Pančiai rankoms "Nesipriešink"

SKU
20300551001
59,95 €

Jūsų rankos jau nebe jūsų valioje. Dabar už jūsų judesius ir potyrius atsakingas tik jūsų partneris, kuris yra paruošęs labai pikantišką ir jaudinantį scenarijų. Mėgstate tokius kontrolės žaidimus? Norite bent nakčiai tapti paklusniu vergu arba negailestingu valdovu? Pančiai rankoms „Nesiprieškink“ padės įgyvendinti šias slaptas fantazijas ir meilės nuotykiams suteiks aštresnio prieskonio.
Sekso aksesuaras išties įspūdingas. Pančiai yra itin didelio dydžio ir vienu metu apjuosia abi rankas. Jie visiškai blokuoja rankų judesius ir palieka jus antros pusės malonėje. Dailaus dizaino, kuris ypač patiks BDSM ir fetišo žaidimų gerbėjams. Pagaminti iš kokybiškos, natūralios odos, turi 3 dirželius, kurie reguliuojasi ir užtvirtina pančius. Su pančiais galite sugalvoti begalę skirtingų erotinių pozų, rolių ir scenarijų. Galite parklupdyti partnerį, priremti prie sienos, mėgautis seksu tiek iš priekio, tiek iš užpakalio – viskas priklausys nuo jūsų abiejų fantazijų ir slaptų troškimų. Išlaisvinkite juos!
Jei prekę naudosite pirmą kartą, būtinai iš pradžių apsipratinkite ir išbandykite, ar su ja jaučiatės pakankamai patogiai. Kad pajutus diskomfortą galėtumėte pristabdyti aktą, susitarkite žodį ar veiksmą, kuris reikš „STOP“.

Karšta naujiena
Liko tik 1 prekė sandėlyje
Nemokamas pristatymas
0
  • Informacija
  • Atsiliepimai
Informacija
Pristatymo laikas 1-2 d.d.
Parašyk atsiliepimą
Parašyk atsiliepimą apie prekę
Parašykite išsamų ir kokybišką atsiliepimą apie pirktą prekę ir gaukite € 6 vertės fantazijos.lt dovanų kuponą!
  1. Prekės apžvalga turi būti ne trumpesnė nei 100 žodžių.
  2. € 6 kuponą gausite tik jeigu jūsų apžvalgą patvirtins administratorius (apžvalga turi būti kokybiška).
  3. Apžvalgą gali parengti tik prekę pirkęs lankytojas.
  4. Jeigu parašysite keletą apžvalgų, kuponus galėsime susumuoti.
  5. Jeigu prekės kaina mažesnė nei 6 €, duodamas kuponas lygus prekės kainai.
fantazijos.lt užsakymo salygos