Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Chocolate
Pasante Chocolate

0.35 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.14 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


(1)
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(5)
8.95 €
(8)
9.95 €
(2)
9.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
(2)
9.95 €
9.00 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(7)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(10)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.8 (5)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-07-14
5.0
Pasante chocolate prezervatyvai Šiandien norėčiau pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais panaudojus pasante šokolado skonio prezervatyvus. Šie puikios kokybės, pagaminti iš aukštos kokybės latekso prezervatyvai puikiai tinka ir oraliniam ir vaginaliniam seksui. Jų pagrindinė paslaptis -skonis ir kvapas. Šis švelnus, šokoladą primenantis skonis suvilios kiekvieną. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad ieškojau labai ilgai skanių ir gerą poskonį turinčių prezervatyvų. Kiek buvo pirkta ir išmesta, nes man labai nepatikdavo skonis. O šitie tesiog perliukas prezervatyvų pasaulyje. Suteikiant partneriui malonumą, gauni dvigubą malonumą, nes matai partnerio patenkintą veidą ir aišku junti šokolado skonį ir kvapą. Tobulas pasirinkimas karštiems pasimatymams ir žaidimams. Labai patenkinta, kad sugebėjau pagaliau atrasti šiuos skanius prezervatyvus, kurie puikiai atlaiko ir labai ilgai trunkančius žaidimus! Labai jau geras pasirūpinti savo partnere ( ar partneriu ) ir suteikti jam galimybė paragauti labai skanų šokoladuką. Tikrai neliks abejingų. Labai faini ir skanūs. Best of the best !

2023-06-05
5.0
Kaip daug prezervatyvų su skoniais išbandžiusi asmenybė, turiu pasakyti, kad šokoladiniai prezervatyvai tikrai pranoko mano lūkesčius. Įspūdingas, neerzinantis ir neprimenantis chemijos šokolado skonio (kas žino brownio skonį, tai būtent toks) lubrikanto aromatas ir skanus skonis intymioms akimirkoms suteikė man ir partneriui neįtikėtino jaudulio. Šie prezervatyvai ne tik užtikrino patikimą apsaugą, bet ir padidino malonią patirtį užsiimant vaginaliu seksu. Patogiai priglunda, nesmunka, standartinio dydžio. Nors kiekvieno asmeniniai pageidavimai gali skirtis, labai rekomenduoju šokoladinius prezervatyvus tiems, kurie nori mėgautis nuostabia ir nepamirštama patirtimi. Jie tikrai įnešė naujų vėjų mūsų intymiems susitikimams, suteikė jiems saldumo. Dar niekada nebuvo taip malonu mėgautis oraliniu seksu, nei su jais! Rekomenduoju!

2022-10-03
5.0
Partnerei patiko tiek skonis tiek kvapas, bei paįvairina seksą.

2020-05-30
5.0
Atsitiktinai gavau braškinį skonį ir kas labai nustebino, jog tai nebuvo banaliai-cheminis braškinis skonis ir kvapas, o kažkas kur kas malonesnio. Gera kokybė.

2018-07-17
4.0
Kuri moteris nemėgsta šokolado? Žinoma, kiekvienos moters skonis skirtingas, bet prezervatyvai Pasante Chocolate įtiks net ir įnoringiausios moters įnoriams, Jie pasižymi itin gera kokybe, plonumu, tamprumu, elastingumu ir minkštumu. O be to, malonus ne tik skonis, bet ir kvapas. Puikiai tinka oraliniam seksui. Malonus kvapas išlieka ir po viso proceso kurį laiką. Puikia tinka oraliniam sekso dėl savo lygios formos,. Rezervuaras spermai puikiai atlieka savo funkciją. Siūlau šiuos prezervatyvus bandyti ne tik oraliniam seksui, bet ir kitom sekso rūšims. Prezervatyvas dėl savo tamprumo tinka net ir dideliems vyriškiems pasididžiavimams. Visiems šokolado mėgėjams siūlau pirkti šiuos prezervatyvus. Tikrai nesigailėsite. Linkiu sėkmingo nudojimo.