Nemokamai pristatome
nuo 19 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

KOMPLEKTAI


Pasante Glow
Pasante Glow

0.67 €

Dvigubo slaptumo pakuotė
0.99 €

0.79 €

Komplekto kaina 1.46 €
Sutaupote: 0.20 €

TOP PREKĖS


Populiaru
Populiaru
(1)
9.95 €
Video
Video
(2)
10.95 €
Video
Video
9.95 €
Populiaru
Populiaru
(60)
9.00 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(5)
9.95 €
Paskutinė prekė
Paskutinė
9.95 €
Populiaru
Video
Populiaru
Video
(2)
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.84 (19)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2024-02-13
5.0
Pasante Glow yra neįprastai įdomus produktas, kuris suteikia papildomos pramogos ir intymumo jausmo. Kaip moteris, aš buvau smalsi išbandyti šį prezervatyvą, ir buvau maloniai nustebinta jo efektyvumu. Švieslentės efektas suteikia naują, žaismingą atspalvį mūsų intymioms akimirkoms ir pridaro žavesio. Man patiko jo minkštas, elastingas dizainas, kuris suteikė patogumo ir patikimumo jausmą. Be to, šis prezervatyvas yra saugus ir patvirtintas, todėl galėjau visiškai pasitikėti jo naudojimu. Taip pat verta paminėti, kad Pasante Glow neturi nemalonaus kvapo ar skonio, kuris gali sugadinti intymias akimirkas. Be to, jis yra lengvai naudojamas ir patogiai supakuotas, todėl tinkamas kiekvienam intymių santykių renginiui. Mano patirtis su Pasante Glow buvo labai teigiama, ir aš tikrai rekomenduoju jį visoms moterims, kurios nori praturtinti savo intymius momentus su šiek tiek ekstra žavesio. Šis produktas tikrai nusipelno dėmesio ir yra puikus papildymas bet kokiam intymiam santykių priedui.

2024-02-11
5.0
Prezervatyvas, iš vienos pusės, ne tik atitinka savo praktinį tikslą, bet ir išsiskiria estetiniu dizainu. Jo permatomas sluoksnis ne tik apsaugo nuo netikėtų situacijų, bet ir suteikia paslaptingo šviesos žaidimo efektą. Kai šį prezervatyvą paliekate tam tikram laikui po šviesos šaltinio, įvyksta tikras stebuklas – jis pradeda šviesti elegantiškai ir subtiliai. Šis įspūdis ne tik pritraukia dėmesį, bet ir sukuria ypatingą atmosferą intymiame akto metu. Prezervatyvas yra tvirtas, atitinka visus standartus ir pilnai atitinka numatytus dydžius, suteikdamas patikimą apsaugą ir komfortą. Naudojimo patirtis buvo ne tik saugi, bet ir estetiškai maloni, todėl likome labai patenkinti šiuo produktu.

2024-01-31
5.0
Pasante Glow prezervatyvai - pirma mintis perkant buvo labai skeptiška . Švytintis tamsoje . Kam to reikia ? Kaip kokiu būdu ? Ar saugu dėl fosvoro? Paskaites atsiliepimus . Galvoju pabandysiu. Palikau ir aš, kad gautu daugiau dienos šviesos ir ryškiau šviestu. Laukiau vakaro labai , kad pamatyti kaip tai atrodo. Ir atėjo vakaras . Išpakavus švyti wooo . ūžsidėjus vaizdas tobulas . Glotnus patogus tvirtai priglundantis pojustis kaip be prezervatyvo . Jei reikėtu rekomenduoti butu 2 mano pasirinkimas . Idomus naujas potiris. Rekomenduoju.

2024-01-26
5.0
Pasante Glow prezervatyvai - tai įdomus pasirinkimas, nes jie šviečia tamsoje, suteikdami neįprastą jausmą. Tai pridaro ypatingumo intymiam aktyvumui ir sukuria įdomią atmosferą. Prezervatyvai yra kokybiški ir patikimi, tad naudojimas yra saugus. Mano partneriui ir man tai patinka, nes tai suteikia malonią ir neįprastą patirtį, nes nesame prieš tai tokių bandę. Tai puikus būdas praturtinti intymų ryšį ir įkvėpti naujų pojūčių. Rekomenduočiau Pasante Glow prezervatyvus tiems, kurie ieško šiek tiek kitokių prezervatyvų nei įprastų, o kodėl gi nepaįvairinus? ;)

2024-01-21
5.0
Labai rekomenduoju! Palaikius šviesoje gan ilgai šviečia. Taipogi pralinksmina ir paįvairina nuotykius. (Galite pripūsti ir padovanoti kaip balioną :D)

2024-01-18
5.0
Prekės Pasante Glow prezervatyvas - puikus pasirinkimas! Šis aukštos kokybės prezervatyvas ne tik užtikrina saugumą, bet ir suteikia ypatingą patirtį. Jo spindintis efektas ne tik suteikia smagią vizualinę išraišką, bet ir žadina neįprastą malonumą. Privalumas - prieinama kaina, suteikianti puikų santykį tarp kokybės ir ekonomiškumo. Mano partnerė buvo patenkinta produktu, nes jis sukūrė unikalią atmosferą ir suteikė ypatingą jausmą. Taip pat norėčiau išskirti elegantišką pakuotės dizainą, kuris papildo bendrą teigiamą įspūdį. Rekomenduočiau Pasante Glow tiems, kurie ieško įdomaus ir kokybiško prezervatyvo už prieinamą kainą.

2024-01-18
5.0
Pasante Glow prezervatyvai tiesiog stebuklingi! Jie sukuria ne tik apsaugą, bet ir prideda dozę žavesio intymioms akimirkoms. Tai puikus būdas suteikti linksmumo ir šypsenos abiem partneriams. Palaikę Pasante Glow prezervatyvą šviesoje vos 30 sekundžių, galite džiaugtis iki 15 minučių ryškaus švytėjimo - tai tiesiog nuostabu! Tokia detalė tikrai gali paversti intymesnes akimirkas į ką nors ypatingo. Mano nuomone, šie šviečiantys prezervatyvai yra nuostabi idėja, jei norite pridėti daugiau šventiškos atmosferos jūsų santykiams. Jie ne tik maloniai švyti, bet ir sukuria linksmybių kupiną nuotaiką. Rekomenduočiau išbandyti Pasante Glow prezervatyvus tiems, kurie trokšta naujovių ir neįprasto šaltinio šviesai jų intymiame gyvenime. Tiesiog WOW

2023-09-08
4.0
Kam patinka, Pasante Glow prezervatyvai yra smagus ir fantastiškas miegamojo papildymas. Turint tokį smagų dalykėlį tikrai galima prisigalvoti visokių idėjų. Mūsų atveju buvo labai daug juoko:D Švytėjimo efektas suveikia gretai, vos apšvietus prožektoriumi. Šviečia tikrai ryškiai, tik gal kartais ne visai tolygiai (mums švietė dryželiais), bet normaliai „pakrovus“ turėtų švytėti tikrai labai gerai. Patys prezervatyvai yra aukštos kokybės, užtikrinantys saugumą ir komfortą (gal kiek storoki, bet tai tikriausiai dėl tamsoje šviečiančių dažų). Jų patikimumas suteikia ramybės, leidžia sutelkti dėmesį į akimirkos malonumą. Pasante Glow prezervatyvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori savo naktis paįvairinti šviečiančiu įspūdžiu, todėl juos privalo išbandyti nuotykių trokštančios poros.

2023-07-13
5.0
Norėčiau pasidalinti savo nuomone apie šiuos įdomius ir šviečiančius tamsoje prezervatyvus. Šie produktai iš tikrųjų gali pasiekti naują lygį prie jūsų intymiųjų akimirkų ir suteikti jums ir jūsų partneriui neįprastą patirtį. Pirma, tai, kas išskiria šiuos prezervatyvus, yra jų gebėjimas šviesti tamsoje. Tai sukuria nuostabų vizualinį efektą, kuris gali pridėti žavesio ir net paslaptingumo jausmo jūsų intymioms akimirkoms. Šviesumas suteikia naują lygį žaidimui ir eksperimentavimui, leidžiantis jums atrasti naujas sferas ir išpildyti fantazijas. Antra, tai visai smagi patirtis, kuri tikrai suartins ir paivairins seksualini gyvenimą su Jūsų partneriu. Esu 100% patenkinta, kad užsisakiau ir išbandžiau su savo partneriu. Tikrai pirksiu dar didesnį kiekį! Labai labai rekomenduoju visiems išbandyti. Ačiū fantazijos.lt komandai!

2023-07-12
5.0
Pasante Glow prezervatyvai yra tiesiog fantastiški! Jie suteikia išskirtinę galimybę praturtinti intymias akimirkas ir sukurti neįprastą, linksmą atmosferą. Tai puikus pasirinkimas norint pašėlti santykius! Man labai patinka tai, kad šie prezervatyvai šviečia tamsoje - tai tikrai prideda įspūdingumo ir žaidimo elementą. tiek kiek švičia pakanka, kad jie pradėtų švytėti ir tai trunka net labai ilgai! Be to, jie turi rezervuarą spermoms ir yra pagaminti iš aukštos kokybės latekso. Tai suteikia papildomą saugumo jausmą. Taip pat svarbu paminėti, kad visi Pasante prezervatyvai turi CE ženklinimą, užtikrinantį jų kokybę ir autentiškumą. Aš visiškai patenkintas šiais prezervatyvais ir tikrai rekomenduoju juos išbandyti, norint pridėti šiek tiek švytėjimo į savo intymų gyvenimą.


daugiau
Mylimiausia MYLIMIAUSIA LIETUVOS ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ