Tikroviškos sekso lėlės būna įvairių formų ir dydžių. Bendra yra tai, kad jos visos turi bent vieną skverbiamąją angą (burną, makštį arba išangę) ir (arba) vieną kūno dalį, kurią gali įkišti naudotojas (liežuvį arba varpą).

Jos iš esmės padeda tiek vyrams, tiek moterims masturbuotis ir patirti kitus seksualinius malonumus. Šiais laikais tokios lėlės padarė didelę įtaką asmenų gyvenimui visame pasaulyje – žmonės jas priėmė ir plačiai naudoja. Daugelis laikosi nuomonės, jog sekso lėlės yra patogios naudoti ir gali suteikti nepaprastą pasitenkinimą. Tad ką svarbu žinoti, renkantis lėlę sau?

Kokia medžiaga yra geriausia?

Silikoninės sekso lėlės. Jos turi tam tikrų privalumų:

 • Jos yra tobulos realių moterų kopijos.
 • Silikonas suteikia sekso lėlės odai ilgalaikę ir tikrovišką tekstūrą.
 • Tai iš esmės nereaktyvi ir nealergizuojanti medžiaga. Yra mažesnė tikimybė susirgti odos bėrimais, infekcijomis ar kitaip susižaloti.
 • Kadangi jų odos tekstūra yra labai tikroviška, silikoninės lėlės savo naudotojui suteikia realaus prisilietimo patirtį.
 • Šias lėles daug lengviau valyti ir prižiūrėti.

TPE, arba termoplastinis elastomeras. Ši medžiaga tapo alternatyva silikonui. TPE populiarėja visame pasaulyje ir kai kurios šio populiarumo priežastys yra šios:

 • Jis yra minkštesnis, palyginti su silikoninėmis sekso lėlėmis.
 • Kadangi į TPE sudėtį įeina plastikas, TPE lėlės yra daug elastingesnės nei silikoninės.
 • TPE lėlės yra nebrangios ir jas galima įsigyti už labai mažą kainą.
 • TPE prekė yra patvaresnė nei silikoninė.

Guminės sekso lėlės. Dažna medžiaga, naudojama sekso žaislams, nes jos gamyba yra pigesnė.

 • Minusas – guma yra akyta. Joje yra mikroskopinių skylučių, kuriose gali būti bakterijų ir kitų mikroorganizmų, jei ji nėra tinkamai valoma.
 • Dažniausiai naudojama tokiuose gaminiuose kaip realistiniai dildo, analiniai kaiščiai ir karoliukai.
 • Dėl gamyboje naudojamos medžiagos guminiai sekso žaislai turi stiprų kvapą.

Vinilas.

 • Jis yra porėtas, kartais jame gali būti ftalatų ir jo negalima sterilizuoti.
 • Viniliniai sekso žaislai yra higieniškesni, juos lengviau valyti, mažiau galimybių pasislėpti bakterijoms. Vinilinius žaislus valykite muilu, šiltu vandeniu ir alkoholiu.
 • Vinilo tekstūra paprastai būna kietesnė.
 • Vinilas nėra toks tvirtas ir kietas kaip daugelis silikoninių sekso žaislų. Tačiau jei ieškote sekso žaislų medžiagos, kuri būtų panaši į gumą, mažiau porėta ir pigesnė nei silikonas ar TPE, vinilas yra tinkamas pasirinkimas.

Lateksas. Gamintojai naudoja lateksą latekso guminiams drabužiams gaminti. Žmonės daugiausia naudoja lateksą pripučiamuose sekso žaisluose dėl jo nuostabaus lankstumo.

 • Suderinamas su vandens pagrindo ir silikoniniais lubrikantais.
 • Jis turi lengvą gumos kvapą.

silikonines sekso leles

Ką galima veikti su sekso lėle?

Žinoma, vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kaip žmonės linkę mėgautis seksu su savo meilės lėlėmis, yra vaginalinis seksas. Šiuolaikinių sekso lėlių makštis sukurta iš minkštos medžiagos, daug dėmesio ir detalių skiriama anatominiam tikslumui, kad ji atrodytų kaip tikras organas ir suteiktų jums komfortą bei pojūtį.

Šie sex žaislai gali būti su fiksuota arba nuimama makštimi. Žvelgiant iš šalies, abi atrodo vienodos, tačiau pasirinkimas, kokio tipo vaginos pageidaujate savo lėlei, priklauso tik nuo jūsų. Be to, sekso lėlės su fiksuota makštimi turi gamybos metu suformuotą cilindrą, kuris suteikia tikroviškesnį pojūtį sekso metu.

Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(3)
44.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(2)
239.95 €
Populiaru
Nemokamas pristatymas
Populiaru
Nemokamas pristatymas
(3)
44.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(3)
44.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
(3)
49.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Paskutinė
Lizingas
Nemokamas pristatymas
(1)
299.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Paskutinė
Lizingas
Nemokamas pristatymas
89.95 €
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
Nemokamas pristatymas
(3)
44.95 €
Nemokamas pristatymas
Lizingas
Lizingas
Nemokamas pristatymas
224.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(3)
44.95 €
Nemokamas pristatymas
Nemokamas pristatymas
(2)
44.95 €
-14% Akcija
Paskutinė prekė
Nemokamas pristatymas
Paskutinė
-14% Akcija
Lizingas
1,800.00 € 2,100.00 €
Rodyti daugiau

Kita vertus, visada galite rinktis keičiamą arba nuimamą vaginą, jei jums labiausiai rūpi švara ir higiena, nes jas lengviau išvalyti ir išvengti lytiškai plintančių ligų ar infekcijų. Taip pat yra paprasta palaikyti puikią lėlės būklę ilgalaikiam naudojimui.

Su lėle taip pat galima bučiuotis ir pasitenkinti oraliniu būdu. Dėl aukštos kokybės medžiagos šiuolaikinės sekso lėlės turi švelnią ir lygią odą. Veidas taip pat būna minkštas ir tikroviškas, be to, lėlės burna lengvai atsiveria, todėl galite įkišti liežuvį į jos burną ir taip pat pajausti itin tikrovišką bučinį. Galite tikėtis, kad jūsų meilės lėlė turės liežuvį ir dantis. Nors iš pradžių jie jums gali pasirodyti nerealistiški, tikriausiai suprasite, kokia jų paskirtis, kai tik įkišite pirštus į išskleidžiamą gerklės angą.

gumines sekso leles

Dar vienas būdas – analinis seksas. Tai tikrai nėra tai, ko paprastai prašoma per pirmąjį pasimatymą, tačiau tai nekeičia fakto, kad daugelis žmonių svajoja apie analinį seksą. Daugeliui tai yra normalu, sveika ir malonu, bet tiesa ta, kad dažnai gali būti tikras iššūkis rasti partnerį, kuris norėtų pabandyti, arba žmogų, kuriam patiktų būti gavėju.

Ką gi, jums nėra ko nerimauti, jei analinė patirtis yra tai, ko trokštate – sekso lėlė mielai padės. Analinė anga yra sukurta taip pat, kaip vaginos, o tai reiškia, kad ji yra anatominiai tiksli ir stimuliuoja tikrą jausmą, kurį galite patirti analinio sekso metu.

Svarbu paminėti, kad galite saugiai ejakuliuoti į savo lėlę, jei reguliariai ją valysite. Įdomu tai, kad tyrėjai nustatė, jog vyrams, kurie žaidžia su sekso lėlėmis, prostatos vėžio rizika yra mažesnė. Jiems gerokai sumažėja kraujospūdis, nemiga, imuninės sistemos problemos ir galvos skausmai. Juk šie vyrai yra seksualiai aktyvūs, tad jie laikomi sveikiausiais.

dirbtines sekso leles

Kaip prižiūrėti ir valyti lėlę?

Kaip dažnai reikia valyti? Rekomenduojama, kad su savo lėle įvestumėte įprastą tvarką. Taip galėsite būti tikri, kad valymas atliekamas nustatytais intervalais ir lėlė nebus sugadinta dėl pernelyg dažno ar reto valymo.

Patariama valyti lėlę kas 2-4 savaites. Nors gali atrodyti, kad lėlę reikia plauti po kiekvieno naudojimo, iš tikrųjų dėl to pradeda lėtai irti medžiagos, todėl ilgainiui gali atsirasti odos įtrūkimų ir kitų problemų.

Kokias valymo priemones reikia naudoti? Lėlės valymui galima rinktis įvairias priemones. Keli variantai yra šie:

 • Antibakterinis muilas
 • Vanduo
 • Talkas (kūdikių pudra)
 • Švelni kempinėlė
 • Medicininės žnyplės
 • Neabrazyvinė šluostė
 • Popierinis rankšluostis

Kaip valyti lėlės kūną? Veiksmingiausias būdas yra naudoti dušą arba vonią. Tačiau atsargiai su nešiojimu – sekso lėlės daug sveria. Sintetinės lėlės gali sverti iki 115 kilogramų, o jų svoris prasideda nuo maždaug 75 kilogramų.

Rekomenduojama naudoti švelnią kempinėlę kartu su antibakteriniu muilu, kad lengvai nuplautumėte lėlę. Prausdami ją naudokite nedidelį spaudimą. Svarbiausia yra išsaugoti odą, todėl nepersistenkite trindami jos kūną. Plaunant lėlę svarbu, kad kaklas ir galva nebūtų per daug šlapi arba panardinti po vandeniu, nes dėl to kaklo varžtuose gali atsirasti rūdžių.

Kaip išvalyti lėlės angas? Lėlės makšties, išangės ir burnos valymas yra subtilus procesas, kurio metu naudojamos kelios technikos. Šis metodas atrodo vienas iš paprasčiausių ir veiksmingiausių:

 1. Nedidelę švelnią kempinėlę sušlapinkite šiltu vandeniu ir patepkite antibakteriniu muilu.
 2. Dabar šia kempinėle galite valyti angas. Medicininėmis žnyplėmis kiškite kempinėlę į angą, kol ji taps švari.
 3. Panaudotą kempinėlę galite išmesti, o dabar pakartokite 1 ir 2 veiksmus.
 4. Po dviejų tamponų angos turėtų būti švarios, todėl galėsite įkišti sausą kempinėlę, kad pašalintumėte muilo ir drėgmės perteklių.
 5. Sėkmingai išdžiovinus lėlę, galite užtepti talko ant išorinės angos dalies.

Kaip išdžiovinti lėlę? Po lėlės plovimo labai svarbu, kad jos oda būtų sausa. Kai oda šlapia, ji daug labiau linkusi įtrūkti ir įsibrėžti. Naudodami švelnią neabrazyvinę medžiagą ją nusausinkite. Padėkite lėlę ant žemės ir palikite džiūti valandą ar dvi, kad didžioji dalis drėgmės išgaruotų. Dabar galite visą jos kūną patepti talko pudra, kuri suteiks jai natūralaus kvapo ir švelnumo.

Kur laikyti lėlę? Lėlę galima laikyti keliais būdais. Kad ji išliktų nepriekaištingai saugoma, turite laikytis tam tikrų kriterijų:

 • Dulkės – ant lėlės odos lengvai prilimpa dulkės. Rekomenduojama laikyti lėlę maišelyje arba originalioje gaminio dėžutėje, nes dulkes gali būti labai sunku pašalinti.
 • Rašalas – jei lėlę laikysite maišelyje, būkite atsargūs dėl spalvų. Tikėtina, kad spalvos gali persiduoti iš maišelio, jei bus naudojama netinkama medžiaga.
 • Saulės spinduliai – per daug saulės spindulių sukelia TPE nusidėvėjimą, todėl TPE greičiau nei įprastai suyra.

tikroviskos sekso leles