Nemokamai pristatome
nuo 29 €
100% Slaptas pirkimas
Galimybė apžiūrėti prekes

TOP PREKĖS


Populiaru
Video
Populiaru
Video
(5)
9.95 €
(1)
10.95 €
Video
Video
(2)
8.95 €
Populiaru
Populiaru
(27)
11.95 €
9.95 €
10.95 €
Video
Video
(3)
9.95 €
(1)
10.95 €
9.95 €

Šią prekę užsakyti galite ir paskambinę telefonu:

+370 600 84088

I-V 8:00-18:00

Bendras įvertinimas:
4.75 (8)

Pirkėjai jau įvertino šią prekę, parašyk atsiliepimą ir tu bei gauk dovanų!

2023-01-19
5.0
Prezervatyvai Pasante Glow labai puikūs. Niekur neesu mačiusi tokių prezervartyvų, kurie turėtų tokią neįprastą savybę - šviesti tamsoje. Iš pradžių pamaniau, kad tai neveikia ir kad čia tik eilinis reklaminis triukas, tačiau pabandžius pamačiau, kad tai iš tikrųju veikia. Tereikia tik palaikyti 20-30 sekundžių prie šviesos - prie šviestuvo ar naktinės lempos. Užsidėjus nesmunka, išlieka viso akto metu savo vietoje ir šviečia gana ilgai ir intesnsyviai. Ypač įdomu naudoti visiškoje tamsoje. Užsisakiau kelis vienetus pabandymui, bet manau, kad aeityje užsakysiu daugiau, nes tai paįvarinimas, kuris nebrangiai atsieina. Kaina išvis yra šių prezertyvų privalumas, o kokybè niekuo nesiskiria nuo konkurentų. Pabandykit ir nepasigailėsite, o tuo labiau nieko neprarasit.

2022-12-30
5.0
Labai įdomus pasirinkimas paįvairinimui. Reikia tik palaikyt keletą sekundžių šviesoje ir švies pakankamam laikui. Jaučiasi lyg jie būtų storesni, bet netrukdo tai, vistiek pojūčiai nuostabūs.

2022-12-12
5.0
Labai patiko ir nustebino, žiūrėdamas svetaine netyčia užmačiau ir sugalvojau pasimti juoko forma, bet išbandžius tikrai patiko ir man ir merginai. Mergina pamačiusi nusišypsojo ir tikrai praskraidino jos nuotaika. Švietimo laiko tikrai užteko abiems, ir šviečia tikrai gerai. Ant penio jaučiasi tikrai maloniai nesukelia jokio diskomforto ir nesumažina malonumo darant lytini aktą.Tikrai sužadino fantazija ir leido pasinerti į dar geresni seksą Visada buvau nusiteikiąs neigiamai prieš Pesante firmos prezervatyvus dėl jų mažos kainos, bet išbandžius šiuos visos abejonės dingo tikrai ne ką prastesni už Durex ar Skyn prezervatyvus. Tačiau išbandęs šiuos nusipirkau ir kitus šios firmos gaminius kurie taip pat nenuvylė.

2019-10-03
4.0
Mums su mergina jau norėjosi išmėginti kažko naujo, tad nusprendėme pasidairyti po parduotuves, kol atrasime nuo ko pradėti. Retai kada naudojames apsaugomis, nes taip sumažini malonumą, tačiau pamatėme šiuos šviečiančius prezervatyvus ir pagalvojome, o kodėl gi nepamėginus. Nusirpirkome juos , žinoma, reikia palaikyti šviesoje, tačiau tai nesukėlė nepatogumu, nes mėgstame tai daryti šviesoje. Kas įdomiausia po šių prezervatyvų, pradėjome dažniau juos naudoti, vien dėl to nes tai buvo ganėtinai žaisminga, tačiau ir malonu. Tai buvo pirmi iš prezervatyvų, kurie nenuslopino malonumo, o kartais jo net suteikdavo, tiek man tiek mano partnerei. Manau, galite tikrai drąsiai pamėginti ir jūs, jei norite, kažko įvairesnio savo intymaus gyvenimo aplinkoje. Mes dar nekarta čia apsipirksime, nes ir pristato gana greitai ir nereikia eiti į parduotuves, kas dažnai būna nelabai smagu.

2019-02-01
5.0
Fainai šviečia, karts nuo karto nuotaikai paivairinti naudojam sita.

2018-07-18
5.0
Labai smagus prezervatyvas, man šiaip labai patinka tie visokie tamsoj šviečiantys dalykai tai man leidžia jaustis saugiai ir maloniai, kai radau šį prezervatyvą nesusilaikiau jo neišbandžius privalėjau užsisakyti. Diskomfortas yra labai nedidelis tai, kad šis prezervatyvas pilnam pasiteisinimui reikalauja šviesos žinoma tas laiko tarpas nėra ilgas, tad palukėti nėra sunku, o naudojant jį jaučiamas tik malonumas, švytėjimas leidžia labiau įsijausti į partnerio judesius ir labiau atsipalaiduoti. Kuomet įsijautimas pakyla iki aukščiausio lygio tada visa tai tampa laukine aistra, šis prezervatyvas tikrai nėra eilinė permatoma apsauga. Rekomenduoju nusipirkti ir išbandyti tiems, kas mano, jog visi lovos reikalai darosi nuobodūs, praskaidrinti kasdienybę kartais labai paprasta.

2018-07-11
5.0
Sveiki. Vakar isbandeme su zmona situs prezervativus. Buvo labai linksma. Be to, jie yra pakankamai ploni, todel pojuciai islieka labai malonus. Svarbu nepamirskite pries naudojima, palaikyti ji sviesoje, nors 30 sekundziu, tada jis svies kaip zibintas))) Pries naudojima, jo spalva yra paprasta, permatoma, is pirmo zvilgsnio, nepagalvosi, kad jis svies. Jokios alergijos jie nesukelia, beje pigiau pirkti po viena vieneta, negu pakuote, nezinau kodel. Uzsakynesime dar, nes patiko ir man ir zmonai. Gal but vienas is minusu, tai yra tas, kad reikai laikyti ji sviesoje 30 sekundziu, o antras tai kad jis yra tik 19 cm ilgio ir 54 plocio, kas nevisiems tiks.))Pasante firma tikrai yra geros kokybes produktas, beje tirkai neblogiasne uz durex. Visiems rekomenduoju, nes nauduoju sita firma jau senai.

2018-05-14
4.0
Vieni megstamiausiu mano prezervatyvu, net tik malonus, bet ir zaismingi.