orgazmą. Bendy Ripple yra vandeniui atsparus ir lengvai valomas, tereikia nuplauti muilu arba nuvalyti sekso žaisliukų valikliu. Šis vibratorius tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems vartotojams, kurie ieško naujų malonumo formų ir nori perkelti savo seksualines patirtis į kitą levelį. Be to man labai patiko elegantiška juoda vibratoriaus spalva. Visiškai rekomenduoju vibratorių Bendy Ripple.

2022-04-14
5.0
Labai geras

2021-05-17
5.0
Pirmą kartą teko mėginti šį daikčiuką, nesitikėjau, kad gali suteikti tiek malonių pojūčių ? merginos, verta išmėginti ?

2020-07-12
5.0
Puikus vibratorius, maloniai stimuliuojantis paviršius, veikia labai gerai


Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ