KOMPLEKTAI


Pasante Cooling
Pasante Cooling
0.38 €

0.29 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.08 €
Sutaupote: 0.20 €

PANAŠIOS PREKĖS


9.95 €
11.95 €
LELO Antibakterinis valiklis (60 ml)
(2)
13.95 €
LoversPremium masažuoklis  Dygliukas
(2)
10.95 €
9.95 €
Masturbatorius Tenga Egg Crater
(2)
9.95 €
12.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Pasante Cooling
Bendras įvertinimas
2023-01-19 19:52
Įvertinimas
Pasante Cooling prezervatyvai yra dar vieni intensyvesnius ir įdomesnius pojūčius atnešantys prezervatyvai. Jie yra gana ploni ir gerai priglundantys, šaltukas jaučiamas netgi užsidėjimo metu. Šis prezervatyvas suteikia šaldančio lubrikanto pojūčius. Tai yra geras būdas išbandyti tą efektą ir pažiūrėti ar tai patinka, ar ne. Iš tikruju, tai gana neįprasti jausmai, kurie gali patikti ne visiems. Rekomenduočiau tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo ir tiems, kuriem patinka neįprasti, šaldantys-šildantys pojūčiai, dilgčiojimai ir panašiai. Taip pat šie prezervatyvai kaip ir tikriausiai visi Pasante prezervatyvai neplyšta, yra saugūs naudoti. Pasante Cooling yra Pasante Warming priešinga versija, net negaleciau isskirti kurie labiau patinka, bet manau kad abeji verti demesio ir naudojami pagal norus.
2022-12-04 12:59
Įvertinimas
Jauciasi malonumas.
2022-11-02 12:56
Įvertinimas
Turbūt šios firmos prezervatyvai yra mūsų su vaikinu naujas atradimas. Prezervatyvai yra padaryti puikaus dydžio, mažai slankioja, tikrai nenukris, tinka tobulai. Nors lubrikanto ant jų tikrai daug. Kaina taip pat yra prieinama bei patogu būtent tai, kad galima užsisakyti bet kokį norimą kiekį. O būtent šiuos “cooling” prezervatyvus nusprendėm išbandyti spontaniškai. Aš manau, kad duočiau keturias arba keturias su puse žvaigždutės dėl to, nes visų pirma kokybė tai tikrai labai gera ir pats atitikimas labai geras, bet truputį nuvylė, nes vaikinas visiškai nepajautė šaldymo jausmo, negaliu sakyt, kad man labai stipriai jautėsi. Manau, kad tas šaldymas labiausiai jautėsi, kai uždedinėjom, o šiaip nelabai.
2022-10-03 17:11
Įvertinimas
Tikrai paįvairinantis ir pakeičiantis pojuti prezervatyvai.:)
2021-12-23 01:33
Įvertinimas
Jausmas tikrai geras. Išbandyti tikrai verta.
2021-05-19 14:41
Įvertinimas
Nusprendžiau išbandyti Pasante ,,Cooling", nes norėjau nustebinti savo vaikiną ir taip pat norėjosi ir pačiai kažko naujo. Labai patiko abiems, maloniai šaldė, todėl suteikė naujų pojūčių. Būtent dėl to ir įsigijau šį prezervatyvą. Jis turi iškilimų savo išoriniame paviršiuje, todėl labai patiko, nes stimuliavo papildomai. Manau šie prezervatyvai labai tiktų karštą vasaros naktį:)) Kaip ir visi Pasante prezervatyvai tikrai nenuvylė, kaip tik labai nustebino. Tiek vaikinas, tiek aš manau naudosime juos dažniau, nes paliko labai gerą įspūdį. Šaldantis jausmas suteikia stipresnį ir malonesnį pojūtį ir merginai, ir vaikinui. Šaltuko jausmas liko ir po sekso. Šie prezervatyvai vidutinio storumo, tai lyg ir pataikė į aukso viduriuką - ir apsauga stipri ir natūralumo pojūtis nėra visiškai panaikintas. Rekomenduoju, liksit abu nustebę!
2021-05-05 23:41
Įvertinimas
Tikrai geri.
2020-07-07 23:51
Įvertinimas
Labai smagūs prezervatyvai, kaip ir visi pasante firmos, tačiau šie išsiskiria tuo, kad ne tik mergina jaučia malonumą, bet ir vaikinas, kadangi jie šaldo abiem suteikia prezervatyvai įspūdingų potyrių.
2019-10-07 11:42
Įvertinimas
Smagi naujove isbnadyti ir patirti visai naujus pojucius
2019-06-04 09:29
Įvertinimas
Smagu pabandyti kažką kitokio. Šaldantis efektas nuostabus :)
2019-02-07 10:18
Įvertinimas
Puikios gumytes , nesigailiu. Shaltuko jausmas, prailgina akkta. O ir drauge nesiskunde.
2018-12-29 07:57
Įvertinimas
Geras jausmas. Man patiko.
2018-07-16 22:52
Įvertinimas
Šį prezervatyvą nusprendžiau išbandyti įkalbinta vyro. Nors buvau totali pasimistė, bet išbandžiusi visiškai kardinaliai pakeičiau savo nuomonę. Nuostabų šaltuko jausmą pajuto ne tik mano vyras, bet ir aš. Šis malonus šaltuko jausmas išliko ne tik sekso metu, bet ir po jo. Iškilimai man asmeniškai taip pat padarė itin gerą įspūdį. Orgazmą pajutau žymiai greičiau nei įprastai. Nejaugi taip gali būti? Atsakymas - TAIP!!! Manau, apie kokybę net užsiminti neverta. Ji puiki!!! Ištepimas lubrikantu žymiai palengvina lytinius santykius. Prezervatyvas yra tamprus ir puikiai tinka bet kokiam vyriškam pasididžiavimui. Taip pat idealu, kad šis prezervatyvas turi rezervuarą spermai. Pirkite ir tikrai nepasigailės nei vienas iš partnerių.
2018-07-14 17:12
Įvertinimas
Su vyru ieškojome paprasto bet ne prasto varianto, perkant parduotuvėje tikrai nėra tokio pasirinkimo kaip šitoje internetinėje parduotuvėje. Užsisakėme šių prezervatyvų kelis vienetus ir išties esame labai patenkinti kokybės ir kainos santykiu. O šaldymo efektas naujas ir labai malonus išbandžius šį produktą, tikrai neatsisakysime ir kitą sykį tokių užsisakyti. Kas ieško saugaus ir patikimo ,, knygos aplankalėlio'' tikrai patariu įsigyti šį variantą, o šaldymas toks malonus ypač vaikinams, kurie sukaista lyg išėję iš sporto klubo, taip pat ir neleidžia greitai pavargti dėl atvėsinimo pojūčio. Prezervatyvai ,,durex'' nublanko prieš šį šaldantį prezervatyvą, nors ir yra šiek tiek storesni nei kiti ,,labai ploni'' prezervatyvai, bet jie nekliudo smagiems pojūčiams taip pat saugiai garantuotoms linksmybėms . :)
2018-07-03 13:17
Įvertinimas
Šie prezervatyvai yra vidutinio storio, natūralesniam pojūčiui galbūt labiau tinka plonesni prezervatyvai. Dėl saugumo, tai kol kas panaudojau keliolika Pasante Cooling ir nusiskundimų neturiu, tačiau dėl didesnio patikimumo visgi rinkčiausi Durex Extra Safe. Man patinka, kad visi Pasante prezervatyvų įpakavimai yra skirtingų spalvų pagal kiekvieno prezervatyvo tekstūrą, storį, skonį ir paskirtį. Pasante Cooling šaldymo aspektas yra labai malonus ir neįprastas, jis taip pat šiek tiek padeda prailginti aktą (trukmės požiūriu gal kiek geriau nei Durex Extra Safe, bet trumpiau nei su Durex Performa). Tas šaldymas labai tinka vasaros sezonui. Šio prezervatyvo gumbeliai mano draugei itin patiko, bet geriau atsargoje turėti papildomo lubrikanto, nes gali pavirsti ir į nebemalonų pojūtį. Taigi, norint paįvairinti naudojamus prezervatyvus, dėl suteikiamų kitokių pojūčių abiems partneriams tikrai siūlyčiau išmėginti šiuos Pasante Cooling.
2018-06-26 07:21
Įvertinimas
Nu ką galiu pasakyti apie šitus prezervatyvus - jie nuostabūs!
Visada kažkaip buvau apsisitojęs ties vienu prekės ženklu durex. Bet šitų įsigijęs nepasigailėjau, jie kur kas pigesni ypač perkant didesnį kiekį, o kur dar šaltuko jausmas, o ir jis jaučiasi net labai. Todėl netgi prailgina aktą o ir mano merginai patiko, o tai pagrindinis pliusas :D. Man dydis jų kaip tik, manau tai pats viduriukas. Šnekant apie lubrikantą šiame sargyje tai jis mėlynas todėl dar kartą primena apie šaldantį efektą, taipogi jo pakankamai. Sargio paviršius taip pat taškuotas tai dar vienas pliusas moteriai. Pasante ženklas irgi dauk ką pasako apie kokybę. Tai puikus pirkinys norintiems jausties puikiai abiems, akto metu.
2018-05-04 09:21
Įvertinimas
Jausmas cool. Šaldymas super padeda atitolinti pabaigą. Merginai irgi patinko, tik pradžioj labai jautė šaltį. Bet priprantama, tikrai verta išbandyti nei vien su įprastais prezikais varyti.
2018-04-22 15:30
Įvertinimas
Tikrai jaučiasi toks malonus vėsinantis poveikis ir ypač mano vyrui labai patiko, nes aktas truko žymiai ilgiau nei naudojant kitus prezervatyvus.
Parašyk atsiliepimą ir GAUK DOVANĄ!