Įsigiję tinkamą sekso lėlę, padarysite stebuklus savo asmeninei laimei – juk patirsite geriausią seksą gyvenime. Rinkdamiesi lėlę, ją turėtumėte tyrinėti taip pat atidžiai, tarsi rinktumėtės tikrą antrąją pusę! Na, o jeigu tai – pirmoji jūsų sekso lėlė, mūsų sex shop pateikia 5 geriausius pasirinkimus naujokams.

Labai tikroviškiems pojūčiams

Ultra realistiška sekso lėlė Jessica – „Hidden Desire“ serijos žaisliukas vyrams, kuris suteiks pačius tikroviškiausius pojūčius erotinių žaidimų metu. Putli krūtinė, siauras liemuo, riestas užpakaliukas, ilgos kojos, banguoti šviesūs plaukai… Jessica skamba kaip tikra svajonė, ar ne? Jos rankų ir kojų nagai padailinti manikiūru, o veidas pasižymi itin simpatiškais bruožais: rudomis akimis, tamsiomis blakstienomis ir riestais antakiais. Ši sekso lėlė turi ir švelnias lūpytes, kurios yra pasirengusios bet kada pamaloninti oraliniu seksu. Itin tikroviški yra ir jos lytiniai organai, drėgna vagina ir siaurutė analinė anga.

Jessica yra pagaminta iš aukštos kokybės žmogaus odą atkartojančios TPE medžiagos, o pats skeletas padarytas iš ilgaamžio nerūdijančio plieno. Tai garantuoja laisvą stovėjimą ir didžiausią patvarumą. Be to, ši lėlė sukurta su lanksčiais sąnariais, todėl galėsite drąsiai išbandyti pačias karščiausias pozas! Kad žaidimai būtų dar tikroviškesni, komplekte rasite pridėtą šildytuvą, kuris sušildo sekso lėlės angas iki žmogaus kūno temperatūros.

Lėlę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo nuplaukite ją šiltu vandeniu bei nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Ieškantiems egzotiškos gražuolės

Sekso lėlė Undinė – „You2Toys” gaminys, pasižymintis egzotišku grožiu. Tamsi, įdegusi oda, apvalios krūtys, tobula figūra, sultinga vagina, siaurutė analinė anga bei putlios lūpytės leis džiaugtis ir vaginaliniais, ir oraliniais, ir analiniais malonumais.

Pripūstos lėlės ūgis siekia 152,5 cm, o ji pagaminta iš PVC medžiagos. Lėlę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo nuplaukite ją šiltu vandeniu bei nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Šviesiaplaukių gerbėjams

Sekso lėlė Audra – toks vardas „You2Toys” žaisliukui suteiktas ne veltui. Miegamajame ji sukelia tikrą audrą, po kurios virpa visas kūnas bei linksta keliai… Seksualios figūros blondinė yra pasiruošusi patiems nedoriausiems žaidimams. Drėgna vagina, gili gerklytė ir siaura analinė anga įrodys, jog Audra neturi tabu.

Pripūstos lėlės ūgis siekia 155 cm, o ji pagaminta iš PVC medžiagos. Lėlę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo nuplaukite ją šiltu vandeniu bei nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Itin patogiam įsiskverbimui

Sekso lėlė Diana iš „NMC“ turi viską, ko reikia svaiginantiems žaidimams: slidžią vaginą, putlias lūpytes ir analinę angą. Natūralaus dydžio kūno spalvos lėlė yra iškėlusi vieną koją į viršų, kad būtų lengviau įsiskverbti ir išbandyti įvairias pozas.

Pagaminta iš PVC medžiagos ir yra pripučiama. Lėlę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo nuplaukite ją šiltu vandeniu bei nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.

Mėgstantiems išbandyti vis naujas pozas

Sekso lėlė Ana – „You2Toys” blondinė, su kuria galite išbandyti visas įmanomas pozas! Tikroviško dydžio ir idealios figūros lėlė turi vaginalinę, oralinę bei analinę angą. Lėlė yra atsiklaupusi ant kelių, tad suteikia itin patogaus įsiskverbimo galimybę.

Šis žaisliukas pagamintas iš PVC medžiagos. Lėlę rekomenduojama naudoti su vandens pagrindo lubrikantu. Po naudojimo nuplaukite ją šiltu vandeniu bei nuvalykite specialiu sekso prekių valikliu.