Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Cooling
Pasante Cooling

0.38 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.17 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Video
Video
(2)
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(3)
9.90 €
(4)
9.95 €
(1)
9.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
9.95 €
9.00 €
(1)
10.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.81 (36)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-03-29
5.0
Šaldandintis poveikis tikrai jaučiamas šiuose prezervatyvuose. Rekomendyoju tik tiems kurie tikrai mėgsta šaldantį poveikį. Kadangi pats labai jį mėgstu, kartosiu jo pirkimą. Super!

2024-01-31
5.0
Pasante Cooling prezervatyvai Teko išmeginti ne vieno gamintojo . Pasante prezervatyvai yra naujiena mano gyvenime . Reikia išbandyti ir Pasante Cooling . Labai tvirtos pakuotės tai pliusas netaupoma ant kokybės. Pats prezervatyvas malonus idelei priglundantis ir jausmas , kad butum be jo ir nepersistenkta su lubrikantu didelis pliusas . plius partnerei yra didesnis malonumas sekso metu. Dėl šalto efekto man labai patiko nes nėra tokio jausmo , kad labaj šaldytu ar suteiktu karštumo efekta ar keltu diskonforto jausma kaip kitu gamintoju. Drasei rekomenduoju pabande nenusivilsit ir turėsit gera kokybiška ir ilgesni seksa. P.S. kainos ir kokybės santikis maxx puikus :) REKOMENDUOJU !!!!

2024-01-26
5.0
Pasante Cooling prezervatyvai - tai tikras gaiva intymiose akimirkose. Jų šaltas efektas suteikia ypatingą pojūtį ir suteikia įdomesnių patirčių. Šie prezervatyvai yra aukštos kokybės, patogūs ir patikimi. Jų dizainas užtikrina saugumą ir natūralų jausmą. Mano partnerė ir aš esame patenkinti šiuo pasirinkimu, jis tikrai prideda šiek tiek ypatingumo mūsų santykiams. Rekomenduočiau Pasante Cooling prezervatyvus tiems, kurie nori šiek tiek kitokių nei įprastų prezervatyvų, tas šaltukas tikrai prideda prie greit nebaigimo, atitolina.

2024-01-12
5.0
Labai patiko, isigysiu dar ir dar. Ačiū jums

2023-12-29
5.0
Pasante Cooling prezervatyvai yra puikus pasirinkimas, siekiant praturtinti intymius momentus. Jų unikali formulė su šaltinančiu efektu suteikia nepakartojamą malonumą. Man įspūdis buvo labai teigiamas – patogus naudoti ir puikiai prisitaikę prie kūno formos. Aplinka paliekama švaria, o drėgmės lygis išlieka optimalus. Šis produktas ne tik užtikrina apsaugą, bet ir suteikia ypatingą pojūtį. Prezervatyvai yra diskretiškai supakuoti, todėl puikiai tinka ne tik namams, bet ir keliaujant. Jų aukštas kokybės standartas mane įtikino, ir norėčiau rekomenduoti Pasante Cooling prezervatyvus kitiems, ieškantiems patikimo ir naujo intymumo lygio.

2023-11-26
5.0
Labai gerai veikia, tikrai jauciasi saldymo efektas.

2023-11-06
5.0
Pasante Cooling prezervatyvai buvo tikra malonumo šaltiniai mūsų intymiam gyvenimui. Jų ypatingoji savybė yra atvėsinimas - kai kurie jų komponentai suteikia šaltumo pojūtį. Tai tikrai neįprasta patirtis ir puikus būdas praturtinti mūsų meilės žaidimus. Šis šaltumas yra švelnus, tačiau tuo pačiu metu itin jautriai sustiprina mūsų intymias akimirkas. Tai suteikia mums neįprastą jausminį malonumą. Prezervatyvai yra lengvai naudojami ir patikimi, apsaugantys nuo neplanuoto nėštumo bei lytinių infekcijų. Pasante Cooling prezervatyvai tikrai papildė mūsų intymias akimirkas ir suteikė šaltumo pojūtį mūsų santykiams. Ačiū už šį įspūdingą produktą, kuris pripildė mūsų gyvenimą šalčiu!

2023-09-17
5.0
Pasante Cooling prezervatyvai yra tikrai nerealūs! Nupirkau dovanų ne tik sau ir partneriui, bet net ir draugėms išbandyti, kad patirtų tą kitokį potyrį! Kadangi ruošiamės kelionei į Ispaniją, o ten orai laukia tikrai karštesni, tai šie šaldantys prezervatyvai, bus kaip tik! Nekantruoju juos tenais išbandyti! Kai kaitins kaitri saulė, kai gulėsime prie jūros , juos rankinuke tai tikrai turėsiu. Taip pat, tikiu, kad potyriai bus tikrai wow! Labai džiaugiuosi, kad fantazijose galima rasti ir pritaikyti įvairius prezervatyvus, net skirtingiems sezonams. Taip pat kartais susiduriame su problema, kad seksas trunka trumpiau, bet šie prezervatyvai šaldantys, prailgina, šiek tiek tas dilgčiojimas nutolina partnerį nuo tų pojūčių. Abu esame patenkinti, tikiuos draugai irgi bus sužavėti!

2023-09-06
5.0
Labai rekomenduoju šiuos prezervatyvus. Labai malonus jausmas juos dėvėti, kadangi jie yra šaldantys, tai suteikia visiškai kitokį jausmą išreiškiant meilę vienas kitam. Visuomet skeptiškai žiūrėdavau į šaldančius ar šildančius prezervatyvus, tačiau dabar jie vieni mano mėgiamiausių, nes potyriai iš tiesų kitokie, nei su paprastais, jie daug stipresni ir malonesni. Mano antrai pusei jie taip pat labai patinka, yra komfortiški bei nesuteikia nepatogumo jausmo. Jų dydis yra puikus, pakuotė tikrai labai graži. Kas be ko tai vienas mėgstamiausių mano gamintojų. trumpai tariant tai tikrai vieni geriausių prezervatyvų, kuriuos manau naudosiu dar ilgai ilgai. Visiems labai rekomenduoju išbandyti, o tiems, kas nedrįsta, pagalvokite, kad gyvenate vieną kartą, tad viską išbandyti yra tikrai būtina. Nesidrovėk ir užssiakyk.

2023-08-11
5.0
Esu labai patenkintas pasante prezervatyvų kokybę, tikrai nėra brangu, bet viskas atitinka. Yra užtektinai lubrikanto, bet aišku koks dar fantazijų lubrikantas nepamaišytų. Jaučiasi šaldantis poveikis, taip maloniai. Pradžiai galvojau, gal kad sudirgins merginą, bet ne, viskas gerai, likom patenkinti. Tikrai rekomenduoju ir pats ne kartą pirksiu!


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ